Ramo 4. Bölüm! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuzey yıldızı ilk aşk son bölüm özeti, analizi, fragmanı

e
sv

Ramo 4. Bölüm!

643 okunma — 05 Şubat 2020 00:35
Ramo-son-bolum

Geçen bölümde Yavuz, Ramo’nun boynuna ipi geçirmişti. Yavuz, Ramo’yu Adana’nın yönetildiği yere götürür. Ramo, Cengiz Ağa yı öldürmenin bedelini ödemek zorunda bırakılır ve bunun için iki ailenin düşmanlığının bitmesi için evlilik kararı çıkartılır. Ramo, Sibel ile Neco ise Ramo’nun kardeşi Fatoş ile evlenecektir. Fakat bu evliliği ne Sibel nede Fatoş istemez.

Ramo kardeşini vermeyeceğini söyler, bu arada Fatoş, Boz ile kaçar, Ramo Boz’a Fatoş’u asla Neco’ya vermeyeceğini söyler. Fidan Hala ortalığın karışacağını düşünerek Fatoş ile konuşur, Fatoş’u alır ve Yıldırımların evine götürür. Süleyman Ağa’da Sibel’i Ramo’lara getirir, ertesi gün nikâhlar kıyılacaktır. Bahçede Süleyman Ağa’yı gören Ramo’nun annesi Neriman görür, geçmişte ona musallat olduğu ve kocasını öldürdüğü aklına gelir hakaret eder ve fenalaşır. Boz, Fatoş’u göremeyince, mahalleye gelir, Ramo ile kavga eder,Ramo ben istemedim Fatoş’un kendi kararı der.

Ramo dizisinde bu hafta neler oldu?

Halef ve Neslihan, Süleyman Ağa’dan habersiz öldürülen Seyhan’ın hapisteki kardeşi Ceyhan ile görüşürler ve Ramo’yu tamamen bitirme kararı alırlar. Ceyhan’ı hastaneden, Halefin yardımı ile kaçırırlar.

Ramo, Hasan, Doğan ve Şahin Yavuz bey ile buluşurlar. Petrol kralı lakaplı Alpay’la iş anlaşması yaparlar, Adana’da petrol sevkiyat işini artık onlar yapacaklardır. Alpay hapisten kaçan Ceyhan’ın yanına Halef ile gider, bir çanta para verirler Ramo’yu bitir derler.

Fidan Hala Yavuz Bey ile akşam yemeğine gider, odasında Ramo’ya ait bir dosya görür. Bu arada Fatoş yaptığına pişman olur Boz’a sesli mesaj bırakır ve gel beni kurtar der.

Hasan ’ada Fatoş’un adına mesaj gelir ve Hasan Ceyhan’ın tuzağına düşer. Boz, Fatoş’un mesajını dinler arar arka bahçeye çık ben geliyorum der, Neco arka tarafta Boz’u görür adamlarına dövdürür, Halef’te Boz’u Seyhan Nehrine atar.

Ramo’nun evine yerleşen Sibel, her an Ramo’ya aslında ne kadar aşık olduğunu yıllar öncesini hatırlar, Ramo Sibel’i dışarı çıkartır, seni çok seviyorum der, Sibel eskiden olsa mutluluktan havalara uçardım ama şimdi işler değişti diyerek arabaya binerler, Ceyhan’ın adamlarının silahlı saldırısına uğrarlar, Ramo yapanın Ceyhan olduğunu anlar.

Nikâhlar kıyılır, mahalleyi Ceyhan’ın adamları ve kendisi basar, Ramo’nun iki adamının başına silah dayar, Ramo ve ailesi silahlanarak dışarı çıkar, Ceyhan, kardeşe karşı kardeş der ve Hasanın durumunu gösterir, Hasan çatışmanın ortasındadır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.