Mucize Doktor 9. Bölüm Analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Bir Zamanlar Çukurova’da Bu Hafta Neler Oldu?

e
sv

Mucize Doktor 9. Bölüm Analizi

360 okunma — 08 Kasım 2019 19:41

Evet Ali Vefa her şey Nazlı’nın da dediği gibi bu kadar. Ne kadar gerçek ve sade konuştu Nazlı değil mi? Tüm ömrümüzü özetledi bir bakıma. Keşke gerçekten her şeyi ‘bu kadar’ basit görebilsek. Bir nefeslik hayatımız oluyor kimi zaman. Öylece yaşayıp gidiyoruz. Bu akıp gitmenin Ferman da farkına varmış olacak ki yem etmedi kurula asistanını.Çok şaşırdık hepimiz. Ben gerçekten böyle bir hamle beklemiyordum. Mutlu ettin bizi Ferman hocam sağ ol. Nazlı’nın güzelliği Ali’yi de iltifat etmeye yöneltti baksanıza. Utangaç Ali’miz kırdı kabuklarını. Aferin Ali. Yaşa be! Kaptırma kızımızı başkasına. Hem gönlünü hem aklını al böyle. Ali’yi bu bölüm hem üzgün hem cesur gördük. Taner Ölmez bir karakterde bu iki duyguyu çok iyi eritmiş gerçekten. Hakkını vermek lazım.

Organ bağışı konusunda dikkat çekilmesi gerçekten çok başarılıydı. Oldukça gerçekçi yansıtılmış diyebiliriz. Yaşanılan çelişki ve ardından verilen doğru karar çok iyi gösterildi. Demir’in doğru  karar verdiğini söyleyemeyeceğim ama. Açelya’ya ne kadar kızsam da yıldırma politikasına ben de çok sinirlendim. Ah be Demir gencecik kıza yapılır mı hiç bu? Ne kadar üzdün kızı. Pes etmedi ama Açi’miz. Kocaman bir alkış ta ona bence. İlk defa alkışladım Açelya’yı. Sonunda sinemaya baş başa gittiklerine çok sevindim. Güzel olacak sanki ikisi. Eğer Demir ciddi ciddi severse tabi Açi’yi. 

Adil hocamızın yine yüreği ağzındaydı. Elinden geleni yaptı. Beliz ise kurulda oldukça pasifti bence. Konuşmadı bile neredeyse. Sadece Ferman söz konusu olunca ağzını açtı diyebiliriz. Bir yöneticiye göre fazla sessiz kaldı kesinlikle. Ferman ve Beliz mesajlaşmasının ise romantik komedi tadında olduğunu söyleyebiliriz. Bu ikiliyi sevmeye başladım. Diğer ikilimiz Tanju ve Kıvılcım ise şaşırtıyor beni. Tanju resmen “Bir rahat bırak beni.” demek istedi Kıvılcım’a. Çok ta yakıştı o sahneye o replik.Cidden bırak şu adamın yakasını Kıvılcım. Az kaldı iyi biri olacak o. Rahat bırak. Zamanla dizide Tanju’nun âşık olmasını çok isterim. Sanki yakışır gibi. Daha çabuk iyileşir. İyi hisseder kendini. Bu kadın Kıvılcım olmasın ama çok rica ederim. Haftaya buluşmak üzere. Sevgilerle…

En sevdiğiniz Dizi Forumları için tıklayınız.

dizi-forumları

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.