Mersin escort

Sıradaki içerik:

9 Mart Pazartesi Reyting sonuçları! Rakipler Güçlü

e
sv

Ramo 10. Bölüm, Mahalle baskın yer!

BCm5T.jpg

Bu yazıda neler var?

Ramo 10. Bölüm; Ramo’nun bu haftaki bölümünde, Ramo’yu, Yavuz kurtarmış, mahalleye baskın yapılmıştı. Bu hafta Ramo, Yavuz Bey ile bir araya gelir, başlattığım treni ben devirdim siz Cihangir Bey’in peşinde olduğumu öğrendiğiniz halde beni neden öldürmediniz diye sorar.

Yavuz Bey, Cihangir’e söyleseydim evet ama söylemedim belki benimde bir hesabım vardır der.

Fatoş ile Tanker Durdu babaya sığınırlar fakat orayı da basarlar çatışma başlar son anda Boz yetişir.

Ramo 10 bölüm ful izle show tv !

Neco, Sibel, Hasan, Fidan Hala, Tanker ve Ramo’nun üç adamını yakalayan Alpay aynı yere kelepçeleyip kapatır. Halef, Süleyman’ı elinde tutar söyle bakalım ben kimim diye sorar fakat Süleyman söylemez. Halef, Süleyman Bey’e Alpay torunlarını almış deyince, Süleyman beni bırak söz sana sonra her şeyi anlatacağım der, o da bırakır. Süleyman eve gelir yaptıklarından dolayı Neslihan’ı evden kovar.

Mahallede çatışma devam eder, Doğan ayağından vurulur, Cavidan yardıma yanına gider fakat oda vurulur, kadınları korumaya çalışan Taklacı mücadele eder fakat o da vurulmaktan kutulamaz ve ölür. Ev halkı çocukları da alarak gizli geçide sığınır.

Ramo son bölüm ful izle show tv 10 bölüm

Ramo, mahalleye gelir, yaralıları mahalleyi ve evin halini görür,( Selda Bağcanın sesiyle dinlediğimiz Adaletin Bu mu Dünya şarkısı bölüme damgasını vurdu) gizli geçitten yeğeni çıkar ve onlara kavuşur. Ramo, Cavidan’ın hastanede olduğunu öğrenir gizlice yanına gider, beni sakın unutma ben senin başkasını sevdiğini bile bile sevdim der ve ölür.

Komisyon toplanma kararı alınır, herkes gelir, Yavuz, Alpay’a ne istiyorsun diye sorar, Alpay Komisyonun başına geçmek istediğini söyler, Yavuz yarın akşam sana haber veririz ama elindekilerin kılına zarar gelmesin diye uyarır. Toplantı sırasında Yılmaz ve Ramo’nun planı da devreye girer.

Bücür Alpay’ın arabasına takip cihazı yerleştirir, Boz onu takip etmeye başlar, Alpay anlar, sonra Boz kaybetmiş gibi yapar Ramo’yu arayıp haber verir Ramo takibe devam et der, fakat Bozu tekrar atlatırlar.

Adaletin Bu Mu Dünya – Koray Avcı’nın şarkısı, bu bölüme yakıştı!

Alpay’ın adamlarından biri Sibel’e sarkıntılık eder Sibel’in imdadına Hasan yetişmek ister fakat vurulur. Alpay gelir Hasan’ı yaralı görür doktor çağırtır ve yarasına baktırır.

Halef Müzikhol ’de çalışan Feraye aşık olur, evinin önünde yatar, onu gören Feraye eve davet eder birlikte kahvaltı yaparlar.

Sibel geçmişte bir kez daha Ramo ile rehin alındıklarında Ramo’nun ona gösterdiği gibi kelepçelerinden kurtulur, Alpay’ın uyuyan adamının telefonunu alır Ramoya mesaj atar fakat yakalanır. Ramo mesajı görür ve Yavuz Bey’i arar buluşurlar ve baskına giderler.

Alpay, Ramo’nun geleceğini öğrenir herkesi sıraya koyar ve Ramo’nun adamlarını tek tek öldürmeye başlar, sıra Tanker’e gelir Fidan yalvarsa da Tankeri başından vurarak öldürürler.( Ve heyecanın en üstte çıktığı reytingin en üstte çıktığı sahne) Ramo bir yandan Yavuz Bey bir yandan yetişmeye çalışırlar, Alpay, Sibel’i alarak oradan kaçar.

Ramo içeri girer, Fidan bizi bırak Sibel kaçırdı onun peşinden git der, Ramo arkalarından onları yakalar. Alpay arabada Sibel’e zehir enjekte eder, arabadan iner Sibel’in arkasına saklanır, karına zehir verdim 20 dk. Var der.

Yavuz Bey, Fidanın ellerini çözer, daha erken gelemediğim için özür dilerim der, Fidan asıl ben sana teşekkür ederim diyerek Yavuz Bey’e sarılır.


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.