Mucize Doktor yeni bölüm analizi; 12. bölümde neler oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

29 Kasım Cuma Reyting sıralaması! Hercai reytingleri nasıl?

e
sv

Mucize Doktor yeni bölüm analizi; 12. bölümde neler oldu?

381 okunma — 30 Kasım 2019 20:32
malatya oto kiralama

Mucize Doktor yeni bölümü yine ilgi ile izlendi. Nazlı’nın da dediği gibi hem de ne döndün be Ali. Çok güzel döndün. İyi ki de döndün. Yine herkese ilaç oldun. Nazlı için çırpınan bir Ali gördük bu bölüm. Hepimizi derinden etkiledi. Nazlı ve Güneş için çok korktuk. Özellikle Nazlı iyi görünmeye çalışsa da için için ağladı hep. Ali de bunu fark etti. Hemen onu mutlu etmek için bir hediye aldı ona. Aslında insanları mutlu etmek ne kadar basit değil mi? Ali bize onu gösterdi bu bölüm. Aldığı hediye en başta Nazlı’yı motive etmese de sonradan onu çok güzel güldürdü. Çok güzel dans ettiler Ali’yle. Evet Ali sen de öğrenebilirsin dans etmeyi. Çok ta güzel dans ediyorsun.

mucize-doktor-ali-dans-ediyor

Türkiye’nin en kaliteli dizi forumu, Reyting Tv foruma üye olabilir,  Mucize doktor forum   Forum Reyting Tv‘de .

Tanju hocaya her bölüm daha çok hayran oluyorum. Bu bölüm yine gülemeyen bir kıza gülüşünü vermek için çırpındı. Hem de tehdit bile etti. Kıvılcım ise Beliz’e yardım etmeye devam ediyor. İster samimi olsun ister olmasın sonuçta yardım ediyor. Bu bence çok hoş. Beliz ve Ferman yine engel aşacaklar belli ki. Ferman öğrencisi Nazlı için hastaneyi yaktı. Bunu yapma zorunluluğu hissetti kendinde. Bakalım sevdiği kadın bundan sonra Ferman’a nasıl bir tavır sergileyecek. Bu ikisinin ilişkisi için önemli bir aşama. Resmen bir sınavdan geçiyorlar. Umarım başarılı olurlar. Başarılı olmamaları için hiçbir sebep yok üstelik. Atlatsınlar ve yeniden mutlu olsunlar.

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı

Nazlı’nın babasıyla ilgili yarasını da görmüş olduk bu bölüm. Meğer ne kadar hassasmış bu konuda. Ne kadar hassaslaştı evladı için çırpınan babayı görünce. Nazlı için Ali çok büyük bir anlam ifade ediyor. Bu gördüğümüz kadarıyla arkadaşlıktan da öteye gidiyor. Çok güzel bir ikili oldular. Ferman az kalsın Beliz’e derdini anlatacaktı. Sakladığı bir şey var ama ne bakalım. Ben de çok merak ediyorum. Bence otizmli bir çocuğu ya da kardeşi var. Onunla Ali’yi eş tutuyor. Ali’ye baktıkça onu hatırlıyor. Ali’yle olan sıkıntısı da ondan. Beliz bunu çok yakın zamanda fark eder ama bence ve asıl kıyamet o zaman kopacak. Beliz sakladığı şey için muhtemelen Ferman’a çok kızacak. Haklı da. Çocuk istediği ve evlenmek istediği kadından sakladığı bir şeyler var. Çok acı ve ayıp. Haftaya görüşelim.

Mucize Doktor konusu, oyuncuları ve reytingleri

FOX TV’nin yeni yapımlarından olan Mucize Doktorun yönetmeni Yusuf Pirhasan, senaristleri Pınar Bulut ve Onur Koralp üstlenmiş… Yazının devamı için buradan Mucize doktor konusu oyuncuları ve reytingleri yazımızı okuyabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.