Ramo 8. Bölüm de Neşet Ertaş Vardı! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Sefirin Kızı Yeni Bölüm izleyenleri Büyüledi!

e
sv

Ramo 8. Bölüm de Neşet Ertaş Vardı!

449 okunma — 04 Mart 2020 00:53
Geçen bölümde Ramo, Süleyman Ağa’yı sıkıştırmıştı. Halef’in sayesinde yakalayıp eve götürür. Peki Ramo 8. Bölüm de neler yaşandı?

Geçen bölümde Ramo, Süleyman Ağa’yı sıkıştırmıştı. Halef’in sayesinde yakalayıp eve götürür. Peki Ramo 8. Bölüm de neler yaşandı?

Süleyman Ağa’ yı son anda Doğan arar ve Ramo öldürmeye geliyor der, Süleyman ise Neco ve Alpay’a haber verir, hepsi kaçar. Sibel, annesini arar, Neslihan kızına sen mi dedeni arayıp haber verdin, deden nerede der.

Sibel benim hiç bir şeyden haberim yok der. Dışarı çıkar, dedesi ile Ramo’yu görür, annesine dedem burada rehin durumu iyi der.

RAMO 8. BÖLÜM’ DE YOL AYRIMI VARDI!

Yavuz, İstanbul’da, Ramo’nun yaptıklarını öğrenir, desene Adana’da savaş başladı der.

Yavuz, Adana’da, Alpay, Salim ve Yılmaz ile buluşur. Yavuz olanları duydum başınız sağ olsun bu sorunu beraber çözelim der, Alpay, Ramo’ yu gömmeden bize rahat yok, yardımına gerek de yok biz planı yaptık derler.

Fidan, Yavuz ile buluşur, yardım et, savaşı engelle der.

Neriman, Sabahat anneye, Sibel’in, kocasının katilinin kızı olduğunu söyler, Sabah anne Sibel’e sorar evet maalesef o cani ailenin kızıyım der.

Ramo aileyi tekrar toplar, Hasan nasıl oldu da haberleri oldu bir hain mi var diye sorar, Neriman hemen Sibel der, Ramo ile göz göze gelirler.

Bücür gelir Sibel’in de toplantıya katılmak istediğini söyler, Sibel içeri gelir, İsmail amcanın ölümünden ben sorumlu değilim diyeceğim ama bana inanmayacaksınız bende çok üzgünüm der, Ramo’ya beni ve dedemi verin, Fatoş’u alın der.

Şahin ile Doğan tartışır, Şahin yoksa ispiyonlayan sen misin bunu nasıl yaptın, nasıl ailemize ihanet ettin, Doğan yaptım işte sinirime yenildim ama çok pişmanım der.

RAMO’DA NEŞET ERTAŞ VARDI!

Cevdet, Alpay, Yılmaz ve İhsan’ın oğlu Salim bir araya gelirler. Alpay, Süleyman yok artık, bu koltukta artık ben varım, Ramo’nun ailesini de, mahallesini de yok edeceğiz der.

Halef, mahalleye Ramo’nun yanına gelir, Necolar nerede saklanıyor diye Halefe sorar, bilmiyorum, araştırıyorum der, Halef, ben Süleyman ile konuşurken bir telefon geldi bana hain diyerek kaçmaya başladı, aranızda bir hain var der, Ramo, Pompacılar asla ihanet etmez der, Halef iyi düşün bu aralar mezara attığın kimler var.

İhsan, Ramo’yu arar, Alpay masayı ele geçirdi haberin olsun saldıracaklar der.

Ramo 8. Bölüm ! Takas günü gelir, Ramo, Sibel’e bir daha görmeyecek miyim seni, Sibel görmek mi istiyorsun, Ramo seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun, Sibel takası yapalım hesaplar kapansın, Ramo benim bütün yollarım sana çıkıyor Sibel, bir gün geleceğim, savaş bitecek, sular durulacak ve ben ölmez sağ kalırsam gelip seni alacağım der.

Takas için giderler, Sibel ile Ramo giderken arabada Neşet Ertaş’ın Gönül Dağı türküsü ile duygusal anlar yaşanır. Sibel ve dedesini Neco, Fatoş uda Ramo alır ve takas biter.

Ramo arabasında yalnız diğerleri önde giderler, Ramo’nun önünü keserler, Ramo çatışır fakat rehin alınır, alan kişi Yavuz beyin adamıdır, aslında onu kurtarmıştır. Hasan ile Boz, Ramo’nun arkalarında olmadığını fark ederler Fatoş’u Taklacı ve Tanker ile mahalleye gönderir.

Mahallede  çatışma olduğunu anlarlar, Tanker mahalleye, Taklacı ve Fatoş Durdu babaya giderler ama oraya da gelenler vardır.

Hasan ile Boz, Ramo’nun olduğu yere gelirler fakat Ramo’yu bulamazlar. Fidan Hala ’da takip ediliyordur, bir şekilde mahalleye gelir, arabadan iner ve koşarak saklanmaya çalışır ama onu da bulup kafasına silah dayarlar.

Süleyman Bey’in arabasının ön kesilir onu da Halef rehin alır boş bir araziye götürür. Sibel’ e, Neco, Ramo’ları Alpay’a söyledim artık işi bitecek der. Sibel telefon etmek ister fakat Neco elinden alır sakın yapma ben onlara bir söz verdim dese de olacaklardan kaçamazlar onların da önü kesilip arabadan indirilirler, onlara ise Süleyman Bey’i sorarlar.

Mahalle baskına uğrar herkes silahlanır ve çatışma başlar.

Anlayacağınız ortalık iyice karıştı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.