Mucize Doktor 40. bölüm özeti oku! Mucize Doktor yeni bölümde neler oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

3 Aralık Perşembe Reyting sonuçları

e
sv

Mucize Doktor 40. bölüm özeti oku! Mucize Doktor yeni bölümde neler oldu?

1201 okunma — 05 Aralık 2020 02:22
mucize-doktor-ali
malatya oto kiralama

3 Aralık perşembe günü Fox tv’de yayımlanan Mucize Doktor dizisinde yeni bir dönem başlamıştır. Ali ve Nazlı’yla Ferman ve Beliz ayrılmış; Ferda ise Tanju tarafında yeni cerrahi şefi yapılmıştı. Ali eski evinden ayrılmıştı. Yeni bir başlangıç için kendine yeni bir ev bakar. Bütçesine göre en doğru evi kiraladıktan sonra üst katında oturan Ezo isimli kızla tanışır. Kız Ali’ye göre çok rahat bir tiptir.

Hoşgeldin! Mucize Doktor Ezo

mucize-doktor-ezo

mucize-doktor-ezo

Hastanede Nazlı çok üzgünken Ali hiç bir şey olmamış gibi davranır. Etrafındakiler buna şaşırırken Nazlı eski sevgilisinin üzülmediğine inanmak istemez. Açelya bölüm sonunda tüm arkadaşlar olarak buna inandıklarını söyleyince Ali’nin yeni evine gidip kendini nasıl unuttuğunu, canının nasıl acımadığını sorar. İkisinin çekilmiş fotoğraflarıni yere atıp hesap sorar. Ali fotoğrafları gördükten sonra canının acıdığını fark eder. Onları yakmaya başlar ama son yere düşen bir fotoğrafa gelince ağlamaya başlar. Teras komşusu Ezo onun yanına gelip Ali’ye destek olur.

 

Ferda hastanede bölüm şefliğini aldığı için Ferman tepkilidir. Onuna teklifi geri çevirmediği için küskündür ve her fırsatta bayanın karşısına dikilir. Ferman Beliz’e gidip eşya ve Leyla konusunu konuşur. Haftada 3 gün kendisinde kalmasını istediğini söyler ama bölüm sonunda Beliz Ferman’a giderek Leyla’nın tam ebeveynliği için ona dava açacağının haberini verir.

Hastaneye iki hasta gelmiştir. Bir tanesi bağışıklık sistemi olmayan herkesten ayrı steril bir çadırda yaşamakta olan genç bir kızdır. Akciğeriyle ilgili bir sorun için gelmiştir. Ameliyatı yine kız çadırın içindeyken yapmaları gerekir ama ameliyatı büyütmeleri gerekir. Daha sonra kızı eksiksiz olarak kurtarmak için Ali’nin gen tedavisi fikrini Ferda’nın isteği; hastanın da onayı ile yaparlar ve başarılı da olurlar. Kız artık bağışıklığını kazanacaktır

İkinci hasta Tanju’nun estetik bağımlısı; sosyal ağ fenomeni eski bir hastasıdır. Kimse ona.Kez dudak şişirme operasyonu yapmayınca internetten aldığı maddeleri kendisi enjekte etmiş; sonuç felaket olmuştur. Yabancı maddeyi alıp, enfeksiyonu kurutmaya çalışırlar ama oluşan bir riskle ameliyatı hemen apar topar bitirmek mecburiyetinde kalırlar. Kadın yüzünün halini görünce olay çıkartır.

Fenomenin yüzünü tekrar düzeltmek için şişlerin inip enfeksiyonun geçmesini beklerler. Yanağından doku alıp dudak yapmayı başarırlar ama yüzünün sol tarafındaki sinirler çalışmaz. Ameliyatı yapan Ferda ne yapacağını bilemeyince Ali’yi diğer ameliyathanede olmasına karşın yanına çağırtıp çözüm yolu bulmasını ister. Ali bulduğu çözümle olayı en az hasarla halleder. Hasta bir hayli iyi halde güle oynaya taburcu olur.

Tanju hoca Ferda’yı Ali’den yardım aldığı için tebrik eder. Ferman’a “İyi ki Ferda’yı şef yapmışım” der. O sırada hastaneden tazminat koparma planı yapan fenomen kız tedavi fotoğraflarıni tersten yayınlar. Sanki Berhayat hastanesi ve Tanju yüzünü o hale sokmuş gibi paylaşımlar yapıp sosyal ağlarda hastane ve doktor aleyhinde linç girişimi başlatır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.