Sıradaki içerik:

İdlip sonrası!

e
sv

Mucize Doktor 27. son bölüm!

BCm5T.jpg
mucize-doktor-28

Bu yazıda neler var?

ALİ’NİN CANAVARI
Ali Mucize Doktor 27. yeni bölümde en büyük canavarıyla yani babasıyla karşılaştı. Bu hafta Ali’nin sözde babasının hasta olduğunu hatta ağır hasta olduğunu öğrendik. Bu olayda Ali’nin yanında en çok olan Adil Hoca ve Ferman oldu. Beliz ise Ali’nin babasıyla yüzleşmesine çok yardımcı oldu. Ali baba ve anne kavramlarıyla yüzleşirken kendini hep ağabeyine dayadı. Tek dayanağıydı. Ali’nin anne ve babasını görünce ağabeyine neden bu kadar düşkün olduğunu daha iyi anladık. Anne gördüğümüz kadarıyla kendini kaderine hapsetmiş kadın. Mücadele etmek ve cesaret onun için biraz fazla lüks kaçıyor.

Ali’nin kırgınlığı da ondan bence. Ne yazık ki artık Ali’ye sadece annesinin saçları yetmiyor. Ali’nin artık annesinin saçlarından daha fazlasına ihtiyacı var. Bu aşamada bunu en iyi anlayabilecek olan ise Nazlı. Baba figürümüz bölüm sonunda bir gelişme göstermiş gibi görünse de bir insanın hasta olduğunda bile değişemeyebileceğini görmüş olduk. Her ne kadar morfinin etkisinde olsa bile. O sahnede annenin üzgünlüğüne ve elinden hiçbir şey gelmemesine dikkat çekerim.

Mucize Doktor 28. bölüm

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM İZLE

DODO TEYZE
Ali Vefa birden babasıyla karşılaşınca ne yapacağını şaşırdı. Dolayısıyla kendini en iyi yaptığı şeye yani işine verdi. Evsiz olarak gelen ve çabalara rağmen kurtarılamayan Dodo teyzemiz Ali’nin oldukça dikkatini çekti. Ali bir türlü kadının ölmüş olmasını hazmedemedi ve inanamadı. Mutlaka başka bir açıklaması olmalıydı. Bunun içinse her yere başvurdu hatta otopsi bile yapmak istedi. Bunun için Dodo teyzenin oğlunu buldu. Buldu ama ne yazık ki her şey planladığı gibi olmadı. Nezarete girmek zorunda kaldı çünkü Dodo teyzenin oğlu Ali’nin ilgisinden rahatsız oldu. Tabi bu arada olan Demir’e oldu ve Demir çok korktu. Ali ne yaptı etti Dodo teyzenin oğluyla konuştu ve otopsiyi yaptı. Beliz’in verdiği izin ve destek Ali için çok önemliydi. Anne ve baba konusunda yaralı olan herkes yani Nazlı, Demir, Beliz Ali’nin yüzleşmesi için her şeyi yaptı. Ferman’nin duygusallaştığını da unutmamak lazım.

MUCİZE DOKTOR 28 BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

AlNaz
Nazlı Mucize Doktor son bölüm sonunda Ali’ye o kadar güzel sarıldı ki. Bizim bile içimiz ısındı. Ali ve Nazlı sahnelerinden en güzellerinden biri olduğu söylenebilir. Tango sahnesinden sonra bu sahne kalbimizi fethetti. Nazlı zamanla tüm korkularını atacak ve tam anlamıyla Ali’nin kız arkadaşı olacak.

BONUSLAR
Bu hafta bonus olarak Damla karakterini seçiyorum. Yeni açılan klinikte Nazlı’ya oldukça faydası oldu. Nazlı cerrahiden alınıp Ali’den ayrılınca yeni klinik Nazlı için vazgeçilmez oldu. Yine de Ali’den mesai saatleri içinde uzak durmayı başarabildiğini söyleyemeyiz. Damla gözüme bu hafta oldukça sempatik geldi. En azından samimiydi. Bu cerrahi ekibi için çok önemli. Ağzında ampül olan çocuğumuzu kurtarmasında Nazlı’ya destek oldu hatta fikir verdi bile diyebiliriz. Hoş Nazlı da ayağında kasılma olan hasta için Damla’ya destek olduk. Yani ödeştiler. Birbirlerine fikir verdiler ve birbirlerini beslediler. Ferman hoca bile yeni açılan klinikte asistanlar varken bir sıkıntı çıkmamasına çok şaşırdı. Buna sevinen Ferman kızlara artık daha çok güvenecektir. Kızlar koca bir aferini hak etti.

Mucize Doktor reytingleri

Mucize Doktor 27. son bölüm 16.00 reyting aldı. Totalde ikinci sıraya oturdu ama zirveye ortak olduğunu söyleyebiliriz. En yakın rakibi 1. olan Bir Zamanlar Çukurova 16.35 reyting almış. Bu bölüm için Ali’nin babası dışında bölümün genel olarak ağır aksak ilerlediğini söyleyebiliriz. Belki de Dodo teyze olayının uzatılması bölümü ağırlaştırmıştır. O da reytinglere yansımış olabilir. Her şeye rağmen reytingi oldukça iyi. Mucize Doktor 27. bölüm fragmanı ya yayınlandı. Ali babası konusunda inatlaşmaya devam ediyor. Onu iyileştirmek için uğraşacak. İşin kötüsü Ali’nin babasının geldiğini Tanju hoca öğreniyor. Bakalım haftaya neler olacak.


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.