Mucize Doktor Son Bölümü! Şok Veda! Mucize Doktor 42. Bölüm Analizi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kozmetik nedir? Nereden Alınır?

e
sv

Mucize Doktor Son Bölümü! Şok Veda! Mucize Doktor 42. Bölüm Analizi

1526 okunma — 19 Aralık 2020 18:11
mucize-doktor-son-bolumu

Mucize Doktor son bölümü! Mucize Doktor’da bu hafta inanılmaz bir yarış vardı. Tanju yüzünden hastane içindeki rekabet ortamı gittikçe arttı. Başlarda hiç akla uygun gelmeyen bu fikir aslında gerçekliğini bize gösterdi. Tanju hastane içindeki rekabet ve hızın verimi arttıracağını düşünüyor. Buna da Ferman ve Ali arasındaki rekabeti arttırarak başladı çünkü aralarında duygusal bir bağ vardı.

Mucize Doktor Son Bölüm Özeti!

Beliz’le birlikte biz de aralarındaki bağdan dolayı bu fikrin gerçekçi olmadığını ve işe yaramayacağını düşünsek te bölümde yaşananlar ne yazık ki Tanju’nun haklılığını gösterdi. Acilde aynı anda tedaviye başlayan Ferman ve Ali işlemlerini aynı anda ve kusursuz olarak son derece hızlı bir şekilde bitirdiler. Zaten tüm problem de buydu. Aslında Tanju’nun dikkatini çeken şey yani. Ali Ferman’la eşit derecede yetenek ve performans gösteriyor. Tanju’nun yapmaya çalıştığı da buydu. Ferman’ın içindeki cerrahi şef adayını çıkartmak ve performansını arttırmak. Tanju’nun deyimiyle tam bir deli Ferman. Ferda’la çalışırken bile ilk bulduğu fikri gidip Ferman’a söyleyen Ali tam bir saflık ve temizlikle fark etmeden Ferman’la yarıştı.

mucie-doktor-son-bolumu

mucie-doktor-son-bolumu

Mucize Doktor 42. Bölüm Özeti!

Mucize Doktor’da bu hafta dikkatleri çeken başka bir olaysa Doruk ve Demir’in istemsiz dayanışmasıydı. Doruk Ferman’a Demir’se Ferda’ya yaranamadığını ve kendisine hak tanımadığını düşününce birbirlerine destek oldular. Bu işe yaramadı. Gerçekten bölüm boyunca dikkatler Nazlı ve Ali’nin üstündeydi. Demir ve Doruk kendilerini yok sayılmış gibi hissettiler ve çok haklıydılar. Ferda’nın da Ferman’ın da açıklamaları daha doğrusu bahaneleri yersizdi. Bir hoca olarak iltimas geçmeseler de eşit hak tanımıyorlar gerçekten. Demir’in Ferda’ya torpil çıkışı, Ferman’ın Nazlı’nın gereksiz yere yaptığı fedakarlığı öne sürmesi çok mantıksızdı. Nazlı çok güzel bir iş yaptı evet ama bu Doruk’un yok sayılmasını gerektirmez. Yine aynı şekilde fikir Ali’nin de olsa Demir’e hak tanınması gerekirdi. Yine de arkadaşının hakkını teslim eden ve bulduğu fikri hocasına söyleyen Ali çok takdir edildi.

Mucize Doktor Son Bölümü Fragmanı için burayı tıklayabilirsiniz!

mucize-doktor-son-bolumu

 

Mucize Doktor son bölümü, Nazlı kendini işine vermişken Açelya’nın ağzından duyduğu Ali’nin kız arkadaşı fikri onu çok rahatsız etti. Başta umrunda değilmiş ve normal bir şeymiş gibi yapsa da tabiki kaldıramadı. Ali ve Nazlı’nın bakışmaları, uzaktan sevmeleri bizim de canımızı acıttı. Bir başka üzüldüğümüz durumsa Ezo’nun işsiz kalması. Çok yüksek ihtimalle rahatsızlığından dolayı sürekli işsiz kalması dokundu. Genel izleyici yorumlarına baktığımızda Ezo potansiyel kara kedi olduğu için aşırı sevildiği söylenemez. Canlı ve renkli bir karakter ama şimdilik Ali’nin hayatını fazla ve gereksiz meşgul ediyor gibi görünüyor.

Mucize Doktor reytingleri nasıl? Merak edenler burayı tıklaybilir. 

Eveet 🙂 Gelelim bölümün ertesi günü öğrendiğimiz bombaya. Seda Bakan Erel diziden ayrıldı. Diziye renk kattığını düşündüğüm ve sonradan babasıyla inanılmaz bir ilişki kuran Ferda tekrar gidiyor. Tanju’nun kendisini kolay ikna edilebiir ve kolay olduğu için cerrahi şefi yaptığını öğrenen Ferda babasıyla güzel bir akşam geçirdikten sonra muhtemelen gidecek. Torpil iddialarını daha fazla kaldıramayacak. Açıkçası çok çok önemli bir yeri olmasa da güzel bir karakter ve güzel bir oyuncuydu. Seda Bakan Erel bölümden sonraki sabah sosyal medyada hikaye yaparak ayrıldığını duyurdu. Hali hazırda virüs atlatıp gelen Seda Bakan muhtemelen virüs korkusundan ve karakterin hikayesi azaldığından diziye veda etti. Hoşça kal Ferda. Hoşça kal Seda Bakan.mucize doktor son bölüm

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Esra EROĞLU6 ay önce
  • Biraz daha icerik yazarmınız