SADAKATSİZ 15. BÖLÜM ÖZETİ! SADAKATSİZ SON BÖLÜM! HANGİ OYUNCU AYRILDI? SON DAKİKA! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

GÜLNAZ ŞIRINGA VE TROLLER

e
sv

SADAKATSİZ 15. BÖLÜM ÖZETİ! SADAKATSİZ SON BÖLÜM! HANGİ OYUNCU AYRILDI? SON DAKİKA!

1246 okunma — 29 Ocak 2021 16:20
sadakatsiz-son-bolum

Kanal D’nin merakla izlenen Dr. Foster uyarlaması dizisi Sadakatsiz 15. bölümüyle yine yürekleri ağza getirdi. Hem kızdığımız hem duygulandığımız bir bölümle bizlerle buluşan dizi hem konuk oyuncusuyla hem ayrılan oyuncusuyla, son dakika gelişmeleriyle izlendi.

SADAKATSİZ SON BÖLÜM

Bir önceki bölümün sonunda Nil Tekirdağ’ı terk etmek üzereyken ne yazık ki Selçuk’a yakalandı. Volkan Nil ve Asya’nın peşinden gidince Selçuk, Nil ve Volkan otogarın tepesinde bir yüzleşme yaşadılar. Asya’nın Nil’in yanında olmaması Nil’i oldukça telaşlandırdı ve kendinden vazgeçmeye kadar götürdü. Volkan ve Selçuk boğuşması sırasında Asya’nın önüne bir ceset düştü. Daha doğrusu Asya’nın aklına ilk Volkan geldi ve düşen kişi Volkan değil Selçuk’tu. Selçuk ölmedi. Dizinin orjinal hâline baktığımızda Selçuk karakterinin ölmesi gerekiyordu fakat karakterin oyuncusunun başarısı ve karakterin hikayeye katkısı sebebiyle Selçuk karakteri diziden çıkmadı.

Volkan’ın içindeki şefkatin arttığı bir bölümdü. Bir türlü ne Asya’yı ne oğlunu bırakamadı. Hatta hastanede sürekli Asya’nın yanındayken Derin geldi ve Derin’in tepkisine oldukça ters bir tavır takındı. Bu Derin’in hiç hoşuna gitmedi. Zaten gözüne batan Asya iyice gözünde büyümeye başladı. Yaşattıklarını yaşayan Derin içindeki kurtla evliliğini ve çocuğunu korumaya çalışıyor. Haluk Güçlü’yse tehlikenin farkında ve adeta Volkan’ın ensesinde.

Baba figürü olarak doğru bir duruş sergilediğini söyleyebilirim Kızının sürekli yanında olmaya ve onu korumaya çalışıyor. Gönül Güçlü’se kadınca hamleler konusunda Derin için tam bir danışman. Şu sıralar Derin’in Ali üzerinden yürümesi konusunda onu yönlendirmeye uğraşıyor.

sadakatsiz son bölüm

Bölümün en önemli olayıysa Ali’nin kleptomani hastası olduğunun ortaya çıkmasıydı. Anne ve babasından dolayı duyduğu suçluluk onu buna itti. Asya Ali’nin yatağının altında bir kutu buldu. Ali’nin çaldığı ne varsa bu kutunun içindeydi. Asya’nın bununla yüzleşmesi oldukça zor ve ağır oldu. Duygulandık. Bunu ilk Turgay’la paylaştı.

Hem mesleki hem manevi açıdan aklına ilk Turgay geldi. Turgay bunun suçluluk duygusunu hatırlamaya yönelik olduğunu söyledi. Asya Turgay tavsiyesi üzerine kutuyu hemen okula götürdü. Okulun velileri tarafından dikkat çeken ve kızılan çalınma vakaları tam anlamıyla zirveye çıktı. Derin ve Gönül de okula geldi. Ortalık karıştı. Derin’in kardeşi tüm sınıfa Ali’nin neler yaptığını anlattı ve Ali kendini yerin dibine girmiş gibi hissetti. Ali annesinin okula kutuyu getirmesine çok kızdı. Hatta apar topar okula gelen babasıyla gitmeye kalktı.

Bahar ve Mert cephesindeyse durumlar karıştı. Evden kovulan Mert için yapacak bir şey kalmadı. Bahar bu gerçeği arkadaşlarıyla hatta Ali’yle bile paylaştı. Bahar ve Derya’nın, Asya’nın bu konudaki dik tavrı çok takdir edildi. Evdeki üçlü sohbet ve pizza ortamı sahnesiyse çok eğlenceliydi. Kadın, erkek ve evlilik kavramlarını sorgulayan 3 güzel kadın kendini izletti. Bölümün finalindeyse Asya’nın kapısının Derin ve Ali tarafından çalındığını görüyoruz. Ali’nin gözleri yaşlıydı. Derin de gülerek Ali’nin eşyalarını toplamaya geldiğini söyledi. Ali’ye yaklaşımı samimi olsa keşke.

SADAKATSİZ SON DAKİKA

Gelelim son dakika haberlerine. Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncusu Melisa DÖNGEL Selçuk’un annesi olarak Sadakatsiz dizisine konuk oldu. Böylece Selçuk’un annesinin Selçuk’u bir hiç uğruna bırakıp gittiğini görmüş olduk. Biz Selçuk karakteriyle beğenilen oyuncu Taro Emir Tekin diziden çıkacak diye beklerken aniden Mert karakterinin yani Eren Vurdem’in diziden ayrıldığını öğrenmiş olduk. Meğer dizinin orjinalinde de böyleymiş. Eren Vurdem’e hoşça kal diyoruz. Tam bu noktada bölümü izlerken beklediğimden fazla Eren Vurdem’in gidişine üzülmüş olduğumu fark ettim. Kötü karakter ama iyi oyunculuk demek bu olsa gerek. Mert çok çabuk kurtuldu diye düşünüyorum. Daha fazla sürünmesini izlemek istiyorduk özellikle kadın izleyiciler olarak. Haftaya görüşmek üzere. Sadakatsiz dizisinin Türkiye versiyonunun orjinal İngiltere versiyonundansa Kore versiyonuyla birebir gittiğini de söylemek isterim.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.