Sıradaki içerik:

Hercai Dizisi Oyuncuları, Konusu, Günü ve Saati

e
sv

Mucize Doktor 13. Bölüm Analizi

BCm5T.jpg
mucize-doktor-yeni-bolum

Bu yazıda neler var?

Mucize Doktor 13. bölümü bu hafta da reyting rekorları kırmayı başardı. İzleyiciler gözyaşlarına boğuldu. Ali Vefa hepimizi derinden etkilemeyi başardı. Ali Vefa bu hafta ilk defa birine dokunmaya karar verdi. Bu onun için elbette hiçte kolay olmayacaktı. Her ne kadar etrafında onu seven ve kıymet veren isimler olsa da dokunmak Ali Vefa için çok önemli bir eylem. Başkaları için ne kadar kolaysa onun için o kadar zor. Bu kadarıyla bile yaptığı daha doğrusu yapmaya çalıştığı iyi bir başarı bence. Kendini aşmaya çalıştı en azından. Helal olsun sana. Büyük bir cesaret örneği gösterdin. Umarım devamı gelir çünkü dokunabilmek sana da çok iyi gelecek eminim ben.

Mucize Doktor 13. Yeni Bölümünde Neler Yaşandı?

Başına gelen talihsiz birtakım olaylar dışında Ali Vefa güzel bir hafta geçirdi diyebiliriz. Onu öpen ve şaşırtan kadın ve o kadının ailesi dışında her şey yolundaydı. O kadında da nörolojik bir hastalık olduğu zaten çok belliydi. Eşinin uğradığı hayal kırıklığını ne yazık ki hastalık bile tedavi edemedi. Kendisinin çocuğunun olması mümkün olmadığı için eşinin bir başkasından çocuğu olması o adam için büyük bir yıkım oldu. Başka etkileyici bir hasta ise bakım evine yatırmayı düşündükleri çocuktu. Ferman’ın neden bu olaya bu kadar karşı çıktığını ve sonradan kabul ettiğini sonradan anladık. Annesine ister istemez hepimiz üzüldük. En az çocuk kadar annesinin de canı yandı.

Ferman bu bölümde bir kurtarıcı melek gibi yetişti Ali’ye

Ali’nin dövülürken canı çok yandı ama Ferman öyle bir yetişti ki buna değdi bence. “Ağabey.” dedi daha ne olsun. Bölümün en güzel repliğiydi o bir kelime. Zaten bunu Ferman’ın gözyaşlarından da anlayabiliriz. Ferman ilk defa kendini Ali’ye açtı. Sır gibi sakladığı güzel kardeşini ilk Ali’ye gösterdi. Aslında fark etmeden Beliz’e de göstermiş oldu. Beliz de çok üzüldü bu duruma. Ferman’ın zaten hasta bir kardeşi ya da çocuğunun olduğu çok açıktı. Bariz belliydi bence ama yine de böyle net bir şekilde görmek hem benim hem de diğer seyircilerin hoşuna gitti. Ali ilk defa sorgusuz sualsiz biraz çekinse de sarıldı Ferman hocasına. Üstelik buna karşılık Ferman hocası ona daha sıkı sarıldı. Umarım ilerleyen bölümlerde gerçek bir ağabey-kardeş gibi görebiliriz onları. Tanju hoca yine göz kamaştırdı bu bölüm. Kıvılcım’a rest çekebiliyor artık gördüğümüz kadarıyla. Kıvılcım yine bir işler çeviriyor ve Tanju bunun farkında. Bence engel olacak ona. Güneş ve Gülin de muhteşemdi bu hafta. Güneş nasıl heyecanlandı Gülin’in elini tutunca. Çok güzel oldular böyle. “Gözlerini oyarım.” diyen Açelya ise hiç şaşırtmadı beni. Açi elbette böyle bir tepki verecekti. Hadi bakalım bekleyelim bir hafta daha. Gelsin mi yeni bölüm? Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izlemek için tıklayabilirsiniz


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.