Payitaht Abdülhamid Yeni Sezon İlk Bölümde Neler Oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

20 Eylül Cuma Reyting sonuçları

e
sv

Payitaht Abdülhamid Yeni Sezon İlk Bölümde Neler Oldu?

1149 okunma — 21 Eylül 2019 10:12
payitaht-abdulhamid-yangindan-nasil-kurtuldular

Koca bir sezonu muhteşem reytinglerle bitiren Payitaht Abdülhamid yeni sezon 90. bölüme muhteşem başladı. Yeni sezona yeni isimlerinde dahil olmasıyla kadrosunu büyüten dizi, oldukça iddialı başladı. Yeni bölümde en çok merak edilen konu Yangından nasıl kurtuldular ? Bakını nasıl önlediler oldu ?

Bülent İnal kimdir?

1973 Şanlıurfa doğumludur, 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı Mezunudur. Dikkat Bebek Var dizisiyle ekranlara merhaba diyen oyuncu sırasıyla, Urfalıyam Ezelden, Tatar Ramazan, Babam ve Ailesi, Ihlamurlar Altında gibi dizilerde başrol oynamıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Payitaht Abdülhamid Son bölümünde neler oldu ?

Payitaht Abdülhamid dizisini geçen sezon sarayda baskın ve yangın içinde bırakmış, paşaların birçoğu da yaralanmıştı. Payitaht Abdülhamid yeni sezon ilk bölümde yangından nasıl kurtuldular, işgal nasıl önlendi onu öğrenmeden başladık. Sarayda Sultan Abdülhamid’in doğum günü merasimi ile başladı. Merasimde Abdülhamid Han, diğer iki kardeşini ve kimsenin bilmediği abisini ahaliye tanıttı.

Abdülhamid dünyada ilk defa üretilen denizaltını tüm yabancı sefirle önünde ilk torpido atışıyla gövde gösterisi yaparak tanıtır ve hepsini kendine hayran bırakır.

Saraya Abdülhamid’in kız kardeşi Cemile Sultan ve Şehzade Nurettin Efendi gelir, gelmesiyle de Sarayda inanılmaz bir kaos ortamı ve sert rüzgârlar eser.

Cemile Sultan hain olan ve sürgünde ölen kocasının acısını Bidar Sultan ve Seniha Sultandan çıkartmaya çalışır. Buna dayanamayan Seniha Sultan Umreye gider.

Payitaht Abdülhamid Yeni bölümünde Sarayın dört tarafı hainlerle dolmaya devam eder.

Sarayda çıkan yangında gizli odadan alınan bir evrak bulunmaya çalışılır. Halil Halit Beyin yeni görevi de bu evrakı ve evrakla birlikte prens Sabahattin’i bulmaktır. Sebahattin’i bulur evrakın yerini öğrenir fakat saraydaki casus gönderilen telgrafı Ahmet Celalettin Paşanın eline ulaştırmaz ve ortalık karışır.

Edward Jorrıs, Robina ve Edmund Rothschild ile birlikte, Abdülhamid’i indirme planı yapmaya devam etmektedirler.

Gülcemal, Cemile Sultan’ın oğlu Mehmet’in sevgilisidir. Fakat Cemile Sultanın onu, kimsesiz ve yetim bir kız olduğu için kabul etmeyeceğinden korkmaktadır.

Dizinin yeni isimlerinden olan Global Sermayenin adamı olan Zalman Levontin dünya savaşının planlayıcı aklı olarak yetiştirilmiş savaş taktiklerini iyi bilen bir savaş mimarıdır. Dizide sevilmeyen karakterlerden biri olacağı kesin.

Payitaht Abdülhamid; Mehmet Kimdir?

Ceyhun Mengiroğlu 1986 İstanbul doğumludur. Dilara Aksüyek ile sevgili olan Ceyhun Mengiroğlu 180 cm boyunda ve 78 kg ağırlığındadır. Oyunculuk eğitimleri alan Ceyhun Mengiroğlu ilk olarak model olarak sektöre girmiştir. 2015 de Adı Mutluluk dizisinde hayat verdiği Eren karakteri ile sevilen Ceyhun Mengiroğlu daha sonra paramparça dizisinde de rol almıştır.

Payitaht Abdülhamid heyecan dorukta başladı fakat kafamızda da birçok soru işareti bıraktı. Peki Payitaht Abdülhamid reytingleri nasıl oldu ? merak ediyorsanız tıklayın

Payitaht Abdülhamid’te yangını ve baskını kim önledi?

Abdülhamid gizli belgeye ulaşabilecek mi?

Haftaya ikinci bölümde tüm bu sorulara cevap bulacağız.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.