Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti! Masumlar Apartmanı 11. Bölüm İzle! Masumlar Apartmanı Hangi Kanalda? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

24 Kasım Salı Reyting sonuçları

e
sv

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti! Masumlar Apartmanı 11. Bölüm İzle! Masumlar Apartmanı Hangi Kanalda?

25 Kasım 2020 22:17
Masumlar apartmanı 24 kasım salı günü yayınlanan son bölümünde neler oldu? Masumlar Apartmanı yeni bölüm özeti ve reytingleri..

Masumlar Apartmanı son bölüm büyük bir beklentiyle başladı. İnternetten öğrendiğimiz haberlere göre bu bölüm Naci hoca‘nın diziye gireceğini biliyorduk. Bütün bir bölüm büyük bir merakla bunu bekledik. Bölüm sonu geldi Naci hoca ama değdi. Tansel Öngel Masumlar Apartmanı kadrosuna katıldı. Büyük beklenti olduğundan dolayı bölümün sonunu getirmek zor oldu. Her an geldi gelecek duygusuyla ekrana kilitlendik. Bir süre sonra bölüm sonu geleceğini belli etti Naci hoca.

Masumlar Apartmanı Son Bölümünde Neler Oldu?

Gülben bu bölüme imzasını attı. Olayların çok büyük bir kısmı Gülben üzerinden ilerliyor. Hareketleriyle Esat’ı da zor durumda bıraktı. Esat Gülben’i kırmamak için onu sevmediğini ve istemediğini söyleyemedi. İşi Han’a bırakıyor. Durum gittikçe çıkmaza giriyor. Gülben Esat’la evleneceğini düşünmeye başladı bile. Gülben’i yıpratmadan onun psikolojisine uygun hareket etmeye çalışılıyor ama bu bir yere kadar gidebilir.

Artık Gülben’i sarsıp sadece hayal kurduğunu ve düşündüklerinin olma ihtimalinin en azından şimdilik olmadığını söylemesi lazım. İnci bu konuda oldukça profesyonel davranıyor. Onun dengesini ve kafasının içindekileri başka yöne çevirmeye çalışıyor. Han Gülben’i temizlik yapmaya geldiği Esat’ın evinden oldukça zor aldı. Hatta alamadı. İnci konuştu Gülben’le. Ona kendisinden ve ailesinden başka kimseyi sevmemesi konusunda uyarmaya çalıştı.

Masumlar Apartmanı reytingleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler burayı tıklayabilirler. 

Bana kalırsa şu an Gülben Safiye’den çok daha tehlikeli ve ciddi bir hasta. Her şeyi yapabilir. Sonradan utansa da kurduğu öldürme hayali hem Esra için hem diğer karakterler için çok tehlikeli. Gülben’in durumu tehdit, şantaj, olmayan şeyleri olmuş sanmaya doğru gidiyor. Dolayısıyla bu da seyirciyi itiyor. İtiyor çünkü dizinin konusu bu değil. İnsanlar ailenin nasıl iyileşeceğini görmek istiyor. Görmek istedikleri şey Gülben’in ya da başka bir karakterin entrikaları değil. Esra’ya giden tehdit kutusu ve gözü oyulmuş bebek çok korkutucu. Gülben’i itici hâle getiriyor.

Haliyle diziyi de. İnsanlar deli gibi Naci ve Safiye’yi beklerken biz Gülben’in çocukça tehditlerini ve çıkardığı problemleri izledik. Zaten normalde Gülben gibi bir karakterin yapabileceği şeyler değil. Öyle bir kadın bırakın evine gidip evlilik hayalleri kurmaya, aşkını ilan etmeye bile zor güç bulur kendinde. Yapamaz çünkü utanır. Hayal kırıklığı yaşamaktan korkar. Bu kısmı gerçekçi değil. Zaten Madalyonun İçi kitabında da Gülben böyle şeyler yapmıyor. Yani Gülben’in tavırları sadece kurgu. Biriyle evlenecek ama bu kim belli değil. Belki gerçekten bir şekilde Esat’la evlenir, Esat ona âşık olur ama şimdilik böyle bir duygu ve imkan yok.

Masumlar Apartmanı yeni bölümde İnci arkadaşı Esra ve Han arasında kaldı. Esra kıskandırmak için Esat’ı kullandı. Gülben bunun üzerine Esra’yı tehdit edince Esra Gülben’i Han ve İnci’ye şikayet etti. İnci böyle olunca hem Han’ı hem Gülben’ı koruyup kollamak zorunda kaldı. Esra tehlikede. Safiye ve Naci büyük bir sevgi uyandırdı izleyicide. Safiye uğursuz olduğuna ve yalnız öleceğine inandırılmış bir kadın. Annesi tarafından hor görülmüş hiçbir söz hakkı tanınmamış bir genç kız. Kardeşlerine annelik yapmış bir kadın. Üstelik camdan dışarı baktığında ve Naci‘yi gördüğünde ona uğursuzluk getireceğini düşünecek kadar da sindirilmiş. Perdenin arkasından görmekten bile korkuyor Naci‘yi. Naci ve Safiye birbirlerini görünce gözleri doldu, bizlerin de ikisini yan yana görünce gözleri doldu. Önümüzdeki hafta bol Safiye-Naci’li bol Neriman-Ege’li bölümler diliyorum. Ayrıca haftaya umarım kendine gelmeye çalışan bir Gülben görürüz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.