Ramo son bölüm! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Sefirin Kızı 15. bölüm fragmanı! 14. son bölümde aşk ateşi vardı

e
sv

Ramo son bölüm!

2044 okunma — 25 Mart 2020 00:48
Ramo son bölüm mahalleye eve gelir, Sibel’le ev tuttuklarını artık orada yaşayacağını, sizler içinde daha güvenli daha büyük bir eve geçme zamanı geldi der
ramo-son-bolum

Ramo son bölüm ihanet vardı. Ramo, Sibel’e yeni evlerindedir, onları adım adım Komiser Fırat takip eder. Ramo, Sibel’i Alpay’dan aldığı gece kulübüne götürür adını Ramo’s koyar. Sibel, dedesinin yanına gider.

Neco akşam neredeydin diye sorar, Sibel evimde deyince dedesi ne evi Ramo’dan boşanmayacak mısın der, Sibel hayır diye cevap verir.

Ramo son bölüm analizi !

Ramo son bölüm mahalleye eve gelir, Sibel’le ev tuttuklarını artık orada yaşayacağını, sizler içinde daha güvenli daha büyük bir eve geçme zamanı geldi der.

Doğan burası benim doğduğum ev ben hiçbir yere gitmem diyerek oradan ayrılır. Süleyman, Doğanı arar, bana Alpay meselesini neden haber vermedin diye sorar. Doğan benden uzak dur beni arama der, Süleyman’a o zaman derdini Ramo’ya anlatırsın diyerek telefonu kapatır.

Ramo, Doğan ile Şahini çağırı, beni Süleyman aradı konuşmak istiyormuş deyince Doğan ile Şahin ne konuşacakmış, deyince Doğan endişelenir, amcan kucağımda öldü, ölmeden önce asla vazgeçme dedi, o yüzden vazgeçmedik diyerek Alpay ile ilgili plandan bahseder, Doğan, Süleyman’ı arar ve planı anlatır.

Ramo son bölüm fragmanı

Ramo 12. bölüm fragmanı yayınlanı yayınlanmaz haberimizde; 

Boz, Necoyla buluşur, avukatla konuştuğunu anlaşmalı boşanma için avukata beraber gidileceğini söyler, Neco çocuk benden der. Boz, Fatoş ile buluşur, bu çocuk benden mi diye sorar, Fatoş’tan okkalı bir tokat yer.

Ramos’s’da buluşan Ramo, Sibel, Fidan, Halef ve Boz, Alpay’ı nasıl indireceklerini konuşurlar, Emniyette indirmemiz mümkün değil içimizde hain var bunu öğrenmek için yemek ile deneyeceğiz eğer yemeği yemezse içimizde hain olduğu kesinleşecek der, Hasan gelir yemeği yememiş der. Ramo odasına girer ve Doğan ya da Şahin’in hain olduğunu anlar, Fidan ile Hasan’da söyler bu şimdilik aramızda kalsın kimse bilmesin der.

Ramo ile Yavuz bir araya gelir Yavuz, Alpay’ı saklayacaklar onu nasıl bulacağız der, Halef arar, Avukatın evinde çok ön emli bir belge bulduğunu söyleyerek Ramo’ ya gönderir,Ramo’da Yavuz’a gösterir. Avukatın birlikte olduğu Kadın Alpay’ın eski karısı,Alpay duyarsa Avukatını kendi eliyle öldürür der.

Ramo 11. bölüm

Ramo ve diğerleri, kulüpte konuşurlarken Meryem onları dinler, Sibel onu kapının önünde görür, Meryem’e ayar çeker içeri girer. Meryem Komiser Fırat ile buluşur ve Alpay’ı indirmek için Avukatı kullanacaklar der.

Fatoş, Neco ile konuşur, neden Ramo’ya çocuğun senden olduğunu söyledin, Neco onu denemek istedim ben olsaydım asla sana böyle bir soru sormazdım, ben seni çok seviyorum seni bebeğinle bile kabul ederim der.

Altay polise Komisyonun en tehlikeli adamının Ramo olduğunu söyler, Süleyman’ın masum biri olduğunu anlatır.

RAMO SON BÖLÜM İZLE

Sibel kendi evine gelir içeri girdiğinde dedesi içerdedir, yanlış yapıyorsun Sibel diyerek Sibel’e önce tokat atar sonra onu boğmaya çalışır ve gider, Ramo eve gelir Sibel her şeyi anlatır. Ramo mahalleye annesinin yanına gider, orada kalır.

Gece mahalleye polis büyük bir baskın yapar, Ramo bu kesinlikle Süleyman’ın işi der ve kaçar Sibel’i arar baskından bahseder yer söyler beni oradan al der.

Sibel tam kapıdan çıkacakken Neco gelir, dedem ailenin başına geçmek istiyorsan gerekirse ablanı öldür dedi kafayı yedi benim arabamı al Ramo ile kaçın der. Sibel, Ramo’yu bulur onu takip eden arabaya Ramo ateş eder. Binerler ve köprü altında Süleyman ve adamları tarafından etrafları sarılır, Ramo Sibel sen ne yaptın der.

Yavuz, Halef onlarda polis tarafından aranır ama onlarda kaçmayı başarır.

Ramo son bölüm reytingleri için bu linki tıklayarak sıradaki haberimize geçebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.