Menajerimi Ara 11. Bölüm Özeti! Menajerimi Ara Hangi Gün? Menajerimi Ara 12. Bölüm Fragmanı! Menajerimi Ara’da Son Dakika! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Uyanış Büyük Selçuklu 6. Bölüm Özeti! Uyanış Büyük Selçuklu 7 bölüm fragman izle Linki! Uyanış Büyük Selçuklu Müzikleri!

e
sv

Menajerimi Ara 11. Bölüm Özeti! Menajerimi Ara Hangi Gün? Menajerimi Ara 12. Bölüm Fragmanı! Menajerimi Ara’da Son Dakika!

391 okunma — 03 Kasım 2020 20:52
Menajerimi Ara 11. Bölüm Özeti! Yayınlanan son bölümde neler oldu? Menajerimi Ara Hangi Gün yayınlanıyor? Menajerimi Ara 12. Bölüm Fragmanı! Menajerimi Ara'da Son Dakika!
Menajerimi-ara-11-bolum-ozeti

Menajerimi Ara 10. bölüm Dicle’ye gelen tehdit mailiyle bitmişti. Menajerimi Ara 11. bölüm Dicle’nin paniğiyle başladı. Hemen Feris’ten ilaç bahanesiyle izin isteyip arkadaşı Meral’i aradı. Meral Dicle’ye babasına olup biteni anlatmasını tavsiye etti. Başka türlü başa çıkamayacaktı. Dicle en başta toplantılar, çekimler, görüşmeler derken bir süre bekledi fakat bir çözüm bulamayınca çareyi babası Kıraç Özdal’a gitmekte buldu. Kıraç doğal olarak çok fazla şaşırdı ve önce Buse konusunu çözmeleri gerektiğini söyledi. Feris’ten Dicle’yle çalışmak için izin istedi ve Dicle’yi Peri Masalım setine Buse’nin yanına gönderdi. Dicle sette Beren’den yönetmenin ezber konusunda oldukça takıntılı olduğunu duydu. Bunun üzerine gitti ve Buse’ye istediği gibi oynamasını, Kıraç Bey’in yönetmenle konuşacağını söyledi. Durum böyle olunca Perim Masalım setinde olaylar karıştı. Buse çok mahçup olup annesiyle duygusal bir telefon görüşmesi yaptı ve bu görüşmeyi Dicle duydu. Vicdanı el vermeyen ve çok üzülen Dicle durumu toparlamaya çalıştı. Hem de bunu Kıraç’a hiçbir şey söylemeden yaptı. Yapımcı Celal Bey’le konuştu. Kıraç ve Dicle’nin karavan görüşmesi çok güzeldi. Sete gelen Kıraç kızından çok büyük bir ders aldı. Menajerimi Ara 11. bölüme yine baba kız sahneleri damga vurdu.

MENAJERİMİ ARA 11.BÖLÜM ÖZETİ

Dicle büyük bir çıkmazdayken insiyatif kullanıp sorunu kendi başına çözdü. Yapımcıyı Buse’nin iyi bir fırsat ve reklam aracı olduğuna, bir sonraki bölümde geri dönüşünün çok güzel olacağına ikna etti. Kıraç önce Dicle’nin tek başına nasıl başarabildiğine ve nasıl tek başına yapımcı görüşmesi yaptığını anlayamadı. Dicle tam o an hiç fark etmeden babasını o kadar güzel övdü ki… Kıraç’ın yüzünde güller açtı ve kızıyla ilk defa gurur duydu. Dicle babasına çektiğini ve ondan iş bitiricilik ve cesaret, inat özelliklerini aldığını söyleyince Kıraç’ın gözleri doldu. Kızı yanından ayrılınca kendi kendine gülmeye başladı. Bana öyle geliyor ki baba kız çalışmalarını daha fazla göreceğiz. Kıraç Dicle’yle çok daha büyük işlere kalkışacak ve kızıyla gurur duyacak. Bu tabiki Gülin’in dikkatini çekti ve çok gücendi. Kıraç’la yani patronuyla eskisi kadar yakın olamamak ona çok dokundu.

MENAJERİMİ ARA ASLI İNANDIK

Menajerimi Ara 11. bölüm, Çınar yine büyük bir krizin içine düştü. Bu bölümün konuğu Aslı İnandık’tı. Aslı İnandık’ın öldü dediği babası yıllar sonra çöp toplarken bulunmuştu. Aslı İnandık’ın Menajerimi Ara’daki hikayesi buydu. Magazin programı Çınar ve Aslı’yı zor durumda bırakmıştı. Aslı İnandık bu olayın eski menajerinin işi olduğunu, babasıyla senelerdir görüşmediğini Çınar’a açıkladı. Çınar ve Emrah babayı bulup durumu çözmeye çalıştı. Babanın mahallesindeki bir kadın ortalığı karıştırmış ve görüntüleri magazine servis etmişti. Durumu açıklamak için Aslı İnandık magazin programına çıktı. Baba da programa gelince işler iyice çıkmaza girdi. Aslı babasına senelerdir yanında olmadığı, destek olmasına fırsat vermediği için sitem etti. Kıraç tam burada bölümün olaylı tartışmasını patlattı. Bir çocuğun babasız büyümesinde sadece babasının suçu olduğunu söyledi. Fark etmeden canlı yanına giren Kıraç ajansta da takip ediliyordu ve büyük takdir topladı. Kıraç’ın bu çıkışına en çok Dicle şaşırdı. Ece bu bölüm ilk defa güzel bir şey yapmış oldu. Mahallenin ortalığı karıştıran komşusunun videosunu çekip babasıyla Aslı İnandık’ın barışmasını sağladı. Bunda tabi görüntüleri servis etmeyen Çınar’ın da büyük payı var.

MENAJERİMİ ARA ARİF ERKİN

Kanaldaki olaylar durulduktan sonra Kıraç ve Dicle’nin merdivendeki konuşması da çok güzeldi. Kıraç insanın kızından da bir şeyler öğrenebileceğini itiraf etti. Baba kız ilk defa bu kadar yakınlaştılar. Kıraç artık kızıyla daha anlamlı ve daha dolu dolu vakit geçirecek ve onun sektördeki varlığıyla gurur duyacak. Gelen mailin IP adresini bulduran Kıraç Dicle’yi kafeye yolladı. Dicle kafenin güvenlik görüntülerinden mailin Beren tarafından gönderildiğini gördü. Gerçeği öğrenen Dicle durumu babasına anlatmadı. Kıraç ve Çınar bunlarla uğraşırken ajansta çok çok önemli bir konuk vardı. Menajerimi Ara 11. bölüme Arif Erkin oldu. Arif Erkin menajeri Peride’den birtakım isteklerde bulundu. İstekler Peride’nin gözünü korkuttu. Haliyle koskoca Arif Erkin öyle her projede yer almayı kabul etmeyecekti. Kendisini izlemeyi çok özlemişiz.

Bölümün bir diğer büyük tartışması da Emir ve Barış arasında yaşandı. Dicle hediyesini vermek ve teşekkür etmek için Emir’le akşam bir mekana gitti. Bu mekan Nejat’ın şarkı söylediği mekandı ve Emir Nejat’ın yeğeniydi. Sosyal medyadan Emir’le Dicle’nin buluştuğunu anlayan Barış, Beren’le katıldığı canlı yayında küfür ederek doğruca orayı terk etti ve Dicle’nin yanına gitti. Durum böyle olunca Barış ve Emir karşı karşıya geldi. Büyük kavga yaşandı. Feris aynı mekana Nejat’ı dinlemek için gitmişti ve orada olduğundan hemen olaya müdahele etti. Aynı gece Dicle’nin evine gitti ve onu Emir’le görüşmemesi konusunda uyararak kendisiyle eskisi gibi olmamasının nedenini sordu. Dicle de şaşırdı kaldı. O da Barış’a birtakım sorular sordu ve geri adım atmadı. Açıkçası Barış’ın tavrı çok korkutucuydu. Hali hazırda Beren’le sevgili olan Barış nasıl böyle bir ültimatom verebiliyor. Üstelik emir kipiyle. Dicle bu baskıyı kabul etmemeli ve Emir’le yoluna devam etmeli. Kafasına daha fazla Dicle’yi takarsa zaten öfke kontrol problemi olan Barış Dicle için büyük bir sıkıntı yaratabilir. Dicle böyle bir baskıyı kabul etmemeli.

MENAJERİMİ ARA 12. BÖLÜM FRAGMANI !

Dicle tehdit maillerini Beren’in attığını öğrenince sete gidip Beren’le oldukça güzel ve güçlü konuşup onu uyardı. Kim olduğunu unutmasını söyledi. Olayı burada kapattığını ve babasının huzuru için gerçeği Kıraç’a söylemediğini de anlattı. Beren ortaya çıkan foyasına rağmen meydan okumaya devam etse de Dicle Beren’i iyiliğiyle ezmeye devam ediyor. Dicle karakterinin sürünmemesi ve güçlü durması benim çok hoşuma gitti. Barış karşısında da umarım bu kadar güçlü durur ve hesap sorar. Umarım hemen kendini Barış’ın kollarına atmaz ve Barış’ın maço, kaba tavrından etkilenmez. Kısacası bölüm Dicle’nin Beren’i mosmor etmesi ve güçlü duruşuyla bitti. Menajerimi Ara’nın 12. bölüm önizlemesi geldi. Barış Beren’den ayrıldı. Beren’in gözleri yaşlı. Bakalım nasıl bir tepki verecek ? Haftaya görüşmek üzere.

MENAJERİMİ ARA 12. BÖLÜM FRAGMAN

MENAJERİMİ ARA HANGİ GÜN?

Menajerimi Ara dizisi pazar akşamları Star Tv’de saat 20:00’de yayınlanmaktadır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.