Uyanış Büyük Selçuklu 3. Bölüm Yürekleri Hoplattı!

Sıradaki içerik:

Uyanış Büyük Selçuklu 3. Bölüm Yürekleri Hoplattı!

e
sv

Ramo Son Bölüm İzle | Ramo 16. Bölümde Neler Olacak? | 15. Bölümde Büyük Bir Sınav Vardı!

13 Ekim 2020 18:42
Ramo oyuncular, ramo izle show tv izle, ramo son bölüm izle show tv, show tv ramo, show tv ramo izle, atakan çelik ramo, ramo 16 bölüm full izle, ramo 16 bölüm, ramo 15 bölüm, ramo yeni sezon, ramo 15. bölüm ful izle, ramo sibel gerçek adı, ramo gerçekte kim, ramo sibel gerçek adı, ramo 16. bölüm fragmanı, ramo yeni bölüm ne zaman, ramo hangi günler oynuyor? Hepsi ve daha fazlası haberimizde
Ramo cuma günü yayınlanan son bölümünde,
Ramo son bölüm izle ! ramo son bölüm izle show tv, show tv ramo, show tv ramo izle, atakan çelik ramo, ramo 16 bölüm full izle, ramo 16 bölüm,
Ramo ile Yavuz hazırladıkları plan sayesinde hem Vahap tan kurtulmuş hemde Ramo, Cihangirin güvenini kazanmıştı. Ramo tam arabasından Cihangiri vuracakken, Fidan halası onu arar. O sırada Yavuz, Sibeli arar, Fidan, Sibeli tehdit etmeye gelmiştir, Ramo’nun peşini bırakmasını söylemeye gelmiştir. Ramo izle show tv izle Yavuz, Sibele, Ramonun, Cihangiri öldüreceğini başını büyük bir belaya sokacağını, Sibele ise eve geri dönmesi gerektiğini söyler, Fidan da duyar. Fidan, Sibelin herşeyi Ramo’yu kurtarmak için yaptığını anlar Sibel den af diler.

Ramo Son Bölüm izle!  15. Yeni Bölümde Neler Oldu?

Ramo 15 bölüm, Fidan Ramo’yu arayarak, Sibel gitti benim evim orası dedi der, Ramo öldürmekten vazgeçer ve bunu bana nasıl yapar der. Sibel de, Cihangiri arayarak, Vahabın ölüm haberini alan adamları beni bıraktı eve geliyorum der ve gider.
ramo 15 bölüm, ramo yeni sezon,ramo 15. bölüm ful izle,ramo sibel gerçek adı, ramo gerçekte kim, ramo sibel gerçek adı,ramo 16. bölüm fragmanı, ramo yeni bölüm ne zaman,
Cihangir, Ramo’nun neden Doğuyu kurtardığını düşünür ve Köksalla Ramonun hapishanede işbirliği yaptıklarını anlar.
Sibel Köksal müdürle konuşur beni unut ama önce içinizdeki muhpiri bulun der.
Cihangir, Doğu ve Ramoyla biraraya gelir, Cihangir benim can dostumun oğlunun hayatını kurtardın neden der, Ramo seninle çalışmak için der, Cihangir tamam o zaman ilk işimizi yapalım, Kürşatın sevkiyatı var tam 20 milyon dolar, Ramo neden diye sorar, Cihangir biraz canımı sıktı ondan, Doğu seninle ayrıntıları konuşur der.
Afet ile yengesi küçük Fatoşa kıyafet almaya giderler, Afetin çantası çalınır, çalan çocuk Mustafaya bu işi Kudret diye biri zorla yaptırmaktadır, Kudret çantadaki paraları alır gider, Mustafa çantadan adres bulur ve çantayı Afete götürür, onlara bu işi zorla yaptıranı söyler, Afet çocukları limana gönderir, Ramo, onlarla konuşur, Kudreti bulur ve ağzının payını verir, akşamında çocuklara ziyafet verir.
Taner bütün mirasını Sibele bırakır ama bu durumdan herkes rahatsız Olur Cihangir, Doğuya görevi verir, Doğu, Sibeli mirastan vazgeçmesi konusunda tehdit eder, Sibel cihangire mirastan vazgeçeceğini söyler. Ahsen, Yavuz dan, Sibeli öldürmesini ister, Yavuz da, Sibele çok para iyi düşün iyi bir ortağın olabilir deyince, ertesi gün Sibel Fidanın yardımıyla notere gider, Nehir onu takip etmiştir, Sibelin yanındakini Ramo zannederek ben seninle Ramo’yu dün gördüm der.

Ramo izle show tv izle ! Ramo depoya baskını yapar!

ramo gerçekte kim, ramo sibel gerçek adı,ramo 16. bölüm fragmanı, ramo yeni bölüm ne zaman, ramo hangi günler oynuyor?
Ramo tüm hazırlıkları yapar, Yavuz, Kürşatı dışarıda oyalar, Ramo depoya baskını yapar, paraları alır çöp kontenyırına koyar, kamyona kağıtları yükler, içinde para varmış gibi Doğuya teslim eder, arabaya yerleştirdiği düzenek devreye girer, yanmaya başlar Doğu arabayı durdurduğunda arabadaki paralar yani kağıtlar yanar. Ramo, sokaktaki çocukların yardımıyla bütün paraları biraraya toplar.
Kürşat baskını öğrenir, Cihangir i arar, oda şaşırmış gibi yapar, yapanın Doğu olduğunu söyler, Cihangir Doğu ile  Ramo’yu çağırır, Doğuya senin para arabasını kullanırken görmüşler, Kürşat ya 20 milyon dolar yada Doğunun başı diyerek tabancasını başına dayar, ben yapamayacağım diyerek silahı Ramoya verir.
Bakalım Ramo, Doğuyu öldürecek mi? Sibel, Nehire ne diyecek? Ramo 16. bölümde neler olacak? Ramo 16 bölüm full izle tek parça Ramonun başı Kürşatla Beladamı?

Ramo oyuncular

Ramo oyuncuları kimlerdir? Ramo dizisi Oyuncu kadrosunda kimler var? Ramo dizisi başrol oyuncuları anlatan Ramo Dizisi Başrol Oyuncuları! Ramo Kimdir? Sibel Kimdir? başlıklı videolu haberimize bağlanabilirsiniz. Ramo Cuma Akşamları saat 20:00’da yayınlanıyor

 • Murat Yıldırım
 • Esra Bilgiç
 • İlker Aksum
 • İdil Fırat
 • Yiğit Özşener
 • Cemre Baysel
 • İlhan Şen
 • Macit Koper
 • Sacide Taşaner

Ramo Reyting sonuçları

Cuma günleri Show Tv’de yayınlanan Ramo reytingleri ne durumda? Hepsi ve daha fazlası için Reyting Tv Cuma reyting sonuçları haberimize göz atabilirsiniz.
ramo 16 bölüm full izle, ramo 16 bölüm, ramo 15 bölüm, ramo yeni sezon, ramo 15. bölüm ful izle, ramo 16 bölüm full izle tek parça
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
 • Azize 2 sene önce
 • Güzel bir dizi her bölümunü izliyorum…