Sıradaki içerik:

MUCİZE DOKTOR 30. BÖLÜMDE NELER OLDU?

e
sv

Ramo 13. Bölüm’de Neler Oldu?

Ramo 13. Yeni Bölüm! Cihangir Ramo'yu Öldürecek mi?
BCm5T.jpg
ramo-13-bolum

Bu yazıda neler var?

Ramo geçen hafta reytingi yüksek, heyecanlı bir final yapmıştı. Bu hafta Ramo 13. bölüm , Cihangir beyin oğlu Taner ile Sibel’in düğününü basan Ramo, Cihangir ile karşı karşıya gelir, Cihangir eceline mi geldin der, Ramo hayır hesabımı kapatmaya geldim deyince Cihangirin adamları Ramo’yu alırlar, arkasından Taner de gider.

Ramo tüm bölümlerinde olduğu gibi bu bölümde de heyacanlandırmaya devam ediyor. Peki Ramo yeni bölümde neler olacak başlıklar halinde inceleyelim.

  • Ramo 13. Yeni Bölüm! Cihangir Ramo’yu Öldürecek mi?
  • Ramo’nun öldüğünü görmeden yatağıma giremezsin!
  • Sibel, Ramo’ya Gider, Taner Onu Takip Ettirir!
  • Ramo Taner’i Öldürdü!
  • Ramo Reytingleri

Ramo 13. Yeni Bölüm! Cihangir Ramo’yu Öldürecek mi?

Ramo yu öldüreceği sırada Ramo, arabamın bagajı bomba dolu ve sadece ben durdurabilir der. Cihangir, Yavuz ile gelir, ne istiyorsun ırgatın oğlu diyerek onu aşağılar, Ramo arabaya gidelim bombayı etkisiz hale getireyim sonra konuşuruz der giderler, bagajda Cihangirin aradığı Alpay vardır. Cihangir şimdi senin canını bağışladım başka ne istiyorsun diye sorar, Ramo alacak verecek kalmadı diyerek gider.

Ramo’nun Öldüğünü Görmeden Yatağıma Giremezsin!

Yavuz, Ramo ya gider, Taner senin hapisten nasıl çıktığını araştırıyor bana ulaşırsa işimiz zor der, telefonu çalar, Dimitri artık yok yarın toplantıda konuşuruz der Ramo duyar.
Sibel, Taner ve ailesiyle köşklerine giderler, odalarına çıkınca Tanerin telefon konuşmasını, Ramonun işini yarın bitir dediğini duyar, boğazına bıçak dayar nasıl yapacaksın diye sorar, Taner, Süsçü kaza süsü verecek der, Sibel, Ramo’nun öldüğünü görmeden yatağıma giremezsin der.
Ramo ailesine büyük bir ev alır, ev halkı çok mutlu olur ve Ramo düğmeye basar, Cihangirin 4 ler meclisindekilere mesaj atar. Cihangir, Alpay ile konuşur, benim bir can yoldaşım vardı, Köksal onu ben hapse attırdım, ama o bunu bilmiyordu sonra içeride öldü şimdi senimi bırakacağım der ve Alpay’ı öldürür. Köksal hapishanede Ramo’ya, Cihangirin ortaklarını, bağlantılarını tek tek anlatır ve bütün parasını ona verir.
Cihangir ortaklarıyla toplanır, Taner hepiniz çok para kazanacaksınız, Vasili ile çalışacağız, Cihangir, Dimitrinin tüm ganimetini sizlerle paylaşacağım yada hepsini size vereceğim der.
Ramo limanda kumkapılı ve adamlarını görür , burayı sana yedirmeyiz derler ve giderler, Ramo sonrasında onun mekanını bulur, Kumkapılı yı öldürür , kilitli tuttuğu göçmenleri bırakıp, orayı havaya uçurur, adamının öldüğünü duyan Vahap, Ramoyu çağırır.

Sibel, Ramo’ya Gider, Taner Onu Takip Ettirir!

Taner babasına Ramo’yu, Vahap bitirecek altınları Ramonun limanına indirecek polis baskın yapacak bende hapiste Ramo’yu öldüreceğim der. Vahap, Ramo’ya, adamımızı öldürdün ya 1 milyon verirsin yada altınları taşırsın der, Ramo tamam dese de oyun içinde oyun kurar.
Sibel, Ramo ya gider, Taner onu takip ettirir, sana tuzak kuracaklar diye uyarır Ramo Sibel’i kovar.
Taner, Sibel’i arar planımız değişti eve gel der, Sibel, Mahir Müdüre neden Ramo’nun hapisten çıktığını söylemediniz sizinle işim bitti son olarak akşam sevkiyat var diyerek eve gider.
Taner, Sibel’i dağ evine götürmeden önce Ramo’nun başına ne gelecek gelde gözünle gör der. Limana yakın bir yere götürür, polisi görür, Sibel silahını çeker ama mermi yoktur, polis limana baskın yapar ama altınları bulamazlar, Taner şok olur Vahab’ı arar oda limana gelir Ramo altınları denizin içine saklamıştır çıkartır, Vahap inanamaz. Taner, Yavuzu arayıp, Ramo’nun işini bitir der, Taner, Sibeli Dağ evine götürür, Cihangir, Ramo’nun yaptıklarını öğrenir şaşırır.

Ramo Taner’i Öldürdü!

Yavuz, Ramo ya gider patron seni çağırıyor diyerek arabaya binerler, Yavuz küçük patron Taner istiyor diyerek tabancasını çeker, Taner, Sibel’in başına tabancayı dayar tam o sırada Ramo içeri girer ve Taner’i öldürür. Cihangirde, Taner’le konuşmuş hainin Sibel olduğunu öğrenmiştir, oda dağ evine gelir.
Olaylar olaylar.

Ramo 13. Bölüm Reytingleri

Harika, reyting dolu bir bölüm izledik, Peki ramo reytingleri nasıl? Merak ediyorsanız reyting kategorimize göz atabilirsiniz. Dilerseniz sizler için hazırladığımız Ramo kimdir başlıklı Videolu analizimize geçebilirsiniz.

Ramo 14. bölüm’de bakalım haftaya bizi neler bekliyor.

 


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.