Sefirin Kızı 10. Bölüm - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 21. Bölüm

e
sv

Sefirin Kızı 10. Bölüm

442 okunma — 18 Şubat 2020 00:50

Sefirin Kızı’nda heyecan vardı, aşk vardı, ihanet vardı. Sancar, Nare’ye, Akın, Müge’nin sevgilisi mi diye sorarken Gediz duymuş ve çok öfkelenmişti.

SEFİRİN KIZI 10. BÖLÜMDE AŞK VARDI.

Kavga etmeye başlarlar, Gediz, Sancar’ı yumruklar ama Sancar elini kaldırmaz. Gediz, Sancar’a ablam ne yaptı da sen şüphelendin der. Sançar 100 bin dolar istedi, bakalım araba alacak mı yoksa almayacak mı o zaman anlarız diyerek ayrılırlar.

SEFİRİN KIZINDA, ŞİMDİ SANCAR NE YAPACAK?

Sefir Güven Bey onu azlettirenin Akın olduğuna tamamen inanır. Akın’a mesaj atar ve onu tehdit eder.

Yahya abisinin onu adam yerine koymadığını düşünmeye devam eder ve abisine öfkelenerek çıkar ve eve gelir annesini evde görür, annesine ne işin var der, Halise Hanım, Yahya’ya ben ne yapacağım ya mahkemede Necdet konuşursa rezil olacağız der, Yahya ben hallederim diyerek, hapishaneye gider, Necdet ile konuşur, para verir, azmettiren sen değilsin Nareyi döven adamlara borcun vardı onlar senin üstüne suçu attı diyeceksin, ben o adamlara da para verdim onlarda aynı şeyi söyleyecekler der. Necdet Menekşeyi arar, sayemde kocan seni affetti derken Necdet’in elinden telefonu Lokman alır, Menekşeye yarın beni görmeye gel der. Ertesi gün gider, Menekşeye, Yahya’nın söylediklerini anlatır.

Nare, İzabeli arar, İzabel telefonu Akına verdiğini söyler.

Nare, Müge’nin ofisine gider, Müge’ye yarım kalan konuşmamızı tamamlayalım, bana tecavüz eden Akın dese de Müge inanmaz, Nare’ye kanıtla der, Nare tamam diyerek çıkar, Sancar onu çıkarken görür, Müge ile araba almaya giderler.

Gediz, gizli yerine gider kafasını dağıtmak için Nare’de yanına gider o sırada Sefir arar telefonunu ister, Nare ben yarın babamla buluşacağım ver ben veririm diyerek alır. Sonrasında Akını bıçakladığı günün görüntülerini kendi telefonuna yükledikten sonra siler. Müge ile Sancar arabayı alır eve gelirler, Nare arar, kanıtı bulduğunu Akının gerçek yüzünü sana göstereceğim der, Sancar her şeyi duyar, şimdi anlat nedir bu Akın davası der ama Gediz gelince susarlar.

Kızı Meleğin yanına giden Sancar’a Melek, bir evde ne isterim listesi yaptım diyerek çizdiği resimleri babasına gösterir, atta istiyorum ama annem imkânsız dedi, Sancar ben sana ne istersen alırım imkânsız diye bir şey yok, Melek babasının resmini gösterir, evli babalar bizimle kalamaz değil mi baba, bu imkânsız der.

Menekşe eve gelir, Elvan’a anlatırken Zehra’da duyar. Annesine ile Yahya’ya hesap sorarlar, Elvan bunu abime nasıl yaptın Ana, başka bir anaya bunu nasıl reva gördün yazıklar olsun derler. Zehra abisini arar ve Yahya’nın yaptığını söyler. Marinaya gider.

Marinada işler karışır, Nare gider, arkasından Gediz’de gelir. Odada Müge vardır, Müge Nare’ye sana inanmıyorum yalan söylüyorsun Akın böyle biri değil der, yanlarına Gediz gelir, Nare’ye ablama neden bunu yapıyorsun o Akınla sevgili falan değil diye balkonda tartışırlarken Müge sendeki o videoyu izlemek istiyorum deyince, Nare ikisine de izletir, Sancar aşağıdan onları görür. Gediz ablasının Akınla sevgili olduklarının şokunu yaşar, Müge videoda gördüklerine inanamaz ağlamaya başlarlar. Sançar gelir, Gediz haklıymışsın ablam Akının sevgilisiymiş der.

Sonrasında Nere balkona tekrar çıkar, Sancar yanına gelir üşüdüğünü düşünerek montunu verir, elinden telefonunu alır ve videoyu görür.

  1. Bölümde Neler Olacak?

Sancar, Akını Bulabilecek mi?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.