Mersin escort

Sıradaki içerik:

22.09.2019 Reyting sonuçları açıklandı

e
sv

Reyting Tv yazarı olmak istermisin?

BCm5T.jpg
reytingtvde-yazar-olmak-istermisin

Dizi, Film, Magazin, Sosyal medya dünyası ilgi alanınız. Severek takip ettiğiniz Fenomeni olduğunuz diziler var ! Ve yazmak en büyük tutkunuz. Yazar olmak istiyorsunuz. Reyting Tv’de köşe yazarı olmak istermisiniz?

Bizler genç, enerjik ve rengarenk hayatlarımızın detaylarını, sokakta gördüklerimizi, internette okuduklarımızı, Tv’de seyrettiklerimizi aklımıza gelen her şeyi en güçlü şekilde ifade edebilen yaratıcı bir milletiz.

Dizi ve filmlerde de bi hayli iddialı bir toplumuz, Dizilerimiz dünyanın bir çok ülkesinde rağbet görüyor.

Reyting Tv, başta diziler olmak üzere, sinema filmi, Tv programları, oyuncular, aktrisler ve magazinsel olayları ele alıp, görüş, öneri ve eleştirilerini kaleme alan bir eğlence platformdur.

Ne yazabilirim ?

Köşe sizin istediğinizi yazın ! Severek takip ettiğiniz diziler, izlediğiniz filmler, gezip gördüğünüz yerler, sosyal medyada görüp hayret ettiğiniz olaylarla ilgili herşeyi yazabilirsiniz. Tek dileğimiz; sıkıcı bir dil yerine sevimli, günlük bir dil tercih etmeniz. Yani burası sizin köşeniz, öyle değil mi? 🙂 Dilediğiniz gibi yazın paylaşın.

Yazılarım okunur mu? :

Google amcanın en çok sevdiği şey Özgün olmak ve Trend olmak!

Özgün Yazılar : Yazdığınız yazıda ele aldığınız konunun google’de aratılma oranı ne kadar yüksek ise, yazdığınız özgün yazının, google’de üst sıralarda olma olasılığı o kadar yüksek. Yani Özgül Ol! Trend Ol!

Reyting Tv’de her türlü konuda yazılar yazmakta özgürsünüz. Etik, saygılı ve özgün olmak kaydı ile…

Arkadaşlarınızla ne konuşuyorsanız, kimi başarılı buluyor ya da eleştiriyorsanız, hangi video’yu izliyor, hangi konulara gülüyorsanız; Reyting Tv’deki köşenizde okurlarınızla paylaşabilirsiniz. 

Özgün seviyeli ve kaliteli yazılar yazarsanız, muhtemelen yüksek bir okunma oranına sahip yazılarınız olacak! Tanınmış ve saygın bir yazar olmak sizin elinizde …

Yazılarınız editörler tarafından onaylandıktan sonra otomatik olarak manşette ve ilgili kategori bölümünde yayınlanacak. Böylece siz de yazarlık deneyimini tatmış olacaksınız

Okurlarınız, çeşitli emojiler kullanarak yazılarınızı destekleyecek veya yorum bırakabilecekler. 
Hangi konulara ilgi gösterildiğini anlamaya başladıkça daha çok yazacak daha çok yazdıkça daha kaliteli içerikler oluşturacaksınız. Köşenizde yazılarınız birikecek biriktikçe profesyonelliğiniz artacak. Gün geldikçe daha etkili yazabildiğinizi fark edeceksiniz.

Ve gün gelecek Reyting Tv’de yazar olmak; bi ayrıcalık olacak, aranan bi eleştirmen, çok sevilen bir yazar olacaksınız.

Nasıl iyi bir yazı yazabilirim?

Örneğin; severek takip ettiğiniz dizinin son bölümünde neler olduğunu akıcı bir dille yazmanız, imla kurallarına uymanız, yazınızın sürükleyici ve özgün olması ve son olarak 200 kelimenin üzerinde olması, iyi bir yazı yazmış olmanız anlamına gelebilir. Konu ile ilgili resimleriniz yoksa bile, hiç önemi yok . Editörlerimiz konu ile alakalı görsel hazırlayacak ve yazınız yayına alacaktır.

Yazınız Reyting Tv’de neden yayınlanmaz?

Kopya içerikler Reyting Tv’de yayınlanmaz.

Kişi kurum ve kuruluşlara saygılı olmayan yazılar Reyting Tv’de yayınlanmaz.

Çok kısa içerikler Reyting Tv’de yayınlanmaz.

Reyting Tv’de nasıl yazar olacağım ?

Sitemizin en alt sağ köşesinde ”HABER GÖNDER” butonuna tıklayarak, gerekli alanları doldurup örnek yazınızı bize yollayınız. Yazınızın beğenilmesi dahilinde ilgili kategorilerde yazınız Künyeniz adı altında yayınlanacaktır. Yazılarınıza devamlı devam etmeniz durumunda Reyting Tv’ye paneliniz açılacak Reyting Tv yazarı belkide Editörü olabileceksiniz.   

 

Sürekli güncel ve kaliteli yazılar yollamanız durumunda yönetim paneliniz açılacak giriş bilgileriniz ve şifreniz size iletilecek ardından istediğiniz vakit Reyting Tv’de yazmaya başlayabileceksiniz. Reyting Tv panelinize  girişinizin ardından ana sayfa üst bölümde ”+YENİ” açılır butonundan ”YAZI” butonuna tıklayarak yönetim paneline giriş yapmış olursunuz. Hayırlı olsun Reyting Tv yönetim panelindesiniz!

Yönetim panelinde neler yapabilirim ?

Açılan panelde üst kısmında ”Başlık ekle” bölümüne yazınızın başlığını ve hemen altındaki boşluğa yazınızı ekleyebilirsiniz. Yazınızın altında bulunan bölümde yazınızın manşet ayarlarını seçebilirsiniz. Daha aşağıda bulunan bölümler yazınızın seo ile ilgili olan bölümleridir orada sizin yapacağınız bir şey yok. Editörlerimiz o bölümü gerekli şekilde dolduracaktır. Panelin sağ tarafında bulunan bölümde ”BELGE” butonuna tıklayarak yazınıza görsel ekleyebilir, kategori seçebilir, etiket ekleyebilirsiniz. Bunların ardından panelin sağ üst köşesinde ”YAYIMLA” ”İNCELEME İÇİN GÖNDER” butonuna basarak yazınızı onaylanması için editöre yollamış olursunuz. Yazınızda herhangi bir sorun yok ise en geç 12 saat içinde yayında olacaktır.

Panelinizin sol bölümünden ise profilinizi düzenleyebilirsiniz. 40 kelimeyi aşmayacak mini biyografinizi yazabilirsiniz. Profil resminizi reytingtv.com@gmail.com adresimize ulaştırmanız halinde profilinize ekleyebiliriz. İsterseniz profiliniz resimsiz olabilir. Resminiz ve mini biyografiniz çok önemli! yayınladığınız yazınızın altında ve köşenizde sizi temsil edecek.

Yazılarınız editörlerimizce incelenip düzenlendikten sonra onaylanacak ve Reyting Tv’de yayınlanacaktır. Yazınız Reyting Tv’de yayınlanmasının ardından yazınızın görseli altında bulunan sosyal medya ikonlarına tıklayarak yazınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir Reyting Tv profilinize daha fazla okuyucu çekebilirsiniz.


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.