Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan’a gönül koydu! Erbil’den şok paylaşım !..- Güncel Haberler - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Gökçe Kırgız ilk konserini Sosyo App’te veriyor!- Güncel Haberler

e
sv

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan’a gönül koydu! Erbil’den şok paylaşım !..- Güncel Haberler

79 okunma — 15 Haziran 2021 19:10
avatar

BHA

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mehmet Ali Erbil'in bir zamanlar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Seda Sayan'a gönül koyduğu öğrenildi. Üç yıldır ağır sağlık sorunları yaşayıp iyileşmeye başlayan ve yakın zamanda televizyon programı yapacağı konuşulan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbilestetikçiden çıkarken görüntülendi. Erbil, Seda Sayan'ı diline dolarken, gerçekte durumun hiçte öyle olmadığı yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen 'Sabahların Sultanı'na gönül koyduğu öğrenildi.

 
Bu kez fizik tedaviye gelmediğini söyleyen Erbil, basın mensuplarına şakayla takılıp neşesinden hiçbir şey kaybetmediğini gösterdi. Erbil bir soru üzerine "Seda Sayan'a benzemek için estetikçiye geldim" dedi. Erbil; "Seda Sayan'a benzeyeyim ki belki televizyonlardan iş alırım" diyerek espriyi patlattı.
 

Erbil, Seda Sayan'a gönül koydu!..

Sonrasında evine geçen Mehmet Ali Erbil yakın arkadaşı Tolga Yüce ile görüşmeye devam ediyor. Hastalık süreci boyunca kendisini yalnız bırakmayan dostlarını her zaman farklı bir yere koyan Mehmet Ali Erbil; İbrahim TatlısesHülya Avşar ve Kuşum Aydın'ın hastanedeyken sürekli kendisini ziyaret ettiğini, hâl hatır sorduklarını açıklamıştı.

Olcay Ünal Sert'in özel haberine göre Mehmet Ali Erbil'in bir zamanlar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Seda Sayan'a gönül koyduğu öğrenildi. 

Tolga Yüce'nin paylaştığı "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar" sözünü instagramdan  yayınlayan Mehmet Ali Erbil'in hastaneden çıktıktan sonra kendisini arayıp sormayan Seda Sayan'a kırıldığı öğrenildi. Erbil'in yakın çevresine sık sık "Bana iyi gün dostu değil, candan gerçek dostlar lâzım" dediği öğrenildi.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.