Mucize Doktor 17. Bölüm Analizi! Reytingleri! Fragmanı! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

10 Ocak Cuma Reyting sonuçları

e
sv

Mucize Doktor 17. Bölüm Analizi! Reytingleri! Fragmanı!

441 okunma — 11 Ocak 2020 14:36
Mucize doktor 18. Bölüm
malatya oto kiralama

Bütün diziler olduğu gibi Mucize Doktor yeni yıl dolayısıyla 1-2 haftalık bir ara verdi. Şu an hâlâ başlamayan diziler olduğu için Mucize Doktor 17. bölüm  başlaması ve iyi bir reyting alması ilaç gibi geldi. Özlemişiz bir şeyler izlemeyi. Hiç tempo düşürmeden geri döndüler. Sanki bu bölüm Mucize Doktor eski bomba gibi olduğu günlere geri dönmüşler gibi geldi. Nihayet sağlık mucizelerini gönül işlerinden fazla gördük. En doğrusunu yaptılar ve Ali Vefa’nın mucizevî yönü ön plana çıktı.

MUCİZE DOKTOR 17. BÖLÜM ”ÂŞIK NAZLI” 🙂

Mucize Doktor yeni bölümünde, Nazlı’nın Ali’ye karşı bir şeyler hissettiğini anlaması çok hoşuma gitti. Özellikle Açelya’ya sarılması ve ” O Ali.” demesi beni çok duygulandırdı. Evet Nazlı o Ali. O yüzden onun mucizelerine inan lütfen. Düşündükleri doğru. Nazlı Ali’ye küsemez, tavır yapamaz, öpemez, sarılamaz… Ne olursa olsun ikisinin mucizesi bütün güzelliklere yeter. Demir’in öğrettiği 3 kural Ali’ye de iyi geldi ve güldürdü. Demir ve Açelya’nın o sahnesi cidden gülmeye, izlenmeye değerdi. Nazlı gerçekten kıpırdandı, güldü ve saçlarıyla oynadı. Bunu Ali de fark etti. Bölümün en güzel sahnesi oydu.

Mucize Doktor

MUCİZE DOKTOR 17. BÖLÜMÜNDE

“FERMAN AĞABEY.” OLDU!

Ne güzel dedin öyle Ali. Ağabey! Gerçekten tam bir ağabey Ferman. Ona çok yakıştı. Hem ağabey oldu hem tekrar Beliz’in sevdiği adam. Aile babası olmaya hazır ve aday artık bence. Seni sevdik bu bölümde. Özellikle Tanju’yla artık çatışmaması daha bir güzel yapıyor onu. Böyle devam Ferman. Umarım Beliz ve Ali’ye hep destek olur. Adil’e destek olsun ve Selvi hemşireyle arasını düzeltsin. Çok yakışıyor o ikili. Mucize Doktor izleyenleri olarak Bihter Dinçel ve Reha Özcan’a sevgilerimizi yollayalım.

TANJU VE KIVILCIM

Beliz yine Kıvılcım’ı deli etmeyi başardı. Her zaman ki gibi Kıvılcım’ı frenleyen de Tanju oldu. Her zaman iyi bir ikili olduklarını söylemişimdir. Gözü karardı Kıvılcım’ın. Her şeyi yapabilir artık. Kabul edelim Beliz’in fikri gerçekten çok naif. Üstelik Adil ve Ferman’dan da desteği aldı. Konfor alanının dışına çıkmak sana çok yakıştı Beliz. Daha da arttırabilirsin bunu. Ferman ve Adil de Beliz’in bu hâlinden pek hoşnut görünüyor.

ÇOCUK AŞKI

Ali’nin çocuklarla iyi anlaşması huyu çok tatlı değil mi? Sarışın, burnu kanayan Filiz kızımıza da yardım eli uzattı Ali. Tartışan anne ve babasından nefes almaya fırsat bulamayan Filiz bizi çok duygulandırdı. Ayrıca Açelya’ya çocuklarla ilgilenmek çok yakışmadı mı? Annelik ona çok yakışır bence. Yedinci Koğuştaki Mucize filmindeki küçük Ova ve büyük Ova olan Hayal Köseoğlu yine birlikteler. Açelya haklıydı. Demir’e yapılması gereken resim Ali’ye yapıldı. Demir’in hastası Ali’ye resim yaptı. Demir’in bunu bir düşünmesi lazım bence.

MUCİZE DOKTOR REYTİNG ORANI 16,78

Mucize Doktor reytingleri yine totalde zirveye oturdu. oranı 16,78. Üstelik özeti de yeni bölümünü takip etti ve 2. oldu.  Devamının gelmesini diliyoruz. Sevgiler.

Mucize Doktor 17 Bölüm izlemek için burayı , Mucize Doktor 18. Bölüm Fragmanı izlemek için ise burayı tıklayabilirsiniz.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.