Mucize Doktor Zerrin Tekindor Hoşgeldin ! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

13 Ocak Çarşamba Reyting sonuçları

e
sv

Mucize Doktor Zerrin Tekindor Hoşgeldin !

1522 okunma — 14 Ocak 2021 11:52
Mucizie Doktor Son dakika! Mucize Doktor'a kim katıldı? Mucize Doktor son bölümde neler oldu? Mucize Doktor dizisine Ezo'nun annesi olarak Zerrin Tekindor dahil olacak. Ekranların en asil yüzlerinden biri olan Zerrin Tekindor Ezo üzerinde bakalım nasıl bir etki yaratacak?
malatya oto kiralama

Son zamanlarda Fox Tv’yi oldukça şaşırtan dizi Mucize Doktor son bölüm, kendinden bahsettirecek bir hamle daha atıyor. Mucize Doktor Zerrin Tekindor transferi konuşuluyor.Ali ve Nazlı’nın arasında bir kara kedi bir tehlike olarak algılanan Ezo etkisini arttırarak Ali Vefa’nın hayatına dahil olmaya devam. Durum böyle olunca Nazlı da işine odaklanmaya çalışsa da oldukça zor zamanlar geçiriyor. Mucize Doktor son bölüm reyting olarak yine Bir Zamanlar Çukurova’nın gerisinde kaldı. Üstelik bu sefer bir de Survivor etkisi var. TV8 ve Acun Medya Survivor’ın ekmeğini yemeye devam ediyor.

Mucize Doktor Zerrin Tekindor

Mucize Doktor son bölüm, Tanju hoca yine oyunlarına devam etti. Rekabet yaratarak verimi arttırmak işe yarayabilir ama Berhayat içinde büyük huzursuzluklara neden olacak. Üstelik bu sefer bir de işsizlik faktörü var. Berhayat Hastanesi küçülmeye gidiyor. Ferman asistanlarından birini seçmek zorunda kaldı. Selvi hemşirenin de hemşirelerinden birini göndermesi gerekecek. Oklar Ali Vefa’ya çevrildi. Tek başına kalınca neler yapacak, başarabilecek mi merak edildi. Ondan dolayı da bir tek ona tek başına operatörlüğünü yapacağı bir vaka verdiler.

Mucize Doktor Son bölüm izle linkine tıklayarak dizinin yayınlanmış son bölümünü izleyebilirsiniz.

Başta biraz bocalasa ve hatalar yapsa da sonucu olumlu oldu. Buna gücenen ve kendilerine sadece kıl dönmesi vakası verildiğini düşünen Nazlı, Doruk, Demir kıl dönmesi vakasından çok daha büyük bir vaka çıkardı ve basit bir kıl dönmesi vakası olmadığını ortaya çıkardılar. Berhayat’ta işten çıkarma olayı duyuldu. Cerrahi asistanları da Ali’nin seçilip kendilerinin gönderildiğini düşündükleri için Ferman hocayla yüzleşmeye çalıştılar. Ferman hoca asistanlarını sakinleştirmeye çalıştı ama bu kolay olmadı. Güneş hemşire de zaten birinin gönderileceğini anlamıştı. Oyunculuk hayalleri için kendi istifa etti. Bunda Gülin’in hukuk departmanında terfi etmesinin de etkisi oldu.

Mucize Doktor dizisine Ezo’nun annesi olarak Zerrin Tekindor dahil olacak. Ekranların en asil yüzlerinden biri olan Zerrin Tekindor Ezo üzerinde bakalım nasıl bir etki yaratacak? Ezo’nun hastalığı artık daha iyi anlaşılmaya başlandı. Ali’yi tek arkadaşı olarak gören Ezo çoğu kişi tarafından tehlike olarak algılanıp sevilmese de aslında sempatik ve Ali’ye yakın, yakışan bir arkadaş. Sadece arkadaş olarak kalsın mümkünse zaten 🙂 Şimdiden Ali ve Ezo’nun annesinin karşılaşması merak ediliyor. Hoş geldin Mucize Doktor Zerrin Tekindor

Diziler hakkında daha fazla detay ve dizi özetleri için burayı, dizi reytingleri için burayı tıklayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.