Ramo 7. Bölüm - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Sefirin Kızı İzle!

e
sv

Ramo 7. Bölüm

735 okunma — 26 Şubat 2020 00:29
ramo-7

Ramo 7.bölüm ; Sibel iki aile arasındaki sulh anlaşması gereği Ramo’nun evine geri döner. Doğan ile Şahin, Sibel’e hakaret ederler, kim getirdi diye bağırırlar, Arap, Ramo istedi der.

RAMO 7.BÖLÜM’DE SİLAHLAR KONUŞTU

Neriman yenge geldiğinde Doğan annesine Sibel’in geldiğini söyler, Neriman, Sibel’in kolundan tutup onu dışarı atmak ister, Ramo gelir, burası Sibel’in evi, benim karıma kimse saygıda kusur etmeyecek der.
Ramo aile meclisini toplar, Ramo, meclise Boz’u da getirir, meclistekiler aileden değil diyerek istemez ve meclisi terk ederler.
Doğan ile Şahin, Ramo’ya öfkelenirler, Alpayı öldürme planı yaparlar, Alpay’ın sevgilisi Neşe’den yardım isterler fakat tuzağa düşerler, son anda ölümden Süleyman Ağa kurtarır, canlarınızın karşılığında artık bana can borcunuz var, Doğan ne istiyorsun der, Süleyman ben size Alpay’ın sizde bana Ramo’yu verin yada ikisinide öldürün der, kabul etmezler Süleyman,Ramo’yu kapının önüne koysanız yeter, düşünün bana haber verin der.
Neco, Fatoş dan faydalanmak ister, Fatoş da onu omzundan vurur, Neslihan Hanım Fatoşu kilere kilitler. Boz, Fatoşu arar telefonu kapalı olunca Ramo’ya söyler.

Ramo, Halef’in yerini öğrenir yanına gider, öldürmekten vazgeçer, Halef ile anlaşma yaparlar.

Ramo, Yılmaz Kırtaç ile konuşur bana can borcun var diyerek destek ister, o da Alpaya dikkat et sevkiyat engel olacak diyerek ikaz eder.
Sevkiyat başlar ve Ramo sevkiyat sorunsuz çıkartır.
Ramo, Neriman yengesiyle konuşmak ister, Doğan devreye girer hem Ramo ya hemde Sibel’e hakaret eder Ramo ise tokat atar, Doğan, Ramo’ya iyice öfkelenir, telefon ile birini arar.

Ramo, Fidan, Hasan ve Boz ile birlikte planını devreye sokar. Hasan, Fidan Hala birlikte Fatoş’u almaya gider,kapıdaki adamları öldürürler fakat Fatoş yoktur. Boz tankerler ile Alpay’ ın yerine gider, Alpay’a son anda telefon gelir ve kaçar, kaçarken Boz ve adamlarının ateş etmesinden kurtulur fakat kardeşi ölür.

Ramo 8. Bölüm Fragmanı

Arap karısı Emine ile Durdu Babanın oraya gider oradaki İhsan Bey’i ve adamlarını öldürürler. Bücür, Bekir Okanay’ın işini bitirir.
Halef’in yardımıyla Süleyman Ağa Gazinoya çağrılır,son anda telefonu çalar, kaçarken Ramo gelir, Halef’in de yardımıyla adamları öldürürler, Ramo, Süleyman yakalar.
İnanılmaz heyecanlı bitti bu bölüm. Peki Ramo reytingleri nasıl oldu? Merak edenler Reyting Tv’nin Reyting sonuçları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
Bakalım Ramo 8. bölümde, haftaya Hasan ile Fidan Hala, tuzağa mı düştüler, Fatoş’u bulabilecek ler mi? Ramo, Süleyman Ağayı öldürecek mi?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.