Saklı Dizisi Konusu Nedir, Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

8 Eylül 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

e
sv

Saklı Dizisi Konusu Nedir, Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

09 Eylül 2021 11:28
Sevilen dizi ve film platformu Blu TV izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi de, Saklı Dizisi konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? olmaktadır.
Saklı Dizisi Konusu Nedir

Blu TV’nin yeni projelerinden olan Saklı dizisi, Amerika’da yayınlanan Affair adlı diziden uyarlanmıştır. Blu TV’nin kendi orijinal dizilerinden birisi olan Saklı dizisinin 2021 Temmuz ayında çekimlerine başlanmıştır. Saklı dizisinin oyuncu kadrosu sevilen sanatçılardan oluşmakta olup, dizinin başrollerini ise Fırat Çelik ve Hazar Ergüçlü paylaşmaktadır.

Saklı Dizisi Konusu Nedir?

En çok izlenen dijital yayın platformlarından birisi olan Blu TV’nin yeni döneminde gösterime sokacağı Saklı dizisinin yayın tarihi henüz belli olmasa da, dizinin çekimlerine başlanmıştır. Merakla beklenen Saklı dizisi konusu ise ilk kitabını yazan bir adamla, büyük üzüntüler içerisinde olan bir kadının yollarının kesişmesi sonrasında gelişen olayları anlatmaktadır. Bir sahil kasabasında yolları kesişen bu iki insan yasak bir aşkın temellerini atacaktır.

Saklı Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Ünlü dijital film izleme platformlarından birisi olan Blu TV’nin yapımcılığını üstlendiği Saklı dizisi oyuncu kadrosu içerisinde birbirinden değerli pek çok sanatçı rol almaktadır. Dizinin yönetmeni Ömür Atay, senaryosunu ise Deniz Akçay Katıksız ve Armağan Gülşahin tarafından kaleme almıştır. May Prodüksiyon tarafından hazırlanan dizi, Amerika Birleşik Devletleri’nde Affair adıyla yayınlanmış daha sonra ise ilk olarak İspanya’da uyarlanmıştır. İspanya’dan sonra Türkiye’de yayınlanacak olan ünlü dizinin oyuncu kadrosunda ise sırasıyla şu değerli sanatçılar yer almaktadır;

  • Fırat Çelik
  • Hazar Ergüçlü
  • Ahmet Fırat Şungar
  • Defne Kayalar
  • Nur Sürer
  • Janset
  • Zuhal Olcay
  • Erdal Küçükkömürcü

Saklı Dizisi Fırat Çelik

saklı dizisi fırat çelik

Sevilen ve tanınmış sanatçı Fırat Çelik’in başrolünü oynadığı Saklı dizisi Blu TV’de yayınlanacak olup, geçtiğimiz yıllarda Fransa’ya yerleşen Fırat Çelik, dizi çekimleri için Türkiye’ye gelmiştir.  1981 yılında Almanya’da doğan sevilen oyuncu, ilk olarak Fatmagül’ün Suçu Ne isimli ünlü dizi ile adını duyurmuştur.

Saklı Dizisi Hazar Ergüçlü

saklı dizisi hazar ergüçlü

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından birisi olan Hazar Ergüçlü, Saklı dizisinin başrol oyuncularından birisi olup, dizide ise Fırat Çelik’in yasak aşkını canlandırmaktadır. En son Alev Alev dizisinde rol alan ünlü sanatçı, daha önce de Kuzey Güney, Muhafız gibi sevilen dizilerde oynamıştır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.