Ramo’nun 14. Son Bölüm! Silahlar Çekildi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm! Gerçekler Ortaya Çıkıyor

e
sv

Ramo’nun 14. Son Bölüm! Silahlar Çekildi

831 okunma — 03 Ekim 2020 11:52
Ramo 14. son bölümde neler oldu? Oğlu ölen Cihangir ve Cihangir in karısı Ahsen ne yapacak? Ramo Sibel'i yurt dışına mı kaçıracak? Ramo reytingleri nasıl? Yazımızda;
Ramo-14-son-bolum-full
Ramo son bölüm’de Sibel’i kurtarmış, Cihangir’in oğlu Taneri öldürmüştü. Cihangir gelince Sibel, kendi kafasına silahı dayar ve Ramoya git buradan ben başımın çaresine bakarım, seninle gelirsem benden şüphelenirler diyerek Ramo’yu gönderir, sonrada kendini omzundan vurur. Ramo 14. bölüm de neler oldu? 

Ramo; Cihangir in Karısı Ahsen Evlat Acısıyla Yıkılır !

Cihangir, oğlunun cenazesiyle karşılaşır ve kahrolur.  Sibel’i adamlarıyla eve gönderir, Cihangir bu acı haberi karısı Ahsen‘e ve kızı Nehire verir, Cihangir in karısı Ahsen evlat acısıyla yıkılır. Cenazede mezarın yanında Cihangir altın külçesi bulur, Müdür Mahir onu izlediği için bir şey yapamaz.
Cihangir, Sibel’i sorgular, Sibel iki kişilerdi yüzleri kapalıydı görmedim der. Cihangir dörtler meclisini toplar, Ramo’yuda getirir, aranızdan biri oğlumun katili der, o yüzden İstanbul faaliyetlerini, sevkiyat karı durduruyor deyince meclis öfkelenir ve giderler, Cihangir, Ramo ile yalnız konuşur, helvanı ye der, öldürmek ister o sırada Nehir gelir, annem Sibel’i öldürecek deyince Cihangir onların yanına gider, arkasından da Ramo, Ahsen oğlumu bu planlayarak öldürdü diye vurmak ister, Ramo Sibel olamaz Taner’le beni öldürmek istediler deyince Cihangir ikna olur, karısını da ikna eder, o ara Müdür Mahir gelir, Sibel le konuşur, ama Sibel artık ona inanmaz. Ramo köşkten çıkmak ister Cihangirin adamları izin vermez Nehir arabasıyla yetişir ve Ramo’yu çıkartır.

Ramo Son Bölüm Full Heyecan Doluydu! Ramo Sibel’i Yurt Dışına Kaçıracak mı?

Ramo son bölüm Sibel‘i  Doğu’nun adamlarının elinden kaçırır, etkisiz hale getirdiği adamlardan birinin eline bir düğme bırakır, o düğme Vahab’ın ceketinin düğmesidir. Ramo, Sibeli gizli evine götürür.
Sibel’e mektup, pasaport ve para bırakır onu yurt dışına göndermek ister, uyanan Sibel onları alır ve kapıyı açar, Fidan Hala silahını ona yöneltir.
Yavuz ile Ramo bir plan hazırlarlar, önce Yavuz, Vahap ile konuşur, Vahab’ı, Ramo’ya götürür, Vahabın elinde, Ramo’nun Taneri öldürdüğü geceye ait görüntüler vardır, Vahap, Cihangiri öldür bu görüntüleri sileyim der ve Ramo ile Yavuzun planı devreye sokulur, Ramo ile Hasan limandayken, Vahap ile Yavuz gelir, Yavuz Hasan’ı vurur,, Vahap inanır, Yavuz, Taner’i telefonundan Cihangire oğlunun katili Ramo diye mesaj atar, sonrada Cihangire gider, Vahabı’da kandırmışlardır, Ramo’yu bir eve götürür kelepçeler, Vahap evin her yerine bomba yerleştirir pimide kendi alır, Cihangir yanına gelen Yavuz’a mesajı gösterir, o sırada Vahap arar Ramo’yu bulduğunu söyler ve konum atar, Yavuz bu işte bir gariplik var der.

Ramo Dizisi Oyuncuları

Ramo dizisi oyuncular ile dikkat çekiyor. Show Tv ekranlarında yayınlanan Ramo dizisinin Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İdil Fırat, İlker Aksum, Yiğit Özşener, ve Yiğit Özşener gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Sizler için hazırladığımız bu haberin detaylarını ”Ramo Dizisi Oyuncularıbu linke tıklayarak videolu bir şekilde okuyabilir ve seyredebilirsiniz. Ramo’nun evine müdür Mahir gelir, Ramo’yu sorarlar, ev halkı yok bilmiyoruz derler, Fidan Hala Mahir Müdürü görür, yıllar önce onu terk eden kandıran genç Mahir Müdürdür.

Cihangir adamlarıyla Ramo’nun olduğu yere gider, Vahap ta oradadır, Ramo yu Hasan ve diğerleri gizlice kurtarır, bombaların biri hariç hepsini etkisiz hale getirirler onlar arkadan çıkarlar, Yavuz, Vahab’ı vurur, Vahap son anda pime basar ve bomba patlar. Ramo’ya hapishanede Cihangir ile ilgili bilgileri veren Köksal, Doğunun onun oğlu olduğunu onun ölmesine izin vermemesini istemiştir.

Ramo Reyting Sonuçları

2 Ekim cuma günü tüm dizilerin reytingleri ve Ramo reyting sonuçları hakkında daha detaylı bilgi almak için; 2 Ekim cuma dizi reytingleri haberimize geçiş yapabilirsiniz.

Doğu tam içeri gireceksen Ramo bomba diyerek Doğunun üstüne atlar ve onu kurtarır. Yavuz, Vahab’ın cebine Taner’in telefonunu koyar ve bulmuş gibi yaparak mesajı gösterir, Taneri vuran Vahap’mış der, ceketinin düğmesini Doğu fark eder ve Sibeli kaçıranın da Vahap olduğunu zannederler, Cihangir, Ramo’ya ateşkes ilan ederek seni affettim çocuk der, Doğuya Sibel oğlumun emaneti onu ölü yada diri bul diyerek arabasına biner, Yavuz, artık onun düşmanı değilsin gidelim der ama Ramo Cihangiri öldüreceğim sonra bitecek diyerek arabasına biber, Hasan’ı arar ben arabayla geçtikten sonra yolu kapatın diyerek talimat verir, yolda Cihangirin arabasının yanından geçerken silahını eline alır ve bölüm heyecan dorukta biter.
Ramo 15 bölüm ilk sahne  ve  Ramo 15 bölüm fragmanı izleyebilirsiniz.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.