http://wannawatches.com/
Ramo Dizisi İlk Bölüm de Boz Nasıl Kurtuldu?
Tutunamayanlar Dizisi TRT Ekranlarında Tutunmayı Başardı

Sıradaki içerik:

Tutunamayanlar Dizisi TRT Ekranlarında Tutunmayı Başardı

e
sv

Ramo Dizisi İlk Bölüm de Boz Nasıl Kurtuldu?

410 okunma — 20 Ocak 2020 10:11
ramo-dizisi-ilk-bolum

Show TV ekranlarına iddialı bir şekilde giren Adana dizisi Ramo için yeni bölüm merak ile beklenmekte. Ramo dizisi ilk bölüm de yaşanan heyecan eğer diğer bölümlerde de devam ederse ekranlarda uzun soluklu bir yapım olacak gibi.

İlk bölümü kısaca ele alacak olursak dizinin Adana yapımı olması bazı kesim tarafından tepki topladı. Şöyle ki bir Adanalı olarak şehrimizin bu şekilde tanıtılması hoşumuza giden bir durum değil. Dizi de oyunculuklar gerçekten çok iyi özellikle Ramo ve Boz karakterleri ve karakterleri canlandıran oyuncular sevdiğimiz kişiler olmakta. Ama Adana’nın bu denli olaylar ile medyaya yansıması biraz can sıksa da şehrimizin dizisi olması bizleri mutlu etmekte.

Adanalı damarından çıkarak geçelim diziye. Öncelikle dizi oyuncu kadrosu şu şekilde olmakta; Murat Yıldırım (Ramo), Esra Bilgiç (Sibel), İlker Aksum (Hasan), Yiğit Özşener (Yavuz), Görkem Sevindik (Boz), İdil Fırat (Fidan), Cemre Baysel (Fatoş), İlhan Şen (Neco), Rüzgar Aksoy (Halef), İlkay Kayku (Neslihan), Macit Koper (Durdu).

Murat Yıldırım ve Görkem Sevindik baş ana karakterler diyebiliriz. Ancak konu Murat Yıldırım’ın oyunculuğu ile Ramo etrafından gerçekleşmekte. Ramo dizisi yeni bölüm de baş kaldırışın sonuçları ortaya çıkacak. Ramo dizisi konusu ve oyuncuları haberimize tıklayarak dizinin konusu ve oyuncuları hakkında daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Ramo dizisi 1. Bölüm de Ramo Adana’nın sahibi olmak istemekte. Ancak patronu Cengiz ve adamlarını devre dışı bırakması gerekir. Sonunda bunun için bir fırsat yakalar. Patronun malı ortadan kaybolur ve bunu yapan kişi Ramo’dur. Bu dengesizliği içerisinde yer alırken asıl baş kaldırışı başlatan nokta kardeşi dediği Boz’un kendisi tarafından öldürülmesi istenmesi işleri karıştırır.

Ramo, Boz’un kafasına silahı dayamışken patronun kendisini de öldüreceğini anlayarak kendisine kurulan tuzağı ters çevirmeyi başarır. Boz’un kafasını dayadığı silahla direkt patronu ve yanındaki adamları öldürmenin yanı sıra herşeyin bu safhaya gelmesine neden olanlar biri baş sorumlu şımarıf çocuğunu da öldürmeyi başarırlar. Artık Ramo’nun önünden büyük engel kalkmış olsa da asıl daha büyük sorunlar başlamıştır. Asıl sorun ise karışık olayların içerisinde öldürdüğü adamın kızına aşık olması.

dans kursu.jpg

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.