Ramo 6. Bölüm - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Sefirin Kızı 10. Bölüm

e
sv

Ramo 6. Bölüm

561 okunma — 19 Şubat 2020 01:07
ramo 6.bölüm,

Ramo 6. bölümde, Sibel, Ramo’yu bıçaklamış bölüm orda bitmişti. Bu hafta reyting ile birlikte hüzün ve aşk vardı. Sibel, Ramo’yu bıçakladıktan sonra, Ramo’ya onu ne kadar çok sevdiğini söyler, ama intikamım aşkımın önüne geçti der. Ramo, Sibel hemen buradan git yoksa seni öldürürler diyerek Sibel’i gönderir, Boz Sibel’i giderken görür.

RAMO 6. BÖLÜM’DE HESAPLAŞMA VARDI.

Ramo’nun amcası İsmail çatıya çıkar ve Ramo’yu görür, o sırada Ceyhan, gizli geçitten girer ve Ramo’nun evini ateş yerine çevirir. İsmail amcayı öldürür. sırada Boz yetişir.

Yavuz gizlice Ramo’yu kliniğe götürür, Halef adamı Şevkete Ramo yaralı bul ve öldür der. Hastaneye gider orada Ramo’nun adamlarıyla karşılaşır bu sırada Yavuz’un yardımcısı gelir biz hallederiz deyip ellerinden alır, konuşturur, Halef ortaya çıkar. Ramonun ailesi ayaklanır çatışma çıkar, Taklacı, Tanker ve bücürde yaralanır. Ceyhan tam Ramo’yu öldüreceği sırada.

RAMO SELDA BAĞCAN ŞARKISININ ADI?

Evdekiler biryandan yas tutar biryandan da bu baskının nasıl yapıldığını çözmeye çalışırlarken, gizli tünelden geldiklerini ve bunu yapsa yapsa Sibel yapar derler.

Yavuz Bey, Süleyman Ağa ve Alpay’ı çağırır, Yavuz Süleyman ve Alpay’a Halef, Ceyhan ve Kirpi üçünü de ortadan kaldırın emrini verir. Süleyman Ağa, Halef’e git Ceyhan’ı öldür der, Halef Ceyhan’la konuşur ve senide beni de öldürecekler diyerek eşyalarını toplar ve evinden çıkar, yaralı yaralı yatağından kalkan Ramo, Boz ile birlikte Halef’i yakalarlar bizi Ceyhan’a götüreceksin der, Halef götürür.

Ceyhan’ın adamlarını öldürürler eme yanında Sibel vardır. Halef arabadan kurtulur, ateş açar, o arada Sibel’i alır, Ramo’da Ceyhan’ı öldürür. Halef, Sibel’i evine götürür. Ramo, Süleyman Ağa ile buluşur, Ceyhan bitti Kirpi ve Halef nerede der, Süleyman Ağa Halefi sana veremem Yavuz Bey o işi bana verdi onun işini ben bitireceğim der. Ramo eğer Halef’in ölüsünü bana göstermezsen sana inanmam, ben sana Sibel’i göndereceğim sen Fatoş’u gönderecek misin diye sorar.

Süleyman Ağa, Halefi alır ve bir zamanlar annesinin çalıştığı ve büyük ihtimalle kötü anılarının olduğu gazinoya götürür bundan sonra burada kalacaksın der, Halef yalvarır beni burada bırakma dese de Süleyman Ağa arkasını döner ve gider. Mahallede İsmail amcanın cenaze töreni vardır, hüzün acı dolu sahneler ve Ramo’nun amcasıyla olan anıları vardı.

İsmail’in karısı Neriman, Ramo’ya öfkelidir, onu suçlar Ramo yengesine amcasının duvarda asılı olan tüfeğini uzatır ve yüreğin soğuyacaksa al beni vur, yok eğer yapamayacaksan amcamın ölüm emrini veren bir Alpay kaldı onu vurayım der. Yengesi sen o kurşunla karını vur, senden tek bir şey istiyorum karın bu eve gelmeyecek der.

Yavuz, Süleyman Ağa’ya neden Halef ölmedi hala yaşıyor diye sorar, Süleyman Ağa onu Cihangir Bey’e sor onun dokunulmazlığı var der.

Ramo, Sibel ile buluşur, babasının öldürüldüğü yere götürür bak senin deden ve baban benim babam hakkını istedi diye şu gördüğün makinede parçalandı, işte annem onun yasını tutuyor o yüzden unutamadı eğer annem unutsaydı bende unuturdum der. Sibel keşke bunları bana daha önce anlatsaydın ama artık çok geç kaldın çok der.

Fidan Hala Yavuzun yanına gider, hiçbir yere sığamadım diyerek ağlar ve teselli bulmaya çalışır.

Ertesi gün Fatoş geriye döner, Sibel’de mahalleye eve. Ramo, Yavuz Bey ile buluşur, Yavuz babanla ilgili her şeyi öğrendim, Ramo, Cengiz öldü hesap kapandı der. Yavuz, Cengiz en zayıf halka bundan sonraki halka kim Süleyman Ağamı yoksa Süleyman’a ölüm emrini veren Cihangir Bey mi sen onun peşinde misin?

Yani bu bölüm Seda Bağcanın söylediği Yürüyorum Dikenlerin Üstünde şarkısı muhteşemdi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.