Mucize Doktor 26. bölüm! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

12 Mart Perşembe Tv Reyting sonuçları

e
sv

Mucize Doktor 26. bölüm!

696 okunma — 14 Mart 2020 16:53
mucize doktor

Mucize Doktor 26. bölüm; Ali Vefa bu hafta tam bir kahramandı. Tanju hocamızın yanında ne kadar da dik durdu. Söylemek istediklerini çok güzel söyledi ve kendini çok iyi ifade etti. Damla’nın Tanju hocaya uçurduğu haber yüzünden Nazlı ve Ali oldukça zor bir duruma düştü. Bu ikilimiz için hiç iyi olmazdı. Otizmli olmasının bir ilişki yaşamasına engel olmayacağına ve aynı zamanda işini de gayet düzgün yapacağına Tanju’yu inandırmak biraz zor olacak. Tanju 2 haftadır Ali’ye karşı epey sert. Bu tutumunun sebebinin Ali’nin verdiği yanlış tepkiler olduğunu düşünüyorum. Tanju’ya uçurduğu haberle göze girmeyi amaçlayan Damla daha çok göze battı diyebiliriz. Bu onun için hiç iyi olmadı. En azından artık biliyoruz ki Ferman’ın gözü Damla’nın üstünde olacaktır. Yaptığı konuşma bunu gösteriyor. Damla biraz zorlanacak. Üstelik hem Ferman’la hem de cerrahideki arkadaşlarıyla iyi anlaşamayacak. Gülin, Demir, Açelya ve Selvi’nin net bir tavır sergileyeceğinden eminim.

Mucize Doktor 26 Bölüm

BİR UMUT
Ali bu hafta kendini yine tutamadı. Yine bir çocuğa umut olmak için çırpındı durdu. İşaret diliyle anlaştığı çocuk belli ki Ali’yi çok sevdi. Ali’nin de yüzü onun yanındayken hep güldü. Yine çalıştı çabaladı. Kendini odaya kapattı. En sonunda hem çocuk boğazındaki borudan kurtuldu hem de konuşabildi. Demir ve Nazlı cephesinde is yine bir çocuk vardı. Bu çocuk elmas yutmuştu. Bağırsakları tıkanan gencimiz Nazlı’yı epey korkutsa da Demir de aynı etkiyi yaratmadı. Demir sinirlendi ve durumu kurtarmaya çalıştı çünkü gencimizin kimliği yoktu. Tanju bu durumu öğrendi ve her şey çok daha çıkmaza girdi. Gencimiz hastaneye zarar verip kaçınca hâliyle Demir haklı çıkmış oldu ve kabak Nazlı’nın başına patladı.

Mucize Doktor nazlı sevgilisi

DAMLA-ALİ-NAZLI ÜÇGENİ
Damla elbette yaptığı ihbar sonucunda Ali’nin kendisine çok kızacağını düşündü. Düşündüğü gibi olmadı. Ali her zaman ki gibi erdemli tavırlarıyla Damla’nın bile dikkatini çekmeyi başardı. Damla’ya niyetinin kötü olmadığını, kendisinin de diğer asistanlarla eşit olmasını istediğini söyledi. Bu Damla’yı çok şaşırttı. Damla zaman geçtikçe Ali’yi daha yakından tanımak isteyecektir. Bu onun için kaçınılmaz. Hatta Ali’ye âşık bile olabilir. Eminim Ali Damla’ya kimsenin ona yaklaşmadığı kadar şefkatle yaklaşacaktır. Bu da Damla’nın kafasını karıştıracak ve Nazlı’yla çatışma yaşamasına sebep olacaktır. Nazlı ileride Ali’yi Damla’dan kıskanabilir diyorum. Bu da bir teori…

Mucize Doktor 27 Bölüm ! Neler olacak?

REYTİNG VE FRAGMAN
Mucize Doktor 26. bölüm 13.75 reytingle zirvede. Hemen peşinde Bir Zamanlar Çukurova var. Tahtı paylaşıyorlar diyebiliriz. Aralarında çok az fark var. Mucize Doktor 27. bölüm bomba gibi geliyor. Mucize Doktor 27. bölüm fragmanı çıktı. Ali Vefa yıllar sonra anne ve tüm travmaların sebebi babasıyla karşılaşacak. Daha kötü ne olabilir dedikçe karşısına çıkanlar bitmiyor Ali’nin. Şimdi de babası hasta ve ölmek üzere. Bakalım Ali ne yapacak. Belli ki en büyük destekçileri yine Ferman, Nazlı ve Adil olacak. Mucize doktor oyuncuları ve Mucize Doktor konusu günü ve saati hakkında detaylı bilgi için sıradaki haberimize geçebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.