Mucize Doktor 19. Bölüm Analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Hekimoğlu Son Bölüm İzle! Hekimoğlu 4. Bölümde Neler Oldu? Hekimoğlu Reytingleri Nasıl?

e
sv

Mucize Doktor 19. Bölüm Analizi

468 okunma — 24 Ocak 2020 18:05

Mucize Doktor 19.  bölüm !

AĞIR SINAV

Ferman hocamız Demir, Nazlı ve Ali’yi ağır bir sınava soktu. Hem de bu sınavları hiç beklemedikleri bir anda yaptı. Demir’e kopya vermeye çalışan Ali Ferman hocaya yakalanınca utandı. Meğer öğrenciyken de kopya söz konusu olduğunda böyleymiş Ali Vefa’mız. Ferman o an Ali’nin sınavını yaptı. Ali sınavı başarıyla geçti. Hem de 10 yıldan sorumlu olmasına rağmen. Demir ise fazla panik yaptı ve geçemedi. Nazlı ise sınavını tam operasyon sırasında oldu. Beklenmedik bir anda gelen sınavı başarıyla geçen Nazlı hem Ali’yi hem Ferman’ı mutlu etti. Mucize Doktor

KONUŞMAK ÜZERİNE

Bu bölüm konuşmak eylemi üzerinde epey duruldu. Metroda taciz edilen kadını kurtaran adam hayatını tehlikeye attı. Bu durum hepimizin canını acıttı. Ameliyatla çözüm getirmeye çalışan muhteşem ekip bir yerde malesef çaresiz kaldı. Hasta ona rağmen oldukça pozitif olmasıyla dikkat çekti ve ekibe destek verdi. Ayrıca koruduğu kadını yakından görünce beğendiğini de saklayamadı. Bu hasta da Demir, Nazlı ve Ali’nin ayrı bir sınavıydı. Konuşmak, insanın kendini ifade etmesi için tek yol. Bunun da farkında olan Betüş konuşması için Ali’yi çok zorrladı. Aşk hastalığıyla tehdit ettiği Ali ağabeyini aşkını anlatması için teşvik etti. Konuşan bir diğer çiftimiz de Adil ve Selvi’ydi. Gülmek onlara çok yakıştı. Ali’nin yardımıyla bir masada üç beş cümleyle barıştılar. Adil o kadar zarif ki Selvi’nin izin alacağını hatta neden izin alacağını bile anlıyor ve kibarca kabul ediyor. Daha da güzel sahneler yazılacak çiftimize.

KAHRAMANLIK

Mucize Doktor son bölümde üzerinde en çok durulan ve tartışılan kavramlardan biri de ‘kahramanlık’ kavramıydı. Kahramanlara inanmayan Ferman kahramanlara adeta savaş açtı. Üstelik kendisinin de kardeşinin kahramanı olduğunu bilmeden. Kabul edelim ki Ferman Ali Vefa ve kardeşi için oldukça başarılı kahramanlıklar sergiliyor. Bölüm sonunda bunu gören Ferman kahramanlara değil ama kahramanlara inananlara inandığını söyledi. Çok ince bir replikti. Ali bir kez daha Ferman’ın gönlüne girmeyi başardı. Hem de  Beliz ve Fatoş’un yardımıyla. Mucize Doktor

HAYDİ SÖYLE

Betüş sayesinde gaza gelen Ali yapabileceği en güzel teklifi yapabileceği en güzel şekilde yaptı. “Nazlı ben seni sevmek istiyorum. Sevebilir miyim?” dedi. Bunun karşısında şoke olan Nazlı bakalım nasıl tepki verecek? Sen de o bu dünyaya şifa olsun diye gelen insanlardansın Ali. Nazlı’ya da şifa oldun. Umarım Nazlı korkmaz ve Ali’ye bir şans verir. Betüş neredeyse vasiyet bile verdi yardımcı olmak için Ali’ye. Ali bundan sonra karşılaşacaklarıyla çok ciddi mücadele edecek.

BEREN GÖKYILDIZ

Küçük ve tatlı Beren Mucize Doktor son bölümde yine harikalar yarattı. Gülin’i kandırarak gerekli belgelere ulaştı ve donörün ablası olduğunu öğrendi. Ablasını o kadar çok seviyor ki onun canının yanacak olmasına katlanamıyor. En önemlisi de bundan kendini sorumlu hissediyor. Betüş kaybolunca kendini sorumlu tutan Gülin’e Güneş destek oldu. En sonunda Ali’ye gitti ve Ali onu buldu. Ali çok güzel ağabeylik yaptı Betüş’e. Hem de kendi ağabeyi gibi. Bu sözleri ve hareketi Adil hocamızı da duygulandırdı.

REYTİNG VE FRAGMAN

Mucize Doktor son bölüm 16,94 reytingle yine zirveye oturdu. Totalde birinci oldu. Bir Zamanlar Çukurova ile ciddi bir yarış hâlinde fakat önde tamamlıyor bu yarışı. Mucize Doktor 20. bölüm fragman da yayınlandı. Berhayat Hastanesi’nde bir bulaşıcı hastalık vakası var ve karantinaya alındılar. Fragmanda bunu görüyoruz. Haftaya görüşmek üzere. Mucize Doktor son bölüm linkini aşağıya bırakıyorum. Mucize Doktor Fatoş‘u daha çok görmeyi umut ediyorum.

MUCİZE DOKTOR 19. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.