Sıradaki içerik:

Utangaç Kaan objektiflere takıldı

e
sv

Nil Keser Menajerimi Ara dizisine dahil oldu! Menajerimi Ara Buse kim? Nil Keser Kimdir?

Menajerimi ara dizisine dahil olan Burak Tozkoparan'ın ardından diziye yeni bir isim daha dahil oldu! Geçtiğimiz bölüm ismi geçen Buse karakterinin güzel oyuncu Nil Keser olduğu kesinleşti. Peki kim bu Menajerimi ara Buse!
BCm5T.jpg
menajerimi-ara-nil-keser

Bu yazıda neler var?

Menajerimi Ara Emir karakteriyle dikkat çekmeye devam ederken, şimdide Menajerimi ara Buse karakteri kendinden söz ettirmeye başladı bile!   Bildiğiniz gibi 10. bölümde Peri Masalım’a katılacak yeni oyuncu Buse‘den bahsedilmişti. Bu hafta bu Buse’nin kim olacağı ortaya çıktı. Menajerimi Ara dizisine Kırgın Çiçekler dizisinden Defne rolüyle tanıdığımız Nil Keser dahil olacak. Buse şimdiden Beren’i rahatsız etmeye başladı bile. Başrolünde oynadığı diziye yeni oyuncu katılmasını ve bu oyuncunun sosyal medyada güzel yorumlar alması onu rahatsız etti. Beren Dicle’ye bir tehdit maili atarak Buse’yi diziden uzaklaştırmasını istedi. Tehdit ettiği şey de babası Kıraç Özdal’dı. Menajerimi Ara’ya Emir’den sonra yeni karakterler katılmasıyla işler iyice karışacak gibi duruyor.

MENAJERİMİ ARA 11 BÖLÜM FRAGMANI İZLE..

MENAJERİMİ ARA 11. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Menajerimi Ara Barış Havas’lı bir önizleme yayınladıktan sonra yeni bölüm tanıtımı da geldi. Önizlemede Barış’ın ağabeyiyle konuşurken Dicle’yi kıskandığını ve Emir’in Dicle’ye şarkı söylediğini anladık. Yeni bölüm tanıtımından da göreceğimiz gibi bu hafta Aslı İnandık konuk olacak. Söylediği yalanla Çınar’ı ve bizleri epey şaşırtacak. Dicle kararsız kaldığı bir anda önce Emir’e koşacak ve ona danışacak. Bana göre tanıtımın en güzel kısmı da sonu. Dicle gelen tehdit mailini babası Kıraç Özdal’a gösterecek. Yani bu tehdit olayı belli ki Kıraç’ın yardımıyla çözülecek.

Menajerimi Ara 11. bölüm fragmanı 1.200.000 küsür izlenerek trend videolar listesine girmeyi başardı.

MENAJERİMİ ARA REYTİNGLERİ NASIL?

MENAJERİMİ ARA NİL KESER KİMDİR? MENAJERİMİ ARA BUSE KİM?

1995 İstanbul dünyaya gelen güzel oyuncu eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine ‘Çılgın Dershane’ filminde Özlem karakteri ile başlayan genç  ve güzel oyuncu, ‘Kırgın Çiçekler’ dizisiyle şöhreti yakaladı. Defne karakteriyle hayran kitlesini artıran genç oyuncu artık Menajerimi Ara dizisinde hırslı yapısıyla dikkat çeken Buse Kayadağlı olarak görev yapacak. Reyting Tv ekibi olarak güzel oyuncu Nil Keser’e yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

MENAJERİMİ ARA 10. BÖLÜM İZLE!


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.