Mucize Doktor 23. Bölüm Analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Babil 6. Bölüm! Egemen’in ihaneti

e
sv

Mucize Doktor 23. Bölüm Analizi

22 Şubat 2020 18:48
mucize-doktor-23

 

Mucize Doktor 23. bölüm ; Ali Vefa Adil hocayla dertleşmeyi tercih etti bu bölüm. Adil hoca bir dert ortağı görevi görmekten hiç şikayetçi değil gibi.

VERİLEMEYECEKLER

Her seferinde gözleri dolu dolu Ali’yi dinlemeyi çok seviyor. Bu bizim Adil hocamıza karşı olan sevgimizi daha da çok arttırıyor. Bu hafta da kahvaltıda konuştular bazı gerçekleri. Ali Vefa bir zeytini bile yemenin kendisi için ne kadar önemli olduğundan bahsetti. Bu konu buraya Ali’nin “Ben Nazlı’ya bazı şeyleri asla veremeyeceğim.”  demesinden geldi. Adil hoca gözündeki yaşları ve şaşkınlığını tutamadı. Hemen gözleri doldu ve şaşkın bir şekilde onu dinledi. Ali’nin düşündüğü derin ve ince şeyler bizleri de çok etkiledi. Zeytin yemek bile senin için büyük bir olay olabilir ama sen o olaydan da büyüksün Ali Vefa. Ben onların hepsini aşacağına inanıyorum. Hem de Nazlı sayesinde. Bu ne kadar kolay olur bilmiyorum ama olacağını biliyorum. Onun için içim rahat. Ali Vefa başta Nazlı olmak üzere arkadaşlarının da desteğiyle kendini daha rahat hissedecek. Sen hasta falan değilsin Ali Vefa. Sadece farklısın. O kadar.

AİLEM İÇİN

Ailesi için canlı canlı aci çeken bir anne izledik. Hepimizi şaşırttı ve bir o kadar da panik yaptırttı. Canlı canlı ameliyatta bıçak altına yatan kadın çocuğu için büyük bir fedakarlık yaptı. Bağımlı olduğunu sonradan öğrendiğimiz bu karakter bize kendini izlettirdi ve merak ettirdi. Kocasını ilgisi ise oldukça güzeldi. Özellikle gösterdiği sevgi ve her şeye rağmen karısına kol kanat germesi izleyicileri çook duygulandırdı. Mutlu aile tablosuyla kapattık bu hikayeyi de. Bu sabır ve kararlılık takdir edilesi olsa da şaşırtıcı. Ne kadar gerçek olabilir? Soru sormadan edemiyoruz. Seyirci gerçekten inandı mı? O da meçhul.  Genç âşıklar  bu bölümün yıldızıydı diyebiliriz. Onlara yapılan balo bizi bile eğlendirdi. Annenin gördüğünde vereceği tepki bizi korkutsa da korkulan bu sefer olmadı. Umarım her şey onlar için daha güzel olur. Her şey daha yeni başlıyor.

BERHAYAT AŞKLARI

Adil ve Selvi arasına küçük bir kırgınlık girdi. Mesafe isteyen Adil yanlış anlaşıldı. Selvi üzülünce biz de üzüldük. Tatlıya bağlanınca içimiz rahat etti. Çok yakışan, çok tatlı bir çift oldular. Gizli gizli mesajlaşmalar bile çok yakıştı onlara. Beliz’in Ferman’a yaptığı sürpriz kutlama ise adeta olay oldu. Gitmek istemeyen inatçı Ferman’ı Ali ikna etti. Beliz bir tek Ali’nin durdurabileceğine inandı. Ferman çileden çıktı kabul ama sonunda büyük bir güzellik vardı. Kıvılcım her şeyi mahvedecekti ama Tanju onu durdurdu. Tam anlamıyla iyi bir adam oldun Tanju. Kıvılcım bile buna çok şaşırdı. Tanju artık sadece işinin peşinde. Biz onu böyle çok sevdik. Güneş ve Gülin, Demir ve Açi de her zamanki gibi müthiş eğlenceliydiler. Özellikle gençlerin balosunda çok tatlıydılar. Demir’in babasını bırakamaması da hepimizin yüzünü güldürdü.

REYTİNG 

Mucize Doktor 22. bölüm 15.30 reytingle yine zirvede.  Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı da yayınlandı. Nazlı çok güzel bir soru sordu. Biz şimdi birlikte miyiz?  Doğru söylüyor Nazlı. Bu ikisinin rüyası.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.