Reyting sonuçları nasıl oldu? 30 Nisan 2022 Cumartesi: Reyting birincisi hangi dizi oldu? Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

Sıradaki içerik:

Reyting sonuçları nasıl oldu? 30 Nisan 2022 Cumartesi: Reyting birincisi hangi dizi oldu? Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

e
sv

1 Mayıs Pazar Reyting sonuçları: Hangi yapım reytinglerde birinci oldu?

02 Mayıs 2022 10:43
Pazar reyting sonuçları merakla beklendi! Sonuçları çıktı! Pazar akşamı Tv'de Teşkilat, Adı Sevgi, İyilik, Survivor All Star, Çok Güzel Hareketler 2, Tosun Paşa gibi yapımlar yayınlandı. Peki reyting birincisi hangi dizi oldu? İşte 1 Mayıs 2022 Pazar reyting sonuçları

1 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! Sonuçları merak konusu! Birbirinden iddialı diziler ve yapımlar ekrana geldi. Peki günün birincisi kim?

1 Mayıs Pazar akşamı ATV ekranlarında Adı Sevgi, Kanal D ekranlarında Cehennem, Star Tv ekranlarında Çok Güzel Hareketler 2, Fox TV’de İyilik, TRT 1’de Teşkilat, Show TV’de Tosun Paşa ve TV8’de Survivor All Star yapımları yayınlandı.

1 Mayıs 2022 Pazar Reyting Sonuçları

Bu yazıda neler var?

1 Mayıs Pazar Reyting Sonuçları

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Tv yayın akışı ve Tv rehberine buradan ulaşabilirsiniz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.