Meriç Aral ve Efe Tunçer’in sevilen podcast serisi “Teras Noir” özel konuklarıyla Zorlu PSM Youtube kanalında başlıyor- Güncel Haberler

Sıradaki içerik:

9. Boğaziçi Film Festivali’nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Jüri Başkanı Reis Çelik oldu- Güncel Haberler

e
sv

Meriç Aral ve Efe Tunçer’in sevilen podcast serisi “Teras Noir” özel konuklarıyla Zorlu PSM Youtube kanalında başlıyor- Güncel Haberler

23 Eylül 2021 19:20
avatar

BHA

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

9. sezonuna #dünyandeğişsin mottosuyla başlayan Zorlu PSM, YouTube kanalında sunduğu yeni dijital serilerle PSM deneyiminin sınırlarını genişletmeyi sürdürüyor.
 

 YouTube kanalında yayınlanan farklı formatlardaki içerikleriyle seyircilere yepyeni deneyimler sunmayı sürdüren Zorlu PSM, #dünyandeğişsin mottosuyla başladığı 9. Sezonunda, sevilen oyuncular Meriç Aral ve Efe Tunçer’in keyifli podcast serisi “Teras Noir”i   dijital serileri arasına ekliyor. Meriç Aral ve Efe Tunçer’in terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla yapmaya başladıkları ve adını film noir’a duydukları sevgiden alan podcast serisi “Teras Noir” Zorlu PSM YouTube kanalına özel formatıyla 27 Eylül’de Zorlu PSM Youtube kanalında başlıyor.

 

Teras Noir’in ilk konuğu Hazal Kaya…

 

Popüler kültürden arkadaşlıklara ve en saçma kişisel deneyimlerine kadar akıllarına o an ne gelirse konuşan Meriç Aral ve Efe Tunçer’e her bölüm sürpriz bir konuğun da eşlik edeceği “Teras Noir”,  yakın arkadaşlarla aynı masada yapılan keyfli bir sohbet tadında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. “Amel Defteri” ve “Instagram Sorgusu” bölümleriyle kahkaha dolu anların da yaşanacağı “Teras Noir”ın ilk bölüm konuğu, başarılı oyuncu Hazal Kaya olacak. 

İlk bölümü 27 Eylül’de yayınlanacak “Teras Noir” her hafta Pazartesi Zorlu PSM YouTube kanalından izlenebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.