Sıradaki içerik:

Yeni Nesil Medya ve Magazin Haberciliği

e
sv

Mucize Doktor 14. Bölüm Analizi

BCm5T.jpg

Bu yazıda neler var?

                                                                                                        Mucize Doktor hepimize sabrı öğretti bu hafta. Doktor Ela‘yı büyük bir şevkle bekledik. Ne yazık ki anca bölümün sonunda görebildik. Ses tonu değişmiş olsa da tanıdık eski bir doktor görmek bizi mutlu etti.

Mucize Doktor’da Ela Fırtınası

Beliz’in her şeyi öğrenince ne yapacağını bilemeden Adil hocayı araması bizi şaşırtmadı. Elbette baba gibi gördüğü adamı arayacaktı. Adil hocayı da telaşlandırdı ama olsun. En azından artık Adil hoca Ferman’ın bir şeyler sakladığının farkında. Beliz çok yıkıldı haklı olarak. Sevdiği adamın kendisinden kardeşini saklaması onun ağrına gitti. Hiç böyle bir şey beklemediğinden eminim. Zaten ondan dolayı bu kadar yıkıldı. Ali Ferman hocasındaki değişikliği ve mutsuzluğunun farkına vardı. Üzerine gitti ona yardımcı olmak istedi ama ne yazık ki Ferman her zaman ki gibi Ali’yi reddetti. O gece yaşananlar hiç olmamış gibi yapmalarını istedi.

Ali Nasıl Yalan Söyleyecek?

Ali yalanla mücadele etti. Bunu öğrenmesi gerekiyordu demek ki. İlk defa beyaz yalanla tanıştı Ali. Hatta ilk defa yalanla tanıştı. Nasıl mücadele edeceğini hepimiz merak ettik. Ne tepki verdiyse hepsinde haklıydı. Kafası karıştı Ali’nin. Söyle söyleme derken ne diyeceğini şaşırdı. Yalan bu hafta Açi ve Demir’in de sınavıydı. Karısına şişman olduğunu söylemeyen adam Demir ve Açelya’nın da kafasını alt üst etti. Özellikle evlilikten korktular. Tanju yine kahramanlığını yaptı bu bölüm. Kıvılcım’ın aklının başına gelmesini sağladı. Hiçbirimiz kabul edelim Kıvılcım’ın ağlamasını beklemiyorduk.

Nazlı ve Beliz Ne Konuştu?

Mucize Doktor yeni bölümde; Nazlı’nın açık yüreklilikle Beliz’le konuşması hepimize ters köşe oldu. Beliz epey sinirlendi. Bence de biraz gereksiz bir konuşma oldu. Hocasının özel hayatı konusunda sevgilisiyle muhatap olmak biraz fazla oldu Nazlı’cım. Yusuf ağabey hepimizin yüreğini titretti. Ne yalan söyleyeyim ben Yusuf hep kurtulur diyordum. En azından Ali mucizesini gösterir diyordum ama olmadı. Arada şaşırtıyorlar böyle bizi. Hastalar ölebiliyor bu dizide. Bu hafta evet bir mucize bekledik ama daha çok özel hayat, aşk ve yalan odaklı bir bölümdü. Hepimizi gülümseten yerler olduğu gibi üzen yerler de oldu. Umarım özel hayat odaklı bölümleri daha fazla yapmazlar. Zira izleyici kaçabilir. İnsanlar bu diziyi mucize ve Ali görmek için izliyor. Hatta Ali’nin mucizesini görmek için izliyor. Farklı ve entrikalı şeyler izlemek istesek zaten başka bir kanal açardık. Haftaya bol Ela içeren bir bölümde görüşmek üzere.


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.