Ramo Kaman Gizemi Çözüldü mü? Ramo 17. Bölüm Şok Gelişme! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Arıza 6. Bölüm’de Hem İhanet Hemde Güven Vardı

e
sv

Ramo Kaman Gizemi Çözüldü mü? Ramo 17. Bölüm Şok Gelişme!

662 okunma — 24 Ekim 2020 12:17
Ramo 17. bölümde neler oldu? Şok gelişme! Ramo Kaman gizemi nedir çözebilek mi? Ramo reyting sıralaması nasıl oldu?
ramo-kaman-gizemi

Her sahnesi reyting dolu dizide, Ramo abisi Hasan ile birlikte Kürşat’la buluşma yerine gider, parayı verir, Kürşat, Cihangirin paraları dernekte akladığını asıl Kaman gizemini  bitirirse Cihangiri bitireceğini söyler.  ateş çemberinden kalırlar, Kürşat ölür, Ramo yaralanır. Ramo’nun parmak izini Kürşat’ın öldürüldüğü silaha alırlar ve giderler. Kendine gelen Ramo, zorlasa olsa Hasan’ı bulur, polis gelir, Hasan’ın yardımıyla Romo kaçar, Hasan’ı polis yakalar ve Kürşat’ı öldürmekten tutuklanır. Doğanı arayan Ramo yardım ister evine gider, Arap doktor getirir kurşun çıkartılır. Doğu, Cihangire, Ramo, Kürşat’ı öldürmüş deyince, Cihangir, Ramo’yu bul der.  Emniyetin önünde, Doğan, Hasan’ın avucuna ilk benzin istasyonunda tuvalete gir notunu bırakır, Hasan öyle yapar, Ramo abisine, söz seni oradan çıkaracağım der, Hasan hapishanede Ramo’nun abisi diye karşılanır. Ramo kaman gizemini çözebilecek mi?

Ramo 17. Bölüm Analizi! Ramo Kaman Gizemi Hakkında Ne Yapacak?

Ramo halasına, Kürşat ölmeden önce Kaman diye bir şeyden bahsetti onu bulmam lazım deyince, Fidan, Sibel’i arar kendini zora sokmadan araştır kendine’de dikkat et diye uyarır.
Ramo’ya sokakta bulduğu Mustafa’nın resmi ile mesaj gelir limana çağırırlar, Mustafa’nın kulağındaki kulaklığa konuşan ses, Kürşat’ın ölmeden önce ne söylediğini sorar, Ramo hiç bir şey, silahı bana ver, 19 milyonu sana vereyim der, telefondaki yarın istediğim yere parayı getir, silahı polise vermeyeyim deyip gider.  Nehir, Doğuyla evlenmek istemez Sibel’den yardım ister. Sibel’i, Doğunun yanına götürür Ramo’da oradadır, Ramo, Doğuya Kürşatı ben öldürmedim, onu öldüren silaha parmak izimi aldılar o silahı almam lazım bana yardım et der, Doğu ile anlaşır. Sibel, Ramo’ya, Hasan abi için üzgün olduğunu söyler!

Ramo, Kürşat’ın kardeşi Nuri’nin hapishaneden Hasan’ı şişleteceğini öğrenir!

Nehir, Doğuya babam bizi evlendirmek istiyor çok saçma bana yardım et deyince Doğu, sana çok aşığım ama sana zorla birşey yaptırmam seninle zorla evlenmem sen benim en temiz yanımsın der.
Ramo, Kürşat’ın kardeşi Nuri’nin hapishaneden Hasan’ı şişleteceğini öğrenir, Hasan’a haber gönderir kendini hücreye attırsın der, Hasan yapar. Ramo, Kürşat’ın cenazesine gider, Nuri ile tokalaşır, abini ben öldürmedim konuşalım der ve gider, arkasından Nuri ve adamları gider. Doğu, cenazede Cihangire, Erkan’ın yanında Ramo fazla oldu artık der, Cihangir ölüm emrini verir, Erkan, Ramo’ya mesaj atar, Doğu ile Ramo’nun planı işe yarar. Ramo, Nuri ile konuşur, abini ben öldürmedim yarın onu sana vereceğim, abimi şişleteceğin adamı geri çek deyince, Nuri kabul eder.
Ramo, Erkanın mekanına gider bu arada Ramo’nun talimatıyla Haşmet Doğuya haber verir. Ramo, Erkana, tabanca nerede diye sorar, Doğu gelir silahını çeker, Erkana yöneltir, Doğu diğer adamları hallederken, Ramo, Erkanın kasasından dosyayı ve silahı alır, silahı temizleyip, Erkanın parmak izinide alarak birlikte çıkarlar, Doğu artık sana can borcum yok ödedim diyerek ayrılırlar, Ramo, Erkanı, Nuri’ye getirir al abi’nin katili diyerek uzaklaşır, arkasından Yavuz gelir, Kürşat’ı öldüren, Ramo’yu yaralayan, silahı ve dosyayı alan odur, önce Nuriyi sonrada Erkanı öldürür, Ramo ortaya çıkar, senin burada ne işin var diyerek Yavuza sorar.

Ramo Kaman Dosyasına Ulaşacak mı?

Sibel, Cihangire, bugün Nehirle Doğunun yanına gittik bilmeniz gerekir diye düşündüm der, Cihangir, Nehir’i çağırır, Doğuda gelir, Nehir babasına öfkelenir ortalığı dağıtır, babası tokat atar, Nehir, Doğuya eğer babamın bana vurmasına engel olsaydın seninle evlenirdim ama sen babamın kuklasısın, beni asla koruyamazsın der. Sibel, Cihangirin odasına girer, bilgisayarını açar tam Kaman dosyasını bulduğunda Cihangir beyin sesi gelir.  Her sahnesi reyting dolu bir bölüm izledik. Dizinin bu hafta oynayan bölüm reytingleri hakkında bilgi için Ramo reyting bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Bakalım Ramo Kamanı bulabilecek mi? Ramo kaman gizemini çözecek mi? Sibel, Cihangirden kurtulabilecek mi? 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.