Savaşçı yeni sezona yenilenmiş kadrosuyla yeniden merhaba dedi - Reyting TV

Sıradaki içerik:

21 Ekim Pazartesi Reyting sonuçları

e
sv

Savaşçı yeni sezona yenilenmiş kadrosuyla yeniden merhaba dedi

607 okunma — 21 Ekim 2019 18:40
Savasci-diziye-yeni dahil-olan-oyuncular

Savaşçı dizisine yeni katılan oyuncular kimler?

Savaşçı yeni sezona güçlü ve hafta sonunun en çok reyting alan dizisi olarak damga vurdu. Türk askerinin, gücünü, yüreğini, emeğini, göz, göz dolduran heyecanı doruğa çıkaran sahneleriyle, stratejisini gözler önüne seren Savaşçı, iddialı bir giriş yaptı.

Fox Tv’de yayınlanan Savaşçı dizisi başrol oyuncuları

Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok)

Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz)

Sarp Levendoğlu (Yüzbaşı Haydar Bozkurt)

Ali Tarık Fındık (Astsubay Çavuş İlyas)

Alp Öyken (Mehmet Arif Kırlangıç)

Nazan Diper ( Server Bozok)

Serhat Nalbantoğlu (TümGeneral Ahmet Kutanmış)

Gaye Turgut Evrim ( Teğmen Çiğdem Ülgen)

Bu bölümde Kılıç Timi Markus isimli bir terörist ile mücadele ediyor. Selver Annenin tek umudu oğlu Kağanın Üsteğmen Funda ile evlenmesi ve bunun için onları mümkün olduğunca bir araya getirmeye çalışmak. Kılıç Timi son çatışmada arkadaşları Emre ve Galibin şehit olmalarının ardından dağılmış, Albay Kopuzun çabalarıyla tekrar bir araya, daha güçlü ve şehit arkadaşlarının intikam ateşiyle geri dönmüşlerdir. Teröristlerin yeni hedefi ise Albay Kopuz’un babası Kırlangıç Paşadır.

Diziye yeni dahil olan oyuncular kimler?

Ogeday Girişken(Astsubay Çavuş Demir Döğer),Serkan Kuru(Astsubay Başçavuş Ali Çekiç),Bahadır Buyruk( Astsubay Çavuş İlhan Yazır).

Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok) kimdir?

28 Ekim 1982 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Annesi öğretmen, babası da muhasebe müdürüdür. Ortaokul ve liseyi Ankara’da okudu. Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğinden mezun oldu. 2008 yılında “Tatlı Bela Fadime” adlı dizi ile dizi hayatına başladı. Ardından Akasya Durağı, Arka Sokaklar, Alev Alev, Benim Hala Umudum Var gibi dizilerde tol almıştır.

Askerlerin, hayatla zorlu mücadelesini, ailelerinin bekleyişini, umudunu güzel bir dille gösteren dizinin tüm oyuncularına teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.