Mehmet Ali Erbil’in Vasiyeti Ne? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Tutunamayanlar Dizisi TRT Ekranlarında Tutunmayı Başardı

e
sv

Mehmet Ali Erbil’in Vasiyeti Ne?

313 okunma — 19 Ocak 2020 11:34

TV ekranlarının en popüler isimlerinden biri olan Mehmet Ali Erbil gerek diziler gerek programları ile hep ön planda yer aldı. Türkiye’nin en çok bilinen isimleri arasında yer alan Mehmet Ali Erbil Yaklaşık 8 ay önce geçirdiği rahatsızlık sonrası geçtiğimiz günler hastaneden çıkarılmıştı.

Eski haliyle çok fazla fark olan ve tamamen bitkin düşen Erbil hastaneden çıktıktan sonra da bir çok kez gene rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Son yaşanan rahatsızlığında tekrar yoğun bakıma alınarak tedavi altına alınan isim için ünlü arkadaşları yemek yiyemediğini dile getirdi.

Yaşanan olaylar sonrası Mehmet Ali Erbil’in vasiyeti ile alakalı karar vererek avukatlarına yazdırdığını söylenmekte. Erbil artık sona geldiğini düşünerek ya da çok sık rahatsızlanması nedeniyle her an her şey olabilir bilinci ile vasiyetini yazdırmış gibi görünüyor.

Ancak bununla alakalı herhangi bir resmi açıklama bulunmadığı için şu an sadece magazin haberi olarak beklemekte. Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu için hastaneden yapılan açıklamaların yanı sıra sigortasının artık devre dışı kaldığı ve aylık hastaneye 150 bin liraya yakın ücretler ödediği de gündem konusu oldu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.