Sıradaki içerik:

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde neler oldu?

e
sv

Mucize Doktor yeni bölüm izleyenleri hem güldürdü hem ağlattı!

BCm5T.jpg
mucize-doktor-yeni-bolum-izle

Bu yazıda neler var?

Bu haftaki Mucize Doktor yeni  bölüm hem güldürdü hem ağlattı. Oldukça romantik bir bölümdü. Özellikle finali. Ali Vefa artık aşkı tanıyabiliyor. İnsanları öyle güzel gözlemleyebiliyor ki gözlerindeki aşkı bile hissediyor. Beliz’in yaşadığı talihsizlik Ali Vefa’ya çok güzel şeyler gösterdi ve öğretti.

MUCİZE DOKTOR 11. YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Önce herkesi tedirgin etse de sonradan herkesin takdirini kazandı. Aşkı bulabilmek, görebilmek kolay değil. Takdir edilesi bir durum doğrusu. Özellikle bunu Ali Vefa başarıyorsa iki kat daha fazla takdir etmeli. Onun ruhu ve bedeni büyümeyi o kadar hak ediyor ki bunu onu ilk defa görenler bile söylüyor. Onu ilk defa görenler ne kadar kalbiyle hareket eden, gönül gözü açık bir insan olduğunu ve neleri hak ettiğini görebiliyor. Biliyorsunuz bu bölümde Kadın dizisinin Bahar Çeşmeli’si konuk oldu. Kadın dizisinde kısa kesilen bu hastane sahnesi Mucize Doktor‘da daha da arttırılmıştı. Bahar evladının telaşındayken bile Ali Vefa‘ya çok güzel bir şey öğretti. Ona kendi kalp gözünü ve kalbinin sesini hatırlattı. Çok güzel bir annesin Bahar ve Ali Vefa’ya da annelik yaptın o sahnede…

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mucize Doktor 12. bölüm fragmanı yayınlandı! Mucize doktor yeni bölüm izlemek için tıklayınız.

Tanju’yu her bölümde daha çok sevmeye başlıyorum. Evet Tanju hocam haklısın bir süre daha Ferman’a rütbe çekmek zorunda kalacaksın. Laftan anlamaz hocamız gurur yapıyor çünkü. Ferman hocayı geçtim Adil hoca bile gurur yapıyor. Ali Vefa’nın cerrahiye dönmesi gerektiğini kabullenemiyorlar. Neymiş hayatı tek başına yaşamayı öğrenmesi lazımmış. Tek başına yaşamayı tek başına mı öğrenmesi lazım acaba? Bu tabusunu ilk yıkan Tanju hoca oldu. Daha önce de Ali’ye ihtiyaç olduğunu kabul etmişti. Hayır hata yapmadın Tanju hocam aynen devam. Bu bölümde beni başka şaşırtan bir karakter de Kıvılcım. Resmen iyi davranmaya çalışıyor Beliz’e ve bu ona yakıştı. Siz ister kabul etmeyin ister edin muhteşem ikili iyi olmak size çok yakışıyor. Hadi yine iyisiniz istemeden de olsa iyi oldunuz. 🙂 Nazlı resmen Duygu’yu kıskandı. Ben şoke oldum. Nasıl güzel yasladı başına Ali’ye. Muhteşemdi. Ali’yi kıskanmak yakıştı Nazlı’ya. Keşke daha çok kıskansa.

Ali Vefa’ya hoş geldin demek için bir parti yapıldı. Çok da güzel oldu. Gerçi Güneş ve Gülin’in romantizmine maydonoz olmuş gibi oldu ama olsun. Sonuçta niyetleri iyi. Ali gerçekten mutlu oldu. Geri alındığının haberinden sonra ayrı mutlu oldu partide ayrı mutlu oldu. Peki Açelya’ya ya ne demeli? Pek bir tatlı oldu son bölümlerde. Açelya ağladığında Ali Vefa yanına gidince Açelya çok utandı ve özür diledi. Bu benim çok hoşuma gitti. Helal sana be Ali! Arkadaşlarını yalnız bırakma. Demir bu bölüm resmen tam bir odundu. Kıza herkesin içinde köle muamelesi yaptı ve bu çok inciticiydi. Zaten Açelya’nın incindiğini de anladı bence. Bir daha yapmaz diye umuyorum. Şakanın da bir dozu, sınırı var sonuçta.

Bu bölüm ağzımızın tadını yerine getirdi Mucize Doktor  reytingleri  hâlâ şampiyonluğunu koruyor ve Mucize doktor oyuncuları kendilerinden söz ettirmeye devam ediyor.


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.