Mucize Doktor Reytingleri, Konusu ve Oyuncuları - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Reytingler 12 Eylül Perşembe Günü Zirve yaptı!

e
sv

Mucize Doktor Reytingleri, Konusu ve Oyuncuları

265 okunma — 12 Eylül 2019 23:04
mucize-doktor-reytingleri

Mucize Doktor Reytinglerle geldi.

Tam ne zaman ekranlarda bir doktor dizisi olacak derken Mucize Doktor kaliteli yapımı, güçlü kadrosuyla başladı.

Mucize Doktor Oyuncuları,

FOX TV’nin yeni yapımlarından olan Mucize Doktorun yönetmeni Yusuf Pirhasan, senaristleri Pınar Bulut ve Onur Koralp üstlenmiş. Dizide, Taner Ölmez, oyunculuğunu konuşturmuş. Muhteşem ötesi bir performans, inanılmaz ve söylenecek birçok söz.

Dizi, Savant Sendromlu ve otizmli deha bir doktorun hikâyesini muhteşem bir dille anlatıyor. Başrollerini, Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Reha Özcan paylaşıyor.

Mucize Doktor Konusu,

Beyin Cerrahı Doktor Adil şark görevini yatığı sırada tanıştığı Ali’nin adeta geleceği olmuş.Tıbbın tek bir kanunu olduğuna, onun da hasta olduğuna inanan, idealist bir başhekim.  Ali’ ye inanan tek insan. Çalıştığı dünyaca ünlü hastaneye Aliyi asistan olarak aldırmak için çabalayan ve sonunda bunu başaran, iyi bir cerrah.

Ünlü Cerrah Doktor Fermanın asistanı olan Aliyi, Doktor Ferman özel durumundan dolayı istemez ve onun bir cerrah olabileceğine inanmaz. Aliyi her fırsatta dışlayan ve onu küçümseyen Ferman, diziye ses getirecek isimlerden biri.

Alinin çocukluğu aile şiddetiyle dolu, zor bir hayat, abisini ve tavşanını kaybetmesi onun hayatının en önemli kısmı. Mahallesinde kendi yaşıtlarının onu kabullenmemesi hırpalamalarıyla geçen bir hayat. Adil hocanın onu sahiplenmesi, abisine doktor olacağım sözü vermesi ve gayretini anlatıyor. Artık kimsesi olmayan çalıştığı hastaneye umut, sevgi ve şifa verecek olan Ali, bu dizi için başyapıt dedirtiyor.

Hastanede ki entrikalar, koltuk savaşı, en iyi ben olacağım savaşı da, ilerleyen bölümlerde nefes kesecek.

Yapım çok iyi, oyuncular kaliteli ve elbette adrenalin yüksek bir dizi. Dizinin ilerleyen bölümlerini hep beraber izleyeceğiz, eğer böyle gidecek olursa Reytinglerde hep üst sıralarda olacaktır. Mucize Doktor Reytingleri için tıklayınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.