MUCİZE DOKTOR YENİ SEZON TANITIMI - Reyting TV

Sıradaki içerik:

ONUR SAYLAK BABİL’DE

e
sv

MUCİZE DOKTOR YENİ SEZON TANITIMI

968 okunma — 21 Ağustos 2020 15:31
Merakla beklenen dizi Mucize Doktor yeni sezon tanıtımı geldi. Ali Vefa her zamanki gibi yüreğimizi ısıttı.
Mucize doktor yeni sezon

Mucize Merakla beklenen dizi Mucize Doktor yeni sezon tanıtımı geldi. Ali Vefa her zamanki gibi yüreğimizi ısıttı. Soluksuz şekilde izlemeye devam etmeyi umduğum Mucize Doktor yeni sezonda yeniden Fox’ta. Ali Vefa bu tanıtımda çocukluğunun yaptığı resme karşılık duvara yeniden resim yapıyor. Bu sefer bir bebek resmi. Ayrıntılı ve kusursuz çizilmiş bu resim bizi etkiler ve şaşırtırken birden Ali Vefa’nın kucağında bir bebek görüyoruz. Yeni sezonda Ali Vefa pediatri bölümünde olabilir. Kendi çocuğu olma ihtimalini ise zayıf görüyorum. Yeni sezonda tüm ekibe başarılar. Ayrıca Özge Özder ve Merve Dizdar’ın da diziden ayrıldığını ve yeni karakterler gelme ihtimalinin olduğunu hatırlatalım. Bu karakterlerden birinin de Seda Bakan’ın canlandıracağı karakter olduğu konuşuluyor.

MUCİZE DOKTOR YENİ SEZON TANITIMI İZLE

Mucize Doktor yeni sezon tanıtımı şimdiden trend videolar listesinde. Konuşan sesin Ferman hocaya ait olduğunu düşünüyorum. Ferman hoca Ali Vefa’nın neleri başardığını ve neleri isteyip aldığını kısaca çok güzel anlatıyor. Mucize Doktor yeni sezonda belli ki Ali Vefa’nın yeni başarılarını ve yeni hırslarını izleyeceğiz. Tam anlamıyla bir ağabey kardeş görmeyi umuyorum. En merak ettiğim karakterlerden biri de Ferman hoca. Beliz ekseninde kaybolmayan bir Ferman izlemek istiyorum.

Mucize Doktor dizisi ile ilgili daha fazla detay ve bölüm analizleri için burayı  ==》” Mucize Doktor bölüm özetleri ” tıklayabilir..

Ve bizi instagram’dan takip edebilirsiniz @reytingtv

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • EVİSSA9 ay önce
  • yeni sezonu merakla bekliyordum tesekkürlerhttps://www.aslankayakimya.com/