Mucize Doktor Yeni Bölüm! Mucize Doktor 37. Bölüm Özeti - Reyting TV

Sıradaki içerik:

MENAJERİMİ ARA SON DAKİKA! MENAJERİMİ ARA BU HAFTA NEDEN YOK?

e
sv

Mucize Doktor Yeni Bölüm! Mucize Doktor 37. Bölüm Özeti

1298 okunma — 15 Kasım 2020 22:06

Mucize Doktor 37. bölüm’de Ali’nin mahkemesi hepimizde büyük bir heyecan yarattı. Ali için bir kurtuluş olmadığı düşünülürken Nazlı’nın Mucize Doktor Kıvılcım‘ın evine girmesi olayı çözdü. Kıvılcım hamile olmasına rağmen bağışıklık sistemini baskılayıcı çok kuvvetli ilaçlar kullanıyormuş. Dolayısıyla zaten kurtulması mümkün olmayan anne adayının değil de bebeğin kurtarılması Ali’nin mahkemeyi atlatması için yetti. Bu mahkemede olmasa bile en çok Tanju’yu etkiledi. Tanju Kıvılcım’ın nasıl böyle bir şey yaptığına inanamamakla birlikte Ali’ye karşı bir parça yumuşamak zorunda hissetti kendini. Hatta haklı olduğunu bile söyledi. Mucize Doktor Kıvılcım bebeğin kendisini zehirlediğini etrafındakilerden bebeği aldırmak konusunda baskı yapmamaları için saklamış. Olay kadın öldükten sonra bile dengeleri değiştirebiliyor.

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Nazlı’nın babası bu sıralar Mucize Doktor’un esas kahramanlarından. Başta Ali olmak üzere Nazlı’nın tüm arkadaşları babasının neler karıştırdığını öğrenince gerçeği söylemesi için Ali’yi zorladılar. Baba hâlâ içmeye devam ediyor. Üstelik Güneş’i de dolandırdı. Ali baskılara dayanamayıp pat diye baş başayken gerçeği Nazlı’ya söyledi. Nazlı başta Ali’ye çok kızdı fakat ağlar bir durumdayken yine teselliyi onda buldu. Nazlı oldukça olgun bir şekilde babasına veda etti. Her şeyi kabullenip babasıyla yüzleşti ve onunla güzel bir veda yemeği yedi. Bundan sonra babası ve Nazlı’nın ilişkisi nasıl olacak ? Baba ciddi bir ders alıp düzelmeye çalışır umarım. Zor olsa da kızını kaybettiğiyle yüzleşmek işe yarayacak gibi geliyor.

Mucize Doktor yeni bölümde Adil hoca sahalara geri döndü. Etrafında bir sürü doktorla tekrar mesleğini yapmak ona çok iyi geldi. Ancak Adil hocanın yapabileceği bir ameliyatta Ferda, Ali, Doruk ve Selvi tüm gücüyle onun yanında oldu. Bu hasta ailesine uzun zamandır kötü davranan ve acı çektiren bir adamdı. Beynindeki parazit onun son zamanlarda oldukça iyi olmasına sebep olmuştu. Hastanede bu parazit alındıktan sonra hastanın ruh hali çok merak etti. Her zamanki gibi mucize olan Ali konuşarak bir aileyi daha birbirine bağladı. Beynindeki yumurta kadar olan parazitten dolayı iyi davranan bu adam artık gerçek bir iyi oldu.

Mucize Doktor’un bu haftaki bir diğer konusunda da bir çocuğun büyük bir gerçeği öğrenmesiydi. Ailesiyle hastaneye gelen küçük kız annesinin babasının üvey olduğunu öğrendi. Kızın gerçek annesinden alması gereken karaciğer gerçeği ortaya çıkardı. Kız hâliyle gerçek annesine oldukça tepkiliydi. Bu arada kızın üvey annesi daha doğrusu büyüten annesinin oyunculuğu beni çok etkiledi. Gözleri dolu dolu yaşayarak oynayan oyuncu tüm hissi bize geçirdi. Mucize doktor reytinglerde 7 bandında ilerlemeye devam ediyor. Yani durumu stabil. 🙂 Öte yanda Bir Zamanlar Çukurova‘nın Hünkar’ın ölmesiyle birlikte her bölümde reyting yükselttiğini söylemeliyiz. Yani Mucize Doktor‘un kısa zamanda yenilik yapması lazım.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.