8 Mayıs Pazar Reyting sonuçları: Lider Hangi Yapım? Yargı mı, Teşkilat mı, Survivor mı?

Sıradaki içerik:

8 Mayıs Pazar Reyting sonuçları: Lider Hangi Yapım? Yargı mı, Teşkilat mı, Survivor mı?

e
sv

Reyting sonuçları, 9 Mayıs 2022: Günün Lideri Kim? Üç Kuruş mu, Yasak Elma mı, Hakim mi, Survivor mı?

10 Mayıs 2022 10:34
9 Mayıs pazartesi reyting sonuçları bekliniyor. Üç Kuruş, Yasak Elma, Hakim, Survivor gibi birbirinden kaliteli yapımlar birbiriyle çekişiyor. 9 Mayıs salı reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? Üç Kuruş, Yasak Elma, Hakim, Survivor'dan hangisi birinci oldu? Detaylar haberimizde..
9 mayıs pazartesi reyting sonuçları

Salı günü reyting sonuçları nasıl oldu? 9 mayıs pazartesi günü akşam kuşağında Tv’lerde Üç Kuruş dizisi, Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar, Hakim, Kung Fu Yoga, Survivor All Star, Yasak Elma dizisi ve Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi ekranlarda oldu. Yayınlanan bu dizi, program ve filmlerin reyting sonuçları TİAK ölçümleri neticesinde belli oldu. Peki Pazartesi reyting sıralamasına göre en çok ne izlendi? İşte AB ve Totalde 9 Mayıs 2022 reyting sonuçları

Total’de 1. sırada TRT 1’de izleyici ile buluşan “Alparslan Büyük Selçuklu”, 2. sırada TV8’de ekranlara gelen “Survivor All Star”, 3. sırada ise FOX’ta yayınlanan “Yasak Elma” dizisi yer aldı.

AB’de 1. sırada “Alparslan Büyük Selçuklu”, 2. sırada “Survivor All Star”, 3. sırada ise “Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber” yer aldı.

 

9 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları

9 mayıs pazartesi reyting

9 mayıs pazartesi reyting

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Tv yayın akışı ve Tv rehberine buradan ulaşabilirsiniz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.