MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Araba Parçaları Nereden Alınır?

e
sv

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

1916 okunma — 23 Ekim 2020 18:57
Mucize Doktor son bölüm analizi' 22 Ekim perçembe günü yayınlanan 34. bölümde neler yaşandı?

‘NAZLI’ ÂŞIK 🙂

Mucize Doktor 34. bölüm! Nazlı’dan vetoyu yiyen Ali Vefa soluğu kardeşinin yani minik bebeğimiz Leyla’nın yanında aldı. Oldukça telaşlanan arkadaşları durumu öğrenince derin bir nefes aldı. Bu kaç Ali Vefa’ya pahalıya patladı. Sevdiği kızla yüzleşince beklemediği bir konuşma ve tepkiyle karşılaştı. Nazlı Ali’yle hiçbir şekilde muhatap olmadı ve konuşmadı. Kendini naza çekti diyelim. Mucize Doktor son bölüm, Ali Vefa’nın kaçtığını ve çocukça ve haber vermeden gitmesi yürekleri ağıza getirdi. Böylece Nazlı ve Ali ilk tartışmasını yaşamış oldu. Ali bu işin içinden çıkarken ister istemez yardım aldı.

MUCİZE DOKTOR 34. BÖLÜM ANALİZİ

Etrafındakiler Nazlı’nın çok endişelendiğini ve onun peşinden gitmesi gerektiğini söyledi. Açelya, Selvi hemşire, Adil hoca… Mucize Doktor Son Bölüm; Hepsi tek tek yardımcı olmaya ve akıl vermeye çalıştı. Hepsinin ortak kanısı Ali’nin Nazlı’nın peşinden gitmesi gerektiğiydi. Ali ayrıldıklarını sanıp çok üzüldü. Adil hoca Nazlı’nın ayrılmadığını sadece küstüğünü anlatmaya çalıştı. Günümüz deyimiyle trip attı hatta nazlandı diyebiliriz.

 

GÜZEL HABER

Adil hocamızdan güzel haber geldi. Ferda’nın kışkırtmasıyla yumruğunu sıkan Adil’in kolunun iyileşebileceğini, refleks ve sadece bir kas hareketi olmadığını anladık. Tüm hastane bu duruma bayram etti. Hatta o kadar ki Adil hocanın odasında bir parti bile verdiler. Daha doğrusu odasını süslediler. Şahsen Adil olmadan hastane pek gitmiyor. Adil hoca başhekimliğe geri döndün. Başhekim olmasa bile hastanede doktor olarak çalışmaya devam etsin.

Hastalardan ve doktorlardan uzak kalmasın. Güzel bir psikolojik ve fizyolojik destek alması gereken Adil hocanın tedavisi devam edecek. Ferda hastanedeki varlığını iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Uyum sağlamak için gittiği partiden sonra babası için planlar bile yapmaya başladı. Bu noktada Ali’yle ufak bir ters düşme yaşadılar. İkisi de Adil hocayla ilgilenmek istiyordu. Ferda kızı olarak ağır basmak istedi haliyle. Adil’in tedavisini de Ferda üstlendi. Ali’yle de bir anlaşma yaptı. Taşımacılık Ali’de, fikirler ve tedavi Ferda’da. Bakalım nasıl olacak? Adil hoca iyi olsun da… Adil hoca ilk kez tanıştığı Doruk’a da ayar vermekten geri kalmadı. Ali’yi oğlu gibi gördüğünü hissettirdi.

BÜYÜK İDDİA

Mucize Doktor Son bölüm Fox Tv’de yine heyecanlı anlar yaşandı, Tanju hoca sağ olsun cerrahi bölümü asistanlarımız büyük bir oyunun içinde buldular kendilerini. Baş asistan kim olacak? Başhekim Tanju artık asistanların yarışacağını ve en yüksek puanı toplayan asistanın baş asistan olacağını söyledi. Durum böyle olunca büyük bir yarış başladı. Bütün hastalar teker teker kapışıldı. Bir tek Doruk’a hasta kalmadı. Bu da onu kamçıladı. Mesane tedavi eden Ali, kulağa böcek kaçtığını fark eden Nazlı yarışı önde bitirdi. Bu Doruk’un dediği gibi uzun bir maraton. Ayrıca bu yarışta Demir’in tümörü fark edememesi ve Doruk’un Ferda’nın yanındayken bir anlığına kopukluk yaşaması onlara o gün için yarışı kaybettirdi. Doruk ve Demir 5 puan, Ali 7 puan, Nazlı 9 puan aldı.

FERDA VE DORUK

Ferda acilde Doruk’un kopukluğunun sebebini tedaviden sonra ayrıntısıyla konuştu. Hatta tespitini bile söyledi. Doruk kalpten bir sorun yaşıyordu. Kendisine hiç kimsenin yaklaşmasına izin vermemek için de bu kadar alaycı ve antipatik davranıyordu. Doruk hocasının kelimeleri, cümleleri karşısında şoke oldu. Ferda doğru teşhis koymuştu. Doruk orduda birçok arkadaşını kaybettiği için belki de bu kadar hırçındı. Takılma ve kopuklukları belki de bu yüzdendir.

Kimseye bağlanıp tekrar kaybetmek istemiyordur. Benim tahminim bu yönde. Doruk şimdiye kadar en çok yakınlığı bence kara şimşeğine yani Ali’ye gösterdi. Ali Mucize Doktor 34. bölümde araba sürmeyi öğrenmeye çalıştı. Bunu Adil hocasını tedaviye getirip götürmek için yaptı. Ona yardım eden de Doruk oldu. Ferda karakteri şu an gözde gibi görünüyor. Ali, Ferman ve Adil’le olan birebir iletişimleri dışında bu Doruk’la da iyi bir iletişim kurabileceğini gördük. Ferman Ali’nin ağabeyi oldu, umarım Ferda’da ablası olur ve Ali’ye bir abla gibi destek olur.

Mucize Doktor reytingleri, Dizi reytingleri, Dizi bölüm analizleri Reyting Tv’de… Sizde Reyting Tv’ye üye olabilir, hemen bugün yazmaya başlayabilirsiniz…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.