OLGUN ŞİMŞEK RAMO’DA - Reyting TV

Sıradaki içerik:

31 Ağustos Pazartesi Reyting Sonuçları

e
sv

OLGUN ŞİMŞEK RAMO’DA

1142 okunma — 01 Eylül 2020 20:36
Olgun şimşek

Adana’nın kuvvetli ve iddialı dizisi Ramo İstanbul dokunuşlarıyla bizleri şaşırtırken yeni karaktterleriyle de sevindiriyor. Ramo’ya güzel bir dokunuş yapıldı. En son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Kimsesiz Yaşar rolüyle gönüllerde taht kuran ve diziye tekrar dönmesi istenen Olgun Şimşek Ramo‘da kendini gösterdi. Belli ki Ramo’yla büyük bir yüzleşme ve savaş başlatacak.

ECELİNE Mİ GELDİN?

Ramo’nun “Hesabı kapatmaya geldim.” dediği Cihangir bakışı ve gülüşüyle kendini belli ediyor ki oldukça iddialı. “Yakında bizzat karşısına çıkacağım.” dedi ve çıktı. Korkmadan dik durarak ve tüm kuvveti ve duruşuyla Ramo Cihangir’in karşısında. İkilinin hesaplaşması ve savaşı bizleri merak ettiriyor. Umarım Olgun Şimşek bu dizide de uzun uzun türküler söyler de kulağımız ve gönlümüz şenlenir. İkilinin yani Ramo ve Cihangir’in düşmanlıkları sonradan dostluğa dönüşür mü bilinmez ama kendini izlettireceği kesin.

SALI SAVAŞLARI

Salı günleri televizyonda büyük bir savaş başlıyor. Hekimoğlu, Menajerimi Ara, Baraj, Ramo ve Mastercheff aynı gün televizyonda. Büyük yarışta hangi dizi galip gelecek merakla bekliyoruz. Tüm dizilere başarılar diliyoruz. Cihangir rolüyle Olgun Şimşek ve Ramo ekibi bakalım bu yarışta galip gelebilecek mi? Tüm dizilerin reyting sonuçları için burayı tıklayınız.

 

tarsus escort

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.