Mucize Doktor Son Bölümü Ali ile Nazlı Ne Oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Tutunamayanlar Dizisi TRT Ekranlarında Tutunmayı Başardı

e
sv

Mucize Doktor Son Bölümü Ali ile Nazlı Ne Oldu?

19 Ocak 2020 12:49
mucize-doktor-son-bolumu

Mucize doktor son bölümü Ali ile Nazlı arasında artık aşk tamamen başladı. İzleyiciler olarak böyle bir saf aşk herkesi heyecanlandırıyor. Ama Ali Vefa için her zaman iyi şeyler yolunda giderken kötü durumlar ortaya çıkıyor. Ali Vefa artık Nazlı’nın da kendisinden hoşlandığına emindir. Fakat yapılan bir konuşma sırasında Nazlı’ya kendisinin bir yük olduğu düşüncesine kapılır.

Fox TV ekranlarında Mucize doktor dizisi reyting sonuçları zirve de yer almaya devam ediyor. Konusu ile içimizden biri gibi ailemizin dizisi olmayı başaran Mucize Doktor reyting sonuçları ile bu emeğin karşılığını almakta.

Mucize Doktor Yeni Bölümde Ali Vefa Ağlattı

Aynı şekilde Adil hocanın yanına giderek kendisinin ona da hatta abisine de yük olduğunu söyleyen Ali Vefa hastane de artık durgun ve üzgün olarak dolaşmaktadır. Adil hoca bu durum karşısında sessiz kalmayarak ölen abisinin öğretmeni ve arkadaşları ile iletişim kurarak abisinin Ali hakkında düşüncelerini ses kaydı olarak istemiştir. Bu dakikalar da Ali Vefa gibi izleyiciler de gözyaşlarına boğulmuş olacaktır. Adil hoca, Ali’nin bu düşünceden kurtularak normale dönmesini sağlamayı başarır.

Mucize Doktor Son Bölümü ! Yapışık İkizler Kurtuldu mu?

Hastane de geçtiğimiz bölümden devam eden ikizlerin ameliyatı tehlikeli boyuta geçmiştir. Onları hayatta tutmak için Ali tarafından sunulan öneriler kurtarıcı niteliğinde her seferinde tüm doktorları ameliyathaneye yönlendirmekte. Ancak her ameliyatta ikizlerden biri ölümün eşiğine geldi. Sonunda ikizlerden ikisi de aynı anda hayata bağlanmayı başardı. Ve Doktor Ali tarafından üretilen çözüm artık ikisinin de hayata sürekli bağlanmasını sağladı.

mucize doktor son bolumu

mucize doktor son bolumu

İkizler sonrasında Mucize doktor son bölümü de doktor Ali hassas olduğu hasta çocuk gelmektedir. İnce bağırsak nakline ihtiyacı olan çocuğa donör ablasıdır. Ameliyat için son ana gelinmişken Ali ile Nazlı arasında çok önemli bir yakınlaşma sırasında Doktor Ferman araya girer ve çocuklardan birinin yalan söylediğini ve ameliyatın iptal olduğunu söyler. Doktor Ali çocuğu ve ablasının hayatta tutmak için gene mucizeler yaratmak için elinde geleni yapacaktır. Ancak bunu diğer hafta ekrana gelecek olan bölümde göreceğiz.

Mucize Doktor Yeni Bölümünde Neler olacak?

Mucize doktor 19. Bölüm de Betüş’den saklan dönorun ablası olma gerçeği ortaya çıkar. Ancak ameliyatın artık en kısa sürede yapılması gerektir. Ferman bu konuda ortaya çıkan sorunları ortadan kaldırmayı başarmışken fragman da Betüş’ün hastaneden kaçtığını görmekteyiz. Mucize doktor dizisi duygusal anların yanı sıra heyecan dolu 23 Ocak Perşembe günü yeni bölümü ile ekranda olacak.

Mucize Doktor 19. Bölüm fragmanı buradan izleyebilirsiniz

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.