Sıradaki içerik:

Kuzey Yıldızı 14.Bölüm Analizi

e
sv

Mucize Doktor 15. Bölüm Analizi

BCm5T.jpg

Bu yazıda neler var?

Ela Altındağ bu bölüm dizimizde misafirdi. Hepimizin yüzünü güldürdü. Nedense eski bir doktu görmüş gibi olduk. Yine Ela’nin kalbinin ağladığını gördük. Ferman’a bulduğu tekniğe babasının adını neden verdiğini söylerken hepimiz üzüdük. Bize Ela ve Ferman yakınlaşması var gibi görünse de öyle olmadığı ortaya çıktı. Ela bölüm sonunda geldiği gibi gitti. Üstelik mucizemiz Ali’ye de dokundu öyle gitti. İyiliğini Ali’ye de bulaştırdı. Ona bir smokin hazırlattı. Pek şık oldu doktorumuz. Nazlı’nın da kalbini fethetti bence. Nazlı‘dan bir adım bekliyoruz artık. Tabi Ferman’nin peşinden koşmayı bırakırsa…

Ferman ve Beliz

Mucize Doktor 15. Bölüm; Ferman ve Beliz arasında sular durulmuyor. Resmen ayrıldılar. Ferman eşyalarını topladı bile. Bu ters köşe oldu. Ben elbet barışırlar diye bekliyordum. Nedense hep öyle hissettirdiler bize. Peki bunun geri dönüşü nasıl olacak? Daha doğrusu olacak mı ? Göreceğiz. Bakalım barışacaklar mı? Ben isterim ki barışsınlar. Aksi takdirde Nazlı’nin aklı tekrar Ferman’a kayacak. Bunun da olmasını istemeyiz. Eğer öyle olursa Ali Vefa üzülür çünkü. Onu Nazlı’dan daha çok seviyoruz. Bunu kabul edelim.

Ali Oyuncak Bistürisini Kaybetti

Mucize Doktor 15. Bölüm ‘de Kıvılcım cadısı Ali’yi oldukça zor durumda bıraktı. Ali’nin panikleyeceğini bile bile onu sahneye çağırdı. Onun sayesinde Ali büyük bir tabusunu aştı gerçi ama olsun. Yine de Ali’yi o kadar zorlayıp kaba davranmasına gerek yoktu. Ona biraz zaman tanıyabilirdi. Buna en çok Ferman kızacak gibi geliyor bana. Kıvılcım’a gerekli dersi verecek kesinlikle. Vermesi de lazım zaten. Hatta bütün hastane çalışanları ona tepki gösterebilir. En başta Adil, Selvi ve Nazlı. En çok onların konuşması lazım Kıvılcım’la. Kıvılcım‘ın dersini alması lazım.

Demir ve Açi

Demir bu hafta yine Açelya’ya çok kaba davrandı. Kız ister istemez bozuldu tabi haklı olarak. Kıza kavalye olacak başkası mı yok? Elbette buldu birini. Buldu tabi ama Açi ne kadar haklı olsa da böyle ergen gibi davranmamalıydı. Koskoca insanlara kıskançlık mevzuları hiç yakışmadı. Ayrıca bölümün bir diğer bombası da Adil ve Selvi idi. Selvi resmen Adil’in niyetini anladı ve utandı. Bu Adil’i çok yıksa da bir gerçek. Biri başhemşire diğeri başhekim. İkisi eğer bir çift olmayı başarabilirlerse buna en çok Ali sevinecek.

Ali Dokunmadan Dans Etti

Ali’nin Nazlı’yla dansı hepimmizi gülümsetti. Baya baya dans ettiler ve çok yakıştılar. Onlarla birlikte herkes dans etti. Nazlı’nin aklına geleni yapması da bu kadarmış demek ki. Onun da bir sınırı var sonuçta. Nazlı dokunmadan da olsa Ali’nin elini tuttu. Umarım bırakmaz çünkü çok yakışıyorlar.


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.