Ramo’da Reyting vardı - Reyting TV

Sıradaki içerik:

SEFİRİN KIZI 8.BÖLÜM

e
sv

Ramo’da Reyting vardı

514 okunma — 12 Şubat 2020 00:43
Ramo

Geçen hafta iki ailenin sulh anlaşması gereği Sibel ile Ramo, Neco’yu ile de Fatoş evlenmişti. Ramo ve Sibel’in nikâhının ardından, Ceyhan sokağı ve evi basmış, Neco, annesi Neslihan ve Halef ile Hasana kurdukları tuzağı devreye sokmuş, Hasan çatışmanın ortasında kalmıştı.

RAMO 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

RAMO’nun 5. Bölümünde Neler Oldu?

Ceyhan, Ramo’ya Hasan’ın çatışma görüntülerini gösterir, Ramo’ya bu daha başlangıç deyip gider. Afet kocasından şüphelenmiş peşine Taklacıyı takmıştır, Hasanın imdadına yetişir, Ramo’yu arar ve mahalleli depoya giderek Hasan’ı kurtarırlar. Aile bir araya gelir ve bundan sonra daha dikkatli olacağız kararı çıkar, Fidan hala Fatoş ile görüşür, Boz’a kurtar beni mesajı attığını ama onun gelmediğini anlatır, Ramo, Boz’un başına bir şey geldiğini anlar. Ramo, Bücüre Boz’u sorar, oda Boz’un annesini ziyarete hapishaneye gittiğinde Halefi gördüğünü anlatır.

RAMO SON BÖLÜM İZLE!

Ramo’da, Sibel’de geçmişte yaşadıkları ve birbirlerini ne kadar sevdiklerini hatırlayıp, sevgilerini içlerinde yaşamaya devam ederler.

Durdu Baba, Ceyhan ile ilgili bilgi toplar ve Ramo’ya verir, Ramo’da Hasan’ı görevlendirir. Hasanın ölen kardeşinin eşi ve oğlunu takip ederler onlar çıkınca eve girerler ve Ceyhan’ın adamının numarasını bulurlar, Ramo’ya verirler, adamı kıstırır, Ceyhan’ı bulurlar, çatışma çıkar fakat Ceyhan’ı ellerinden kaçırırlar.

RAMO’DA AŞK VARDI, İHANET VARDI, REYTİNG VARDI.

Ramo, Yavuz’a ve Alpay ile buluşur iş konusunda anlaşırlar, Fidan, Yavuzun yokluğundan yararlanır ve odasına girer dosyayı bulur, fakat Yavuz kameradan her şeyi görür, yanına gider, Fidan Hala tuzağa düştüğünü anlar, Ramo’yu arar, içeri girdiğinde Yavuz ona istihbarat uzun zamandır seni takip ediyormuş dosya açmış ama ben kapattırdım der. Fidan Yavuza Hasanın nasıl tuzağa düşürüldüğünü anlatır.

Yavuz, Süleyman Ağa ve Alpay’a şu Ceyhan’ın arkasında hanginiz varsa onu ortadan kaldırsın yoksa ben onu ortadan kaldırırım der.

Sibel evde gizli geçidi arar ve bulur, annesine haber verir, oda Halef’e, Halef Ceyhan ile buluşur para verir Sibel sana geçidin kapısını açacak bitir işlerini der.

Ramo, Sibel bana ne istiyorsan yap ama aileme kimsenin dokunmasına izin verme der. Fidan ve Yavuz buluşur, Fidan özür dilemek ister, Yavuz elini öperek kabul ettiğini söyler. Ramo, kendini tamamen salan Boz’a son bir şans verir.

Süleyman Ağa, Ramo’ya Benzin İstasyonu hediye eder, Ramo kabul etmez, barış istiyorsan diyerek, Süleyman Ağaya, Halef ile Ceyhan’ın konuşurken çekilen resimlerini gösterir, bakalım şimdi ne yapacaksın der, kızı ve Neco ya sorar kızı benim haberim yok der, Neco her şeyi anlatır.

Akşam olunca, Ceyhan adamlarıyla gizli geçidin kapısına gelir, Sibel’e mesaj atar ve biz geldik der, Sibel Ceyhan’a iptal yazar, yukarı çıkar Ramo’ya anlatır, Ramo senin ne ilgin var der, Sibel çünkü ben plandım der. Ama vazgeçtim deyince Ramo neden der, sen haklıydın bu mesele seninle benim aramda diyerek Ramo’yu bıçaklar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.