Muzice Doktor 18. Son Bölüm Analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm’de Neler Oldu?

e
sv

Muzice Doktor 18. Son Bölüm Analizi

266 okunma — 17 Ocak 2020 18:10
mucize-doktor-son-bolum
malatya oto kiralama

Mucize Doktor son bölüm kardeşlik teması işlenmişti. Arya ve Ada, Betüş ve ablası hepimizin içini ısıttı. “Kardeşler yapar arada öyle.” repliği bölümün en güzel repliklerindendi. Ali Vefa nasıl da tam da kalbinde hissetti ağabeyini. Bir de üstüne Kıvılcım’dan ‘yük’ lafını duyunca tümden yıprattı kendini. Buna en güzel çözümü Adil hoca buldu. Ahmet’in yani Ali’nin ağabeyinin öğretmeninden ve arkadaşından ses kaydı aldı. Bunlar Al’yi çok etkiledi.

Mucize Doktor

Mucize Doktor son bölüm

Ali çok mutlu oldu fakat duygusal doktorumuz Ali Vefa yine ağladı. Bu sefer mutluluktan ama. Ali’yi neyin mutlu edeceğini Adil hoca çok iyi biliyor. Bu Ali için büyük bir kazanç. Kıvılcım istemeden de olsa yaptığı gafla tekrar ve tekrar Ali’yi etkisi altına almayı başardı. Etki alanı çok yüksek olan bu kadın Ali’yi asla es geçmiyor ve mutlaka ona söyleyecek birkaç laf buluyor. Yaşa sen Adil hoca. Farkında mısınız Tanju hoca bile Ali’ye kıyamamaya başladı. Bu çok tatlı değil mi?

MUCİZE DOKTOR! BERHAYAT AŞKLARI

Mucize Doktor

Mucize Doktor yeni bölüm

Berhayat aşklarında sular yine durulmuyor. Demir ve Açi tatlı atışmalarıyla kendilerini izlettirmeyi başarıyorlar. Ferman’ın verdiği zor ezber ödevi karşısında Demir’in çırpındığını gören Açi sevgilisiyle epey uğraştı. Öte yandan Güneş Gülin’e yani sultanına tavır yapmaya devam ediyor. Yapsın zaten bence haklı da. Çok ta dayandığını söyleyemeyiz sanki Güneş’in. Gülin çıkış yapıp yükselince Güneş geri adım atmaya başladı. En azından Gülin’in kendisine araba konusunda yardım etmesine izin verdi. Selvi hemşire hâlâ hayal kırıklığı yaşıyor. Güzel hemşiremiz Adil hocaya henüz ulaşabilmiş değil. Bir süre daha ulaşabilecek gibi durmuyor. Ulaşabildiğinde çok güzel olacağına eminim ben. Selvi ve Adil güzel bir ikili olacaklar. Adil hoca zannımca üzülmekten ve reddedilmekten korkarken, Selvi hemşire de toplumsal baskıdan korkuyor. Statü meselesi anlayacağınız. Ferman ve Beliz ise barışınca pek bir tatlı oldular. Sonunda dayanışma, anlaşma ve uzlaşmayı öğrenme yoluna gidiyorlar.

MUCİZE DOKTOR! ENTRİKA DÖNGÜSÜ

Entrika deyince bu dizide en çok akla gelen isim Kıvılcım. Mucize Doktor son bölümde Kıvılcım’ın çocuk peşinde koştuğunu gördük. Bu reytingleri nasıl etkileyecek göreceğiz. Kıvılcım bunu miraz ve para için yapıyor. Beliz yaptıracağı ücretsiz kliniğin çalışmalarına devam ediyor. Kıvılcım da geri atak ve planlar yapıyor. Bakalım sonucu ne olacak. Hepimiz merak ediyoruz. Kıvılcım gerçekten hamile kalmayı başarabilecek mi? Hamile ve anne bir Kıvılcım benim çok dikkatimi çeker. Gerçekten güzel bir anne olan Kıvılcım izlemek isterim ama bunu oyun ve para için yapmasın mümkünse.

MUCİZE DOKTOR REYTİNG VE FRAGMAN

Mucize Doktor reytingleri 18. bölümde yine zirvede. Totalde zirveyi koruyan Mucize Doktor’un tahtı kaptırmaya niyeti yok. 10 üstü reytingle yine Fox’un yüzünü güldürdü. Mucize Doktor 19. bölüm fragmanında gördüğümüz gibi Betüş ve Arya hikâyeleri devam ediyor. Arya mı ölecek Ada mı ? Şaşırttılar ve beklettiler izleyicileri. Beren GÖKYILDIZ ne kadar büyümüş değil mi? Adeta küçük bir genç kız olmuş. Diziye de çok yakışmış. Aynı zamanda konuk olan cerrahımız da dizide kalıcı olmalı bence. Çok güzel bir uyum yakaladı ekiple. Mucize Doktor son bölüm ve Mucize Doktor 19. Bölüm fragmanı izlemeyi unutmayın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.