Nilperi Şahinkaya’dan Samimi Bir İtiraf Geldi! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Hadise’nin Bu Yaptığına Çok Şaşıracaksınız!

e
sv

Nilperi Şahinkaya’dan Samimi Bir İtiraf Geldi!

495 okunma — 29 Haziran 2020 10:12
avatar

Sare Türk

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nilperi Şahinkaya gerek başarısı ile gerekse oynamış olduğu dizilerin çok sevilmesi ile ilgili yıldızı parlayan ve tutulan başarılı oyuncular arasında yerini aldı. Nilperi Ş. Özel hayatı ile ilgili bazı içten ve tatlı açıklamalarda bulundu. Güzel oyuncu, “Ailem oyuncu olmama sıcak bakmadı, ama engel de olmadılar” şeklinde bir itiraf yaptı.

Nilperi Şahinkaya Sözcü’ye kendi özel hayatı ile ilgili çok samimi açıklamalarda bulundu. 15 yaşına kadar Türkiye dışında olduğunu belirtmesinin ardından: “Dedemi yaz tatilinde görürdüm. Balık tutmayı, sofrada uzun uzun siyaset, edebiyat konuşmayı severdi. Sertti, çekinirdik” ifadelerine yer verdi.

Siyasetle Hiç İşi Olmadığını Söyledi

Dedesinin yalnızlığı sevmesi yönü ile kendisini dedesine benzeten güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya: “Ama siyasete ilgim olmadı. Çocukluğumdan beri oyuncu olmak istedim. Beni en mutlu eden, oynarken hissettiğim coşkuyu izleyicide uyandırabilmek. Olduğum yerden memnunum” şeklinde konuştu.

Aç Kalmamı İstemediler

Nilperi Şahinkaya hem ailesinin hem de dedesinin oyunculuğa çok sıcak bakmadıklarını “Aç kalırım diye çok korktu. Ama engel de olmadılar. Ülkeme hasret büyüdüm. Yurt dışında eğitim almam bana Fransızca, İngilizce, Almanca ve İtalyanca dillerini kazandırdı. Utangaçlığımı kırmak için de oyunculuğu seçmiş olabilirim. Bende oto sansür de var. Bazen şımarsam bile hemen kendimi toparlarım” diyerek kendisini ifade etti.

Önüme Taş Koymadılar dedi

Başarılı oyuncu Nilperi Ş., “Ailem oyuncu olmama sıcak bakmadı, ama engel de olmadılar. Yurt dışında eğitim aldım. Ülkeme hasret büyüdüm, bu süreç bana 4 dil kazandırdı” dedi.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.