Sıradaki içerik:

18 Eylül Cuma Dizi Reytingleri!

e
sv

Ramo İzleyenleri Büyüledi! Son Bölüm’de Neler Oldu? 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Ramo son bölümde neler oldu? Ramo'ya yeni sezonda hangi ünlü isimler dahil oldu? Ramo reytingleri ve Ramo 13 bölüm fragmanı
BCm5T.jpg
ramo-son-bolum

Bu yazıda neler var?

Ramo 2. sezona bomba gibi başladı. Ramo izleyenleri büyüledi. Ramo son bölüm ekibe yeni isimleri dahil ederek, muhteşem başladı.  Süleyman Ağa, Ramo ya ve Sibel e tuzak kurmuş, onları sıkıştırmıştır.  Süleyman ın arabasına, Cihangirin adamları bomba yerleştirir, patlayan bomba Süleyman ve Sibel’in kardeşi Neco’nun ölümüne, Ramo ve Sibel’in yaralanmasına sebep olur.

Ramo Son Bölüm’de Neler Oldu? Ramo İzle! 12. Bölüm!

Ramo son bölüm izlemeyenler için hazırladığımız bu yazıyı okuyanlar Ramo izlemiş kadar olacaktır. Maksadımız izleyemediğiniz bölümler hakkında bilgiler sunmaktır. Teveccühünüz için teşekkürlerimizi sunarız.

Ramo 12. bölümde Cihangir’ in oğlu Taner onları alır ve hastaneye götürür, Ramo yu öldüreceği sırada Yavuz ve Sibel engel olur.  3 ay sonraya gidilir, Ramo mahkemeye çıkar, Sibel, dedemi ve kardeşimi Ramazan Kaya (Ramo) öldürmüştür diyerek yalan söyler ve Ramo 30 yıl ceza alarak hapishaneye gönderilir. Orada Sibel ziyaret eder, Ramo neden diye sorar, Sibel boşanma evrakını verir Ramo yırtıp atar, konuşmadan Sibel oradan ayrılır ve arabada onu Emniyetten Mahir müdür beklemektedir. Sibel, Taner Ramo’yu öldürmesin diye yalancı şahitlik etmiş, Mahir ile Cihangir bitirmek için anlamıştır.

Bu arada, dizi fanları tarafından merak edilen Ramo Taner  kimdir ? ve Ramo Sibel kimdir ? sorularına cevaben detaylı bir yazı ile yakında karşınızda olacağız.

Taner, Ramo yu bitirme derdindedir. Cihangirin adamları Ramo’yu içeride de rahat bırakmazlar ama Ramo hepsinin hakkından gelir. Sibel, Yavuz’a gider Cihangir beyle tanışıp onunla çalışmak istediğini söyler, Yavuz kabul etmeyince, Taner in yanına gider oda onlara ait mücevher dükkanında işe sokar. 3 yıl geçer Ramo kendi adamına kendini şişletir, hastaneye gider, plan hazırdır, kaçar ve Yavuzun karşısına çıkar, Cihangir beyin adının geçtiği ses kaydı ile onu tehdit eder beni özgürlüğüme kavuştur yoksa bu kayıt Cihangire gider der. Hastaneye, oradan da hapishaneye gider, aftan yararlanarak hapisten çıkar.  Eve gider, Hasan, Afet, Fidan hala çok sevinirler. Sabahat anne gizlice Sibel le buluşur Sibel ona kardeşimin katilinin oğluyla evlenmek zorundayım der ve gider, Sabahat anne onu bir kağıda yazar, Ramo’nun hapishaneden çıktığını görür ve çok sevinir.  Sibel, Taner in evlenme teklifini Cihangir’e yakın olmak için kabul etmek zorunda kalır.

Ramo 12. son bölümde neler oldu,  şıklar halinde hatırlayıp yazımıza devam edelim.

 • Ramo son bölümde ekibe yeni isimler dahil oldu.
 • Cihangirin adamları, Ramo, Sibel ve Neco’nun bulunduğu aracı patlattı ve Neconu ölümüne neden oldu.
 • Sibel’in şahitliğiyle Ramo 30. yıl ceza alır.
 • Ramo cezaevinde şişlenir.
 • Ramo kaldırıldığı hastaneden firar eder.
 • Ramo Yavuz un karşısına çıkar, Cihangir beyin adının geçtiği ses kaydı ile onu tehdit eder.
 • Ramo tekrar teslim olur. Af ile serbest kalır.

Ramo Son Bölüm Boz Öldü mü?

Ramo Boz vurulup ölmüştür. Fatoş üzüntüden erken doğum yapmış, doğum sonrasında ölmüştür, kızına ise Fatoş ismi konulmuştur.  Ramo ailesinin tehlikede olduğunu düşünüp hepsini güvenli bir yere götürür, oraya Neriman ve Şahinide getirir.  Ramo, Hasan ve Şahinle Kocaeline gider, Alpay’ı öldürür.

Ramo, Sibelin çalıştığı yere gider, kapıdaki adamlar onu tanırlar ve öldürmek için içeri alırlar, Ramo içeride Taner’in kız kardeşi Nehir’i görür, Sibel’i sorar, Nehir o çıktı der, adamlar Ramo’ya saldırır, Ramo kaçmayı başarır.

Afet ile Neriman, Sabahat annenin olmadığını görürler Ramo’ya haber verirler, Sabahat anneyi Doğan bulur ve getirir, Ramo Doğanın geçmişte yaptığı ihaneti affeder, Sabahat anne Ramo’ya sarılır o sırada elindeki kağıtta Sibel katilin oğluyla evlenecek yazısını görür ve arabasına biner ve düğüne gider.

Sibel, Fırat Komiserle buluşur, düğüne Ruslar ın geleceğini söyler, Fırat komiser Ramo’nun hapisten çıktığını söylemez.

Ramo, Cihangirin doktor kızı Nehiri bulur, tehditle onu düğüne götürmesini söyler. Düğün başlar. Sibel, Cihangir bey ile ilk defa karşılaşır, nikah kıyılır, Ramo içeri girer, Sibel onu görür Cihangir Ramo’ya döner ve eceline mi geldin diye sorar, Ramo hayır hesabımı kapatmaya geldim der.  Evet oldukça uzun oldu ama her karesi yazılmalıydı.

Ramo! Yeni Katılan Oyuncular

18 Eylül cuma günü yeni sezon ilk bölümü yayınlanan Ramo dizisine başarılı deneyimli oyuncular dahil oldu. Ramo’ya yeni katılan oyuncular;

 • Olgun Şimşek (Cihangir),
 • Devrim Özkan (Nehir),
 • Mustafa Yıldıran,
 • Hakan Gerçek,
 • Pelin Körmükçü

Bakalım haftaya Ramo o cendereden nasıl kurtulacak? Heyecanla bekliyoruz. Bu arada Ramo 13 bölüm fragmanı izle linkine tıklayarak, gelecek bölümde neler olacak izleyebilir. Ramo reytingleri linkini tıklayarak dizinin reytingleri hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.


ResimLink - Resim Yükle
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.