ONUR SAYLAK BABİL’DE - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Marka Sponsorluk reklam şirketinin kurucusu kimdir?

e
sv

ONUR SAYLAK BABİL’DE

921 okunma — 21 Ağustos 2020 15:14

BABİL’DE GELİŞME

Ozan Güven yaşadığı adli süreçten dolayı Babil dizisinden ayrılmayı tercih etti. O gidince aklımızda birtakım sorular belirmeye başladı. Ozan Güven neden gitti? Egemen karakteri ne olacak? Yeni Egemen kim olacak… Bu sorular cevabını buldu. Babil dizisinde büyük gelişmeler yaşandı.

OZAN GÜVEN

YENİ EGEMEN

Ozan Güven Babil dizisinden ayrılınca yeni bir Egemen ihtiyacı doğdu. Ya karakter iptal edilecekti ya da yeni oyuncu bulunacaktı. Karakterin çıkarılması göze alınamamış olmalı ki yeni oyuncu seçildi. Babil’de yeni Egemen artık Onur Saylak. Onur SAYLAK  Şahsiyet, Daha gibi yapımların yönetmenliğini yapmış ve aynı zamanda Vatanım Sensin çok başarılı dizilerde oynamış bir oyuncu. Hatta Halit Ergenç’le orada da beraber çalışmışlardı. Şimdi tekrar iki oyuncu beraber çalışacaklar. İkisini tekrar izlemek zevkli olacak. Onur SAYLAK mükemmel bir seçim.

ONUR SAYLAK- BABİL

BABİL

Babil dizisinin geleceğiyle ilgili kafalarda soru işaretleri vardı. Sosyal medyada izleyiciler arasında bitebileceği bile konuşuluyordu. Sonuç belli oldu. Yeni oyuncu ve muhtemelen yeni hikayeler belki yeni karakterler bizi bekliyor. Dizinin yeni afişini ve tanıtımını merakla bekliyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.